155+ Aşık Olmanızı Sağlayacak En İyi Melek Dövme Tasarımları

Melek dövmeleri onlarca yıldır delicesine popüler oldu. Bir melek hakkında sadece bir şey var, ister karanlık ister aydınlık, onları kendilerine çekiyor. Özellikle son birkaç on yılda popülerlik kazanmaya devam ediyorlar. Bazı insanların neden melek dövmesi yaptırmayı seçtiklerini söylemek zor, belki de sizi korumak için kendi kişisel koruyucu meleğinize sahip olmanın önemi.

Herkes melek beyazı meleği seçmese de, çoğu karanlık ve gizemli meleğin iç görünümünü seçiyor.

Angel, Yunanca’da Aggelo anlamına gelir ve “yeni bir şeyden geçmek veya bir şeyi duyurmak” anlamına gelir. Bu, dünyaya göndermek istediğiniz mesaj ise, bedeninizde olması güzel bir duygudur.

İslam, Yahudilik ve Hristiyanlık gibi dinlerde melekler özel bir öneme sahip. Onlar cennet ve yeryüzü arasındaki bağlantımızdır ve birçok insan aslında meleklerin varlığını gördüklerine inanır. Meleklerin bizi gözetlemek için orada olduklarını bilmek ve teoride bizi zararlardan korumak için rahat ederler. Bu yüzden hiç kimsenin melek dövmesi almaya karar vermesine şaşmamalı.

Çoğu melek dövmesi kanatlarla tasvir edilir, bazen kullanılan kanatlardır. Asla baş veya vücut. Melek kanatlarını sırtına dövme yaptırmak bir noktada çok popüler bir dövme konseptiydi.

Melek yüzlü dövmeler tercih edilen en popüler dövme gibi gözüküyor. Aşağıda, sevdiğinizden emin olduğunuz 72 melek dövmesi bulunmaktadır:

72 aşık olacak en iyi melek dövme tasarımları 72

  1. Daha küçük bir melek arıyorsanız, bu sevimli küçük bir karakter. Bu küçük koyu karakter kalbe çekiliyor ve yanağından geçen tek gözyaşı nedeniyle kendisine bağlı gizem var.

2. Bu, sırtınızı çoğaltan çok büyük bir dövmedir. Meleklerin vücudu kadar kanatların arasında da delice bir ayrıntı var. Siyah ve beyaz, karakalem gibi görünmesini sağlıyor. Çarpıcı.

Melek dövme desenleri ve fikirleri2

3. Bu daha geleneksel bir melek imgesi. Oldukça büyük ve siyah beyaz. Bu dövmenin tasarımında oldukça fazla ayrıntı var.

Melek dövme desenleri ve fikirleri3

4. Bu basit kanatlar ilham verici bir mesaja eklenir. İkisi birlikte gidiyor, çünkü meleğin ilham verici bir görüntü olması gerekiyordu. Kombinasyon birlikte iyi gider.

Melek dövme desenleri ve fikirleri4

5. Bir meleğin ana hatları sizin için daha basitleştirilmiş bir dövme olacaktır. Bu dövme bir melek bir bebek tutuyor ve aşağı bakıyor gibi görünüyor. Halo ve narin ve tatlı.

Melek dövme desenleri ve fikirleri5

6. Bu melek melek sembolü kanatlardaki tüm detaylardan dolayı oldukça sıra dışı. Dövme meleğin kanatlarını tam olarak uzanıp, hissedebiliyormuşsun gibi görünüyor.

Melek dövme desenleri ve fikirleri6

7. Göze çarpmayan bir dövme arıyorsanız, başparmakların üzerinde bulunan bu küçük kanatlar tam istediğiniz şey olabilir. Küçük siyah beyaz dövmeler sevimlidir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri7

8. Bu iki melek bir kucaklamaya kilitlenir. Biri karanlık bir melek, diğeri hafif bir melek gibi görünüyor. Ne olursa olsun, tek bir amaç ile bir araya geldiler.

Melek dövme desenleri ve fikirleri8

9. Başkasının baş harflerine bağlı bir melek ve kalp. Dövmenin ölüm mü yoksa önemli bir kişi mi olduğu konusunda kesinlikle bir önemi vardır.
Angel dövme tasarımları ve fikirleri50

10. Meleklerin ortasında bir kalple kanatlar. güzel siyah ve beyaz tasarım ve iki sembol bir araya gelerek sevgiyi teşvik eder.

Melek dövme desenleri ve fikirleri51

11. Sevilen birinin kaybına işaret eden unutulmaz bir dövme. Mesaj açık ve etrafı bir halo ve melek kanadı ile çevrili.

Melek dövme desenleri ve fikirleri52

12. Bu popüler seçim, kendi melek kanatlarınızın daha küçük bir versiyonudur. Her zaman bir melek olmak istemişseniz, aradığınız görünüm bu olabilir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri53

13. Sonuncusuna benzer şekilde, bu melek kanatları büyük bir dolgundur, ancak yine de bir melek olmanın tatlı bir sembolüdür.

Melek dövme desenleri ve fikirleri54

14. Bu melek kanadı biraz daha özel. Kanattan çıkan tüylerden birinin sahibinin adının baş harfine dönüşmesiyle. Aynı zamanda sevilen birini ifade edebilir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri55

15. Bu bir melek veya hatta bir peri olabilir. Çok renkli sevimli küçük bir tasarım. Tüm omuz bıçağının üstünden geçiyor gibi görünüyor, bu yüzden iyi bir boyutta.

Peri Dövme Tasarımları

16. Bu güzel melek bir bebeği tutuyor ve rahatlatıyor. Bu dövme seçiminin sahibi için çok önemli olabilir. Mavi rengin patlamasını seviyorum.

Melek dövme desenleri ve fikirleri9

17. Bu güzel görüntü bir tür üzüntüdeki bir meleği göstermektedir. Baş ağlıyormuş gibi eğilir. Dövmenin detayı dikkat çekici.

Melek dövme desenleri ve fikirleri10

18. Başka bir geleneksel melek resmi. Bu tam uzunlukta bir ayakta uzun dua eden melek.

Melek dövme desenleri ve fikirleri11

19. Bu dövmenin detayı o kadar olağanüstü ki, aslında bir dövme olduğuna inanmak zor. Sanatçı bu melek sahnesini betimleyen harika bir iş yaptı. Siyah beyaz resim, gövdeye değil tuval üzerine boyanmış bir portreye benziyor.

Melek dövme desenleri ve fikirleri12

20. Çok fazla ayrıntı içeren daha küçük ve zarif bir melek resmi. Bu güzel melek görüntünün arkasındaki gizem çok seksi ve boğucu.

Melek dövme desenleri ve fikirleri13

21. Garip bir melek tasviri ancak farklı bir şey arıyorsanız, bu sizin için dövme olabilir. Çiçekleri koparmış gibi göründüğü kadar iyi bir melek olduğunu sanmıyorum.

Melek dövme desenleri ve fikirleri14

22. Adına eklenmiş başka bir geleneksel melek sembolü. Bu dövmenin sahibi için bir anlamı var. Siyah ve beyaz melek, büyük ayrıntılara sahip klasik bir görüntüdür.

Melek dövme desenleri ve fikirleri15

23. Küçük bir halo ile çok geleneksel olmayan bir melek görüntüsü. Bu dövme vücudun herhangi bir yerine yerleştirilebilir ve siyah beyaz olarak daha iyi görünür.

Melek dövme desenleri ve fikirleri16

24. Bu melek, duadaki bir erkek imgedir. Siyah-beyaz dövme çok detaylı bir şekilde tasvir edilmiştir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri17

25. Tatlı melek dövmesi, bu klasik bir dövüş. Elinde kafa ile oturan melek, tanıdık bir görüntü. Tatlı bir şey arıyorsanız, bu sizin için olabilir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri18

26. Bu inanılmaz melek dövmesi gücü ve gücü gösterir. Kanatlar sıradışı ve göze inanılmaz. Bu siyah beyaz dövme tüm sırtını alıyor.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri19

27. Melek kanadı bakışını başka bir ele alıyor. Bu, sanki kanatlar gerçekte varmış gibi tüm arkaları kaplıyor ve mal sahibi sadece alıp uçabiliyordu.

Melek dövme desenleri ve fikirleri20

28. Arkadaki melek kanatları için aynı fikir, bunlar dışında küçük ve zarif. Siyah beyaz görünüyorlar ama bu küçük kanatlar mavi.

Melek dövme desenleri ve fikirleri21

29. Bu, sırtında aynı melek kanadı biçiminde bir erkek. Bu kanatlar, arkaları kapattıkları ve kolları takip ettikleri için olağanüstüdürler. Bu kanatlardaki detaylar oldukça mükemmel. Koyu siyahtırlar ve gerçek kanatlara benzerler.

Melek dövme desenleri ve fikirleri22

30. Bu iğrenç melek bir savaşçı meleğine benziyor. Dövmenin güçlü bir dişi eşdeğeri arıyorsanız, o zaman bu sizin için olabilir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri23

31. Bu güzel dövme çizilmiş bir portre gibidir. Bu dövmedeki detay dövmenin olduğuna inanmayı zorlaştırıyor. Mutlak bir çarpıcı dövme.

Melek dövme desenleri ve fikirleri24

32. Yıkılmış bir melek. Bu güzellik düştü ve küçük ve zarif bir şey arıyorsanız, güzel görünen bir dövme.

Melek dövme desenleri ve fikirleri25

33. Karanlık taraf ve aydınlık taraf. Kötülük ve iyi karşı karşıya gelmek. Bu iki melek, yapılacak her iki seçeneğin de olduğunu hatırlatır. Bu siluetleri bir dövme için eğlenceli bir seçimdir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri26

34. Böyle güzel bir ayrıntılı düşmüş melek. Meleğin beden dilindeki umutsuzluğu neredeyse hissedebilirsiniz. Çok da büyük değil, bu yüzden büyük bir taahhüt değil.

Melek dövme desenleri ve fikirleri27

35. Bu, vücudunuzda sahip olabileceğiniz büyük melek kanatlarının bir başka çeşididir. Bu siyah beyaz dövmenin hiçbir detayı yok, sadece bir taslak gibi görünüyor.

Melek dövme desenleri ve fikirleri28

36. Bu melek geleneksel olanıdır ve aynı zamanda herhangi bir detayı olmayan bir dövmenin taslak versiyonudur.

Melek dövme desenleri ve fikirleri29

37. Bu çok orijinal görünümlü bir melek. Şeker kafataslarını seviyorsanız, o zaman bu sizin için harika bir dövme olacaktır. Gerçekten eşsiz bir görünüm için şeker kafatasını bir araya getiren melek görünümü. Bunu gerçekten harika bir dövme yapmak için çok fazla ayrıntı var.

Melek dövme desenleri ve fikirleri30

38. Bu bir peri ya da melek olabilir, anlatması zor. Kanatlar kelebek kanadı bile gibi duruyor. Boynun tabanına yerleştirilen zarif bir dövme.

Melek Dövme Tasarımları ve Anlamları

39. Melek gelenekseldir, kiliseden düşünebileceğiniz bir şey. Ayrıca uzun sürecek haç sembolü de var. Dövme siyah ve beyazdır ve çok fazla ayrıntı içermektedir. Çok güzel bir dövme.

Melek dövme desenleri ve fikirleri32

40. Bu kızın arkasına düşen melek kanatlı bir başka melek dövmesidir. Dövmenin güzel bir masum görüntüsü. Dövme aynı zamanda arkasında tüm bakışı bir araya getiren bir güneş biçimine sahiptir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri33

41. Size kendi melek kanatlarınız olduğu izlenimini veren başka bir bakış. Bunlar oldukça zarif görünümlü kanatlar. Omuzların içinde ve çevresinde dikkatlice düşer. Gerçek kanatlara sahip olmadan olabildiğince gerçek görünüyorlar. Karanlıkta ve tüylerinde çok fazla ayrıntı tutuyorlar.

Melek dövme desenleri ve fikirleri34

42. Bu meleğin elleri göğsünün üzerinden yaralı bir şekilde geçti. Görünüşü yoğun ve neredeyse korkmuş durumda. Detay olağanüstü, bir erkek ya da kadın için harika bir dövme.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri35

43. Yıldızlara etki katan geleneksel melek görünümü. Neredeyse bir portreye benziyor, bu yüzden gerçekten harika bir dövme.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri36

44. Bu busty bir görünüme sahip çok seksi bir melek. Kadın çok şehvetli olduğu için muhtemelen bir erkek için harika bir dövme olurdu. Kanatları, melek kanatlarının çoğuna kıyasla benzersiz ve oldukça özgün oldukları için en iyi kısımdır. Neredeyse bir kalkan gibi onu sarmak.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri37

45. Bu melek dövmesinin sahibinin babasının koyduğu yazıttan dolayı cennetle bir bağlantısı vardır. Melekler genellikle ölülerin dövmelerine eşlik eder, çünkü koruyucu olarak görülürler.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri38

46. ​​Bir çocuk melek kanatlarının içinde tutulursa küçük ama güzel bir dövme. Dövmenin rengini seviyorum, baştan sona gümüş rengi metalik görünüyor. İç bileğe uyan tatlı bir dövme.

Melek dövme desenleri ve fikirleri39

47. Neşeli tombul melekleri sevenler için sevimli bir melek dövmesi. Bu sevimli ama yine de yetişkin dövmesi için detaylı.

Melek dövme desenleri ve fikirleri40

48. İşte madalyonun diğer yüzü, kara melek. Genel olarak bu dövme çok koyu bir kökene sahipmiş gibi görünür. Küçük olduğundan, birleştirmek için çok fazla alan gerekmez.

Melek dövme desenleri ve fikirleri41

49. Yukarıdaki dövmeye çok benzer, bu küçük meleklerin ikisi de sevimlidir ancak aldatıcıdır. Bir tarafta şeytan var, diğer tarafta melek var ama melek bile kenarlarından biraz pürüzlü görünüyor. Küçük bir şey arayan biri için harika, eşsiz dövmeler.

Melek dövme desenleri ve fikirleri42

50. Zarif ve hareketli bir melek. Dizinde melek ve kanatları dik dururken, bunun içinde çok fazla ayrıntı var.

Melek dövme desenleri ve fikirleri43

51. Bir yavru melek, bu melek türlerinin sevgilim sembolüdür. Bu çok küçük bir dövme, bu yüzden fazla bir bağlılık yok. Böyle bir dövme bir kadına bir erkeğe göre daha uygun olur.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri44

52. Bu dövme, bir görevin üzerine bir melek gibi gözüküyor. Yıldızları kontrol ediyor ve onunla bir miktar güç gönderiyor. Çok fazla ayrıntıya sahip olmayan küçük bir dövme.

Melek dövme desenleri ve fikirleri45

53. Bu dövme, Noel ağaçlarının tepesinde gördüğünüz Noel meleklerini çok andırıyor. Detay yok, küçük bir taslak. Bir melek dövmesinin modern bir versiyonu.

Farklı Melek Dövmeleri Hakkında

54. Kişisel melek kanadı görüntüsüne daha küçük bir bakış. Bunlar elbette çoğundan çok daha küçüktür, ancak aynı sözleri çok fazla söz vermeden verir. Bazı kanatlar için ölen biri için eşsiz bir görünüm.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri47

Melek dövme desenleri ve fikirleri48

55. Büyük bir dövme istemeyenlere bir başka küçük melek. Bu hassas küçük melek yolculuğuna devam etmesi için bileğine uyuyor.

Melek dövme desenleri ve fikirleri49

56. Bunlar kişisel kanat dövmesinin kara melek versiyonundan daha fazlası gibi görünüyor. Diğerleri kadar dolu değiller ve neredeyse onlar için kötü bir his var.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri57

57. Bu melek kanatları, sanki daha koyu bir dövme olabilirmiş gibi, üstündeki boynuzlara bağlı gibi görünüyor.

Melek dövme desenleri ve fikirleri58

58. Kişisel kanat dövmesinin görebildiğiniz herhangi bir sürümü var. Bunlar sizin için daha küçük bir seçenek.

Melek dövme desenleri ve fikirleri59

59. Yine şahsen kanat dövmesi bir kez daha ortaya çıktı. Bunlar dolu ve geri aldılar. Bu bir dövme için gerçek bir taahhüt.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri60

60. Bu bir el bileği üzerinde bir ev yapacak kadar küçük olan bir başka dövme.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri61

61. Bu sevimli küçük melek, muhtemelen sahibinin veya umursadığı birinin başını tutar. Oluşturması uzun sürmeyecek basit bir tasarım.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri62

62. Bu güzel dövme, bir melekten çok bir peri gibidir ama anlatması zor olabilir. Renk gerçekten siyah ve beyaza karşı çıkıyor. Çok fazla iş gerektirmeyen kolay bir dövme arıyorsanız, o zaman bu sizin içindir.

Melek dövme desenleri ve fikirleri63

63. Bu ürkütücü siyah kanatlar çok güzel ve bir dizi kişisel kanat için olduğu gibi çok yaşam. Vücudu için yapılmış gibi göründüklerini inkar edemezsiniz. Dövmedeki detaylar mükemmel.

Melek dövme desenleri ve fikirleri64

64. Başka bir kişisel kanat dövmesi, bu altta bulunan yazıya dayanan düşmüş bir melek sürümüdür. Bu siyah ve kanat kanatlarında onlara çok fazla eğri var.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri65

65. Başka bir tombul ve bir dalış ile oynayan mutlu melek. Bu, çok fazla çalışma gerektirmeyen oldukça basit bir dövme.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri66

66. Diz alarak erkek bir meleğin görüntüsü. Ayak bileğinde bulunduğu gibi oldukça küçük. Bu basit bir dövme, ama onun için de çok fazla duygu var.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri67

67. Duygudan bahsetmişken, kesinlikle bu melek dövmesi tarafından uyandırılan duyguları seviyorum. Acı çekiyor mu? O üzgün mü? bunu söylemek zor ama bu meleğin vücut dilindeki duygu güçlü. Çok fazla ayrıntı içeren muhteşem bir dövme.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri68

68. Pek çok diğer manevi unsur arasında dua eden bir meleğin dövmesi oldukça büyük. Bu dövmenin çok fazla detayı yok ama yine de çok güzel. Bunun bir çok anlamı var ve muhtemelen sevilen birinin geçmesini temsil ediyor.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri69

69. Bir meleğin, sevilen birinin geçişi için sembolik bir anlam taşıyabilecek başka bir dövmesi. Ellerini çapraz ile güzel bir melek. Detay kanatlarda yok ama yine de güçlü bir dövme.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri70

70. Bu, başka bir adama danışmanlık yapan bir meleğin bulunduğu sahnenin harika görünen dövmesidir. Adam İsa olabilir, ancak tamamen başka bir şey olabilmesi için bir boynuz ipucu var. Yine de harika siyah beyaz bir görünüm ve çok fazla ayrıntı tutuyor.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri71

71. Melek dövmeleri her zaman popülerdir.

Angel dövme tasarımları ve fikirleri72

72. Bu melek belli ki savaşçı Başmeleklerden biridir, her türlü silahı taşıyan sadece onlardı. Güçlü bir sembolik melek istiyorsanız, bu iyi bir seçimdir.

Melek dövme tasarımları ve fikirleri73

4 yorum

Bir Cevap Yazın