50+ En İyi Lavanta Dövme Tasarımları (2019)

Lavantalar dünyanın en popüler çiçeklerinden biridir. İnsanların genellikle lavanta dövme tasarımları istemelerinin nedeni budur. Lavanta dövmesi, renge ve tasarıma bağlı olarak birçok anlam taşıyabilir. Sadece lavantalar güzel çiçekler değil, aynı zamanda tıbbi önemi de vardır. Lavantaların çok yönlü bir çiçek olarak kabul edilmesinin nedeni budur.

Burada kadınlar ve erkekler için 50’den fazla lavanta çiçeği dövmesi seçtik.

Lavanta Çiçeği Fikirler Dövmeler

1. Bir uzun yapraklı ve bir kısa kısa lavanta demeti, yüksek ümitleriniz ancak sınırlı kaynaklarınız olduğunu gösterir. Ancak, bir gün hedeflerinize ulaşmak için gidiyoruz.
Lavanta dövmesi


2. Lavanta kendisi güzel bir çiçek olsa da, başka bir çiçekle birlikte kullanmak yaygın bir uygulamadır. Bir popüler kombinasyon gül ve lavantadır. İşte beğenebileceğiniz bir Lavanta gülü dövme tasarımı.
Kartal Dövmeleri


3. Lavanta hakkında güzel bir şey, tamamen farkedilmeden gidebilecekleri kadar ince tasarımları olabilir. Bu nedenle, mavi yakalı işleri olan insanlar için mükemmel çiçek dövmesi seçimi yaparlar.
Lavanta bitki dövme


4. Dövme tasarımınızdaki üç lavanta çiçeği sevgi, barış ve saflığı temsil edebilir. Ayrıca kardeşler arasında uygun bir dövme olarak kullanılabilirler.
Lavanta çiçeği dövme


5. Arılar lavantaları sever. Lavanta, iyi bir nektar kaynağıdır. Arı koruma ve korumayı destekleyen birçok organizasyon bu tasarımı logo olarak kullandı.
Lavanta fışkın dövme


Lavanta fışkın dövme

6. Bazı eski kabileler lavantayı barış ve sevgi için kullandı. İşte önkoldaki geleneksel lavanta dövmesi aynı anlamı ifade ediyor.
lavanta bitkileri dövme


7. Lavanta barışı temsil ettiği için, uyuyan bir kediden daha barışçıl olan ne olabilir? Bu sizin için mükemmel bir portre dövmesi seçimi olacaktır.
Lavanta çiçekleri dövme


8. Deneyebileceğiniz bir başka popüler çiçek kombinasyonu ise Lale ve Lavanta. Biri kararlılığı, diğeri bağlılığı temsil eder.
Lavanta dal dövme


9. Lavanta uzun saplı olduğundan, bu resimde gösterildiği gibi dövmeyi bilezik gibi takmak harika bir fikir olacaktır.
Lavanta paket dövme


10. Lavanta demeti dövmelerinizi, en çok sevdiğiniz kişiye, mürekkebi ile birlikte yazabilirsiniz. Lavanta’nın birçok faydası ve kullanımı vardır. Onları evinizde de yetiştirebilirsiniz.
Lavanta dövmesi anlamı


Lavanta bitki dövme

11. Bir omurga dövmesi yaptırmak istiyorsanız, ilginç bir seçenek, lavanta gül dövmeleri olur.
Lavanta fil küçük dövme


12. Bir lavanta demeti, aile arasında birliği temsil eder. Sanatçı, her birinin kendine özgü bir kişiliği olmasına rağmen bir arada durduğunu belirtmek için bu tasarıma dair daireler ekledi.
Lavanta dövme sembolize


13. Dövme tasarımında iki lavanta alabilirsin. Mükemmel bir çift dövmesi olur. İki lavanta, ikinizin paylaştığı ölümsüz sevgiyi temsil eder.
Lavanta dövmesi sembolizm


14. Dövme tasarımınızda lavantaları C şeklinde kullanmak, herkesin mutlu bir yaşam sürmesini isteyen, barışı seven bir insan olduğunuzu gösterir.
Lavanta dövmesi anlamı


15. Hem Lavanta hem de ayçiçeği, bizim için sağlıklı bir yağ sağlar. Bu ikisinin bir arada dövmesi, sağlık bilincine sahip olduğunuzu ve müteşekkir olduğunuzu gösterecektir.
Lavanta dövme temsil


Lavanta suluboya dövme

16. Lavanta sulu boya dövmelerinin eşsiz bir anlamı olacaktır. Gökyüzünün yüksekliğine dokunmak istediğinizi gösterecekler ama nereden geldiğinizi asla unutmayacaksınız.
küçük lavanta dövmesi


17. İşte suluboya mürekkep kullanılarak yapılan lavanta ve ayçiçeği dövmelerinin bir başka güzel kombinasyonu.
basit lavanta dövmesi


18. Bu kabile lavanta ve ayçiçeği dövmesinin boyutu biraz büyük. % 20’ye kadar küçültebilir ve sonra mükemmel bir tasarım elde edersiniz.
aşiret lavanta dövmesi


19. Rüzgârda esiyor olarak gösterilen bir lavanta sapı, akış tutumu ile gideceğinize ve onu salıvermeye nasıl inandığınıza işaret edecektir. İyi bir ayrılık dövmesi yaparlar.
geleneksel lavanta dövmesi


20. Lavanta ve ayçiçeği dövmesinin bir diğer anlamı, siz ve eşinizin her ikisinin de farklı kişilikleri olmasına rağmen, birbirinizi en çok seviyorsunuz.
neo geleneksel lavanta dövmesi


Lavanta gül dövme

21. Dediğim gibi lavanta bitkisi omurgada mükemmel görünüyor. Ne kadar güzel göründüklerini gösteren bu resme bir bakın.
Lavanta kuzgun basit dövme


22. Uyluk, çiçek dövmelerini denemek için alışılmadık bir yer değildir. Yan uylukta lavanta çiçekleri dövmeler harika görünecek.
Lavanta dövmesi


23. Lavanta daha az yer kapladığından, büyük dövmelere gücü yetmeyen bazı vücut bölümlerinde denenebilirler. Böyle bir parça yaka kemiğidir. İşte kadınlar tarafından denenebilecek basit ve küçük lavanta sapı dövmesi.
eski okul lavanta dövmesi


24. İç pazı üzerindeki siyah beyaz lavanta dövmeleri, içindeki gücü temsil eder. Bu fiziksel güç değil, sahip olduğunuz zihinsel güçtür.
Erkekler için lavanta dövmeleri


25. Vücudunuzda çiçek dövmesi tasarımınız varsa, karışıma lavanta sapı eklemeyi unutmayın.
Erkekler için lavanta dövmeleri


Lavanta kanseri şerit dövme

26. Çoğu insan tamamen açılmış bir lavanta dövmesi yapmayı denemez. İşte tamamen çiçek açan lavantaların nasıl göründüğü.
Kızlar için lavanta dövmeleri


27. Güzel sanatçı, bu başyapıt lavanta dövmesini yapmak için yeşil, siyah ve beyaz mürekkebi kullandı.
Kadınlar için lavanta dövmeleri


28. Birçok kabile lavantayı da özgürlüğün sembolü olarak görüyordu. Aynı temsil eden bir tasarım deneyebilirsiniz.
Kadınlar için Lavanta Dövmeleri


29. Sırtındaki lavanta dövmesi, karşılaşabileceğiniz en iyi dövme fikirlerinden biridir.
lavanta dövmesi


30. Küçük boy lavanta dövmeleri nedeniyle parmaklarda veya kulağın arkasında da denenebilirler.
mor lila dövmesi


Lavanta dövmesi fışkın

31. Lavanta dövmelerinde kullanılan en yaygın renklerden biri Mor’dur. Mor lavanta dövmesinin özel bir anlamı var. Ruhsal güçleri temsil eder ve zihin üzerindeki kontrolü.
Lavanta sonsuzluk suluboya dövme


32. Lavanta dövmeleri baldırın arkasında iyi görünmeyebilir. Ancak bir tanesine giderseniz, suluboya yerine aşiret tasarım deneyin.
küçük lila dövmesi


33. İşte lavanta dövmeleri için kolayca farkedilebileceklerini veya diledikleri zaman kaplanabileceklerini görebileceğiniz eşsiz bir yerleşim.
mor çiçekler dövme


34. İşte iç önkolda güzel bir lavanta dövmesi ödenmiş.
koyu mor dövme


35. Mevcut dövme tasarımınıza lavanta dövmeleri ekleyebilirsiniz, ancak hepsini mahvetmek yerine genel tasarıma iltifat ettiğini unutmayın.
lavanta suluboya dövmesi


Küçük lavanta dövmesi

36. Lavanta çiçekleri dövmelerinde benzersiz bir yerleşim yerleştirme göğüs kafesi olur. Kadınlara çok yakışacak.
siyah ve beyaz lavanta dövmesi


37. Sanatçı, bu lavanta fışkın tasarımına, giyen kişinin bahçıvan olduğunu ve lavanta muhafazasını desteklediğini belirtmek için bir eldiven ekledi.
lavendar dövmeler


38. Omuz, lavanta çiçeklerini omuz bıçaklarının üzerine otururken denemek için de ideal bir yerdir.
Lavanta gül dövme


39. Lavanta, iyi bir örtbas veya manto dövmesi yapmaz, ancak manşonlarda geniş bir dövme yapmak istiyorsanız yine de güzel görünür. Birçok kişi Lavender Cancer’in şerit dövmesini, hastalıklarla mücadelelerini sembolize etmeyi tercih eder.
Lavanta kanseri şerit dövme


40. İşte bu kızın uyluğundaki özenle yapılmış bir kabile lavanta tasarımı.
Lavanta şerit dövme


Lavanta şerit dövme

41. Eğer bir yandan bilek dövmesi arıyorsanız lavanta fışkın dövmesi tasarımı sizin için mükemmel bir seçimdir.
Lavanta İncil ifadeler Dövme


42. Lavanta suluboya dövmeler tasarımınıza fiyat teklifi ekleyebilirsiniz. Motivasyon tırnak için gitmek önereceğim.
gül ve lavanta dövmesi


43. Lavanta bitkisi dövme tasarımınızı ortaçağ tarzında deneyebilirsiniz ancak deneyimli bir dövme sanatçısı kullanmayı unutmayın.
Lavanta anahat dövme


44. Bu ince lavanta fışkın dövmesi, sizin için ne kadar anlamlı olduğunu söyleyebileceğiniz gibi gerçek bir konuşma başlatıcısı olabilir.
şakayık lavanta dövmesi


45. Lavanta dövmelerinin hizalanması anlamını değiştirebilir. Mesela bu aşağıya doğru lavanta çiçeği tasarımı dikkat çekiyor.
minimalist lavanta dövmesi


Lavanta Siyah Beyaz Dövme

46. ​​Sanatçının bu lavendar dövmesine ince bir beyaz zambak eklediğini fark ettiniz mi? Bu, kullanıcının bir anne ve beyaz zambak onun çocuğu olduğunu gösterir.
Lavanta ve haşhaş dövmesi


47. İşte kabile çiçek dövme tasarımının içindeki lavantalarla nasıl göründüğü.
Lavanta çelenk dövme


48. Ellerin mürekkepleri, onları gerçekten fark etmek için iki kez bakmak zorunda kalacak şekilde mürekkeplendi.
Lavanta kelebek dövmesi


49. İşte parmaklarda da harika görünecek küçük lavanta çiçekleri tasarımı.
Lavanta ve biberiye dövmesi


50. İşte bacaklarda harika görünen lavanta çiçeği asma tasarımı.
dövme lavanta


En çok hangi lavanta dövmelerini tercih ettiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın