Kızlar için 125 İlham Verici Dövme Fikirleri (Sevimli Tasarımlar 2019)

ABD’de şaşırtıcı bir şekilde yapılan bir araştırma, insanların% 85’inin erkeklerin dövme yaptırma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşündüğü halde, aksine, dövmeli nüfusun% 59’unun kadınlardan oluştuğunu ortaya koydu. Şimdi, dövmelerin ortak bir yer olduğu bir çağda yaşıyoruz ve artık bir kadının dövmeleri göstermesi için sahte bir pas olarak görülmemektedir. Dövmeler, vücut sanatı aracılığıyla kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur ve kızlar için en sevdiğimiz dövme fikirlerimizden 125’ini derledik.

Hayalet Tasarımı

hayalet dövme

Bu hayalet tasarımla başlayacağız. Son yıllarda, geleneksel mürekkep ağırlarından ziyade, daha küçük, minimalist tarzda dövmelere doğru bir hareket olmuştur. Ayrıca kızların sadece “kız gibi dövmeler” ile sınırlı olmadığını gösterir. Çizgi film hayalet eğlenceli, iken çok ürkütücü değildi. Küçük dövmeler de günümüzde daha popüler hale geliyor, çünkü daha uygun fiyatlı ve çoğu zaman insanlar daha büyük dövmelerle aynı maliyette birkaç küçük dövmeler elde edebiliyor. Bahsetmek zorunda değiller, aynı zamanda iş için ihtiyacınız olduğunda gizlemek / gizlemek çok daha kolaydır.

Gelmek için daha fazla.

12-sevimli-dövmeler-için-girls

Kızların dövme yapması için en popüler yerlerden biri ayak ve ayak bilekleridir. Hayat boyu sürecek bir sanat eserine olan bağlılığından daha az görünüyor çünkü daha az farkedilebilir ve kolayca gizlenebilir. Ayrıca ayaklar genellikle vücudun en güzel kısmı olarak kabul edilmez, bu yüzden daha güzel görünmelerini ve onlara biraz sanat eklemelerini sağlamanın harika bir yolu olabilir.

P.

13-sevimli-dövmeler-için-girls

İnsanların kazanması için başka bir küçük ortak dövme basit bir mektuptur. P harfi, kişilerin adlarını, birinin kendisi için önemli olan adlarını veya hatta Fosfor’un periyodik sembollerini sembolize edebilir. Hangisini seçeceğinizi seçmeden önce bilgisayarınızda test etmek kolay olan ve neyse ki harflerle seçebileceğiniz binlerce yazı tipi var.

Lotus tasarımı

geri lotus dövmesi

Estetik olarak güzel bir dövme olmasının yanı sıra, nilüfer de çok popüler bir tasarım çünkü arkasında çok fazla anlamı var. Geleneksel olarak nilüfer, ilahi güzelliği ve saflığı sembolize eder ve yaprakların açılması ruhun büyümesinin yanı sıra ruhsal uyanışı temsil eder.

Dreamcatcher Dövme Fikirleri

15-sevimli-dövmeler-için-girls

Rüya yakalayıcının çok sayıda tarihi ve kültürel anlamı vardır ve bunun kökenleri, kadınların çocuklarının kabus görmesini engellemelerini sağlayacakları Amerikan Kızılderili kabileleridir. Çok popülerdirler ve vücut üzerinde birçok farklı yere yerleştirilebilirler. Ayrıca, kendi benzersiz tarzınıza uyum sağlamak için harikadırlar.

Yay ve ok.

ok ve yay dövmesi

Ok ve yayla hem erkek hem de kadınlar için sadece ok üzerindeki gibi popüler bir dövme. Yay, Cupids yayına atıfta bulunmanın yanı sıra yıldızlar için çekim de dahil olmak üzere birçok farklı anlama sahiptir. Yaylar da kendi zevkinize çok uyarlanabilir.

Kulüplerin kraliçesi.

17-sevimli-dövmeler-için-girls

Kart sembolleri, uzun zamandan beri mürekkeplenmekte olan popüler sembollerdir. Maça ası genellikle almak için en popüler olanıdır, ancak çok geride olmayanlar Queens’dir. Kulüplerin kraliçesi, güçlü bir iradeli ve olumlu kişiyi sembolize ediyor. Parmaklar arasındaki dövmeler, genellikle meydana gelen sürtünme miktarından dolayı soldukça birkaç yılda bir tekrarlanır.

Aslan.

18-sevimli-dövmeler-için-girls

Aslan, çok uzun zamandır popüler olan ve bugün de öyle kalan başka bir tasarımdır. Sadık, güçlü iradeli ve cesur birini temsil eder. Aynı zamanda birçok spor klübünün ve aile ambleminin simgesidir, bu yüzden bunlar insanların alabilmeleri için başka nedenlerdir.

Geometrik.

A8 önceden ayarlanmış VSCOcam ile işlendi

Geometrik dövmeler muhtemelen son birkaç yılın en trend tasarımlarından biri. Harika görünüyorlar, zamansız ve pahalı değiller. Yukarıdaki, önkoldaki gümüş ve siyah olanın bir örneğidir; bu, insanların daha sosyal olarak kabul edilebilir oldukları ve artık örtmeniz gereken alanlarla sınırlandırılması gerekmediği için dövmeler yapmaları için çok popüler bir nokta.

Evrensel gerçek.

İncil-ayet-dövme

Yukarıda ünlü rapçi ve müzisyen Ölümsüz Tekniği bir alıntı. Teklifin anlamı, bir çok insan bir şeye inansa bile, bunun mutlaka doğru olmadığıdır.

Kol tasarımı

Yukarıda daha alternatif veya yenilikçi tarzı kol dövmelerinin harika bir örneği. Genellikle bu, yukarıdaki gibi doğa gibi geniş bir genel tema seçmeyi içerecektir ve birkaç dövme seansına eklemeye devam etmek için harika bir fırsattır.

Pikaçu.

pikachu dövmesi

Dövme sanatı son on yılda uzun bir yol kat etti ve teknoloji ve stildeki gelişmelerle birlikte, mürekkep sıçrayan efektli ve damlayan boya ile yukarıdaki modern form gibi alternatif stillere doğru büyük bir hareket var.

Ayak bileği kuşları.

23-sevimli-dövmeler-için-girls

Kuşlar çok yönlü bir tasarımdır. İnsanları tümüyle örten çok ayrıntılı kartallardan, yukarıdakiler gibi gerçekten basit martılara kadar hepsi harika görünüyor ve aynı zamanda uçuş, kanatlarınızı yaymak ve yaşamınızdaki zorlukların üstesinden gelmek gibi birçok anlama da sahip olabilir.

Beyaz mürekkep.

24-sevimli-dövmeler-için-girls

Geleneksel olarak dövmeler her zaman siyah veya bazen mavi mürekkeple yapıldı. Günümüzde yüzlerce farklı mürekkep rengi vardır ve şaşırtıcı şekilde popüler olanlardan biri beyaz mürekkeptir. Genellikle gölgelendirme için ayrılmış olmasına rağmen, yukarıdaki alıntı gibi daha ince bir tasarım olarak kendi başına da iyi çalışabilir.

Moons.
25-sevimli-dövmeler-için-girls

Önceki geometrik dövmeye benzer şekilde, yukarıdaki tasarım ayın tüm döngüsünü hilalden dolmaya ve tekrar hilale tasvir eder.

Tavşan ayı.
26-sevimli-dövmeler-için-girls

Sevimli çizgi karakterleri, özellikle hoş ve nostaljik bir şey arayan kızlar arasında popüler bir seçimdir.

Hilal.

27-sevimli-dövmeler-için-girls

İşte Hilal ayın çok basit ama şık bir dövme tasarımının başka bir örneği. Yarım hilal ayları, kadınsı gücün bir sembolü olduğu için kadınlar arasında özellikle popülerdir.

Tavşan dövmesi.

28-sevimli-dövmeler-için-girls

Eğer bir tavşan aşığıysanız ve tasarım gibi bir hayata ilgi duyuyorsanız, bu kesinlikle sizin için dövme. Sanatçı, sadece siyah mürekkep kullanarak tavşan gibi bir hayat yaratmak için harika bir iş çıkarmayı başardı. Siyah mürekkep, rengini tüm mürekkeplerde en iyi şekilde tuttuğundan her zaman güvenli bir seçenektir.

Unicorn.

Yukarıda, femurdan ve karnından çıkan epik bir tek boynuzlu at dövmesi ve omzunun üzerinden geçen bir leopar desenli stil tasarımını içeren bir dizi farklı dövmeyi görebilirsiniz.

Ağaçtaki kuşlar.

30-sevimli-dövmeler-için-girls

Kuşlar, kızların alabileceği en popüler dövmelerden biridir. Yukarıda bir ağaç dalında aşk kuşlarının harika bir siluet tarzı tasarımı var. Bu, birbirinize olan sevginizi sembolize etmenin harika bir yoludur ve yakın zamanda evlenmiş ya da aşık olduysanız ve bunun bir hatırlatmasını istemeniz bile almak için bir yol olabilir.

Pusula.

pusula dövmesi

Pusulalar geleneksel olarak denizcilere ve bot meraklılarına dövme yaptırıyordu. Sadece denizde olmanın yanı sıra yaşamınızdaki ya da yaptığınız belirli bir yolculuğun yönünü buluyorlar. Günümüzde estetik değerlerin yanı sıra çok seyahat eden ve pusula tasarımı isteyen backpackerlar için de popülerdir. Bazıları bile pusulayı, nereden geldiklerini hatırlatmak için taşındıkları yerden evlerinin yönüne bakacak.

Kamboçyalı.

32-sevimli-dövmeler-için-girls

Kamboçya zengin bir tarihe ve çok eski tapınaklara sahiptir, aynı zamanda güzel görünen karakterlere ve kelimelere sahiptir. Bu nedenle, Kamboçya’ya giderken insanların dövme yapması oldukça popüler oldu. Hollywood oyuncusu Angelina Jolie’nin sırtında Khmer tarzı bir dövmeyle tabancaya girdiğinden ve o zamandan beri birçok kişi bu stili kopyaladığından beri, son on yılda daha da fazlalaştı.

Parmak dövmeler.

kızlar için parmak dövme

Tarihsel olarak parmak dövmelerinde kötü bir sargı var. Tipik olarak bisikletçiler ve çete üyeleri için ayrılmışlardır, saygın bir iş bulmak istiyorsanız bir miktar sahte pas olarak da kabul edilmişlerdir. Ancak bugünlerde daha yaygın bir yer ve sosyal olarak kabul edilebilir. Geleneksel parmak dövmeleri bir yandan “AŞK” ve sonra diğer parmak eklemlerinden “HATE” almaktı, bu film karakterleri tarafından popüler bir tasarımdı. Genel olarak insanlar, parmaklarının üzerinde iki dört harfli kelime ya da her iki ellerinin arasında bir sekiz veya on harfli kelime alırlar.

Kulak tavşan.

34-sevimli-dövmeler-için-girls

İşte popüler tavşan tasarımının bir başka örneği, bu sefer ona bir karikatür tarzı ile daha fazla. Kulağın arkasındaki kadınların dövme yapması için çok popüler bir yer, genellikle bunlardan biraz daha küçükler ancak daha uzun saçlarınız varsa örtbas etmek yeterince kolay.

Çiçekler.

35-sevimli-dövmeler-için-girls

Çiçekler hem erkekler hem de kadınlar için en popüler tasarımlardan biridir. Özellikle gül ve lotus çiçekleri. Yukarıdaki gibi bir çiçek tasarımına sahip olmak hem sadece siyah mürekkeple çalışabilir hem de değiştirmek isterseniz daha sonra renklenmesini sağlayabilirsiniz.

Yarım kollu.

36-sevimli-dövmeler-için-girls

Yarım manşon genellikle şu anda tercih edilen kol dövmesidir. Tam manşonun aksine, iş için veya başka bir durumda ihtiyaç duymanız durumunda dövmelerinizi bir tişörtle örtmenizi sağlar. Ayrıca, çalışmak için zor bir alan olabilen dirseğinize dövme yapmak zorunda kalmazsınız ve sık sık orada mürekkeplenebileceğiniz stil türleriyle sınırlandırılırsınız.

Güvercin.

37-sevimli-dövmeler-için-girls

Yukarıdaki gibi güvercinlerin birçok farklı anlamı vardır. Genellikle düğünlerde kullanılırlar ve sevgi, barış ve birlikte yaşamaya başladığınız yeni hayatın sembolü olarak kafeslerden kurtulurlar. Onlar kesinlikle pişman olmayacağınız ve vücudunuzun herhangi bir yerine kolayca yerleştirebileceğiniz basit ve zamansız bir tasarım.

Aşk kalbi.

38-sevimli-dövmeler-için-girls

Sol taraftaki çıtçıt parmağından gelen ikinci parmak, genellikle ‘yüzük parmağı’ olarak bilinir ve genellikle evlendiğinizin bir işareti olarak bir alyans için ayrılmıştır. Yüzüklerin kaybetmesi çok pahalı olduğu için, modern çiftlerin halka yerine dövme yaptırması oldukça yaygındır! Yukarıdaki aşk kalbi gibi küçük, basit bir dövme güzel görünür ve ihtiyacınız olması durumunda örtbas etmesi de kolaydır.

Diz tasarımı

kızlar için küçük dövme

Dizlerdeki yukarıdaki çiçekler aynı zamanda lotus çiçekleridir, bu kez kuş bakışı görünümündendir. Tamamen açılan çiçekli nilüfer, en güzel çiçeklerden biridir ve kuş bakışı görünüme sahip olması nedeniyle diz şekli ile iyi çalışan hoş bir dairesel şekil oluşturur.

Soyut el

40-sevimli-dövmeler-için-girls

Yukarıdaki sanat eserleri gibi soyut sanat eserleri dövmeler kadar iyi çalışabilir. Her zaman iyi bir şekilde dövme yapamadıkları için eskizlerini gördüğünüzden emin olun. Çoğu zaman insanlar, en sevdikleri albümlerden veya uygulanabilir tasarımlara dönüştürülen sanatçılardan sanat çalışmaları alacaklardır.

Kulak arası.

41-sevimli-dövmeler-için-girls

Hem erkekler hem de kadınlar için haçlar her zaman çok popüler bir tasarım olmuştur. En yaygın olarak Hıristiyan inancına sahip insanları temsil ettikleri bilinir, ancak bunun estetik doğası için de olabilir. Onlar ayrıca haçların birçok farklı türevleridir ve hepsinin farklı anlamları ve kökenleri vardır. Bir tasarım ne kadar basit oldukları için vücudunuzun herhangi bir yerinde çalışabilirler.

Kına tarzı

kına dövme fikirleri

Kına tarzı dövmeler Hindistan’da ortaya çıkar ve genellikle kadınlar içindir ve el ve parmakların arasında çok farklı çizgi ve nokta çalışmaları ile güzel bir desen oluşturmak için çalışırlar. Kına, kullanılan bir mürekkep tarzıdır ve geleneksel olarak kalıcı değildir, ancak birkaç hafta sürer, ancak birçok insan da kalıcı olarak dövme yaptırır.

Geri gezegenlerin.

Doğrudan omurganın altına giren dövmeler gerçekten harika görünebilir ve sırtsız bir üst giydiğiniz zaman göstereceğiniz bir şey verir. Güneş sisteminin gezegenlerini sıraya dizmek, bu alan için gerçekten iyi çalışıyor ve görmesi zor olsalar da, başkalarını kesinlikle etkileyecekler.

Siyah gül.

Siyah-Rose-Dövme

Gül karmaşık bir çiçektir ve bir dövme tasarımı olarak güzel çalışır. Hassas bir sevgi ve güzellik olduğu açık olanı ile birçok farklı anlamı vardır. Bununla birlikte, anlam, çiçeğin rengine ve çiçeğin açıklığına bağlı olarak değişebilir. Bazı insanlar hayatlarında kaybedilenleri hatırlamak için gül alırlar ve birlikte demetlerde çok iyi çalışırlar ve hem renkli hem de siyah mürekkeple harika çalışırlar.

Deniz Kızı.

45-sevimli-dövmeler-için-girls

Disney filminden beri Küçük Denizkızı, denizkızı formu hem kostümler hem de dövmeler için popüler bir stil olmuştur. Yukarıda, önkolda deniz tarzı temanın serin bir örneğini görebilirsiniz. Kontrastlı stiller genellikle daha kalın çizgi çalışması onları daha uzun süre dayanmalarını sağladığından ve zaman içinde solma potansiyeli olan ya da soluklaşan daha az karmaşık çizgi çalışması olduğundan güvenli seçimlerdir.

Parmak tasarımları

Hb2 ön ayarlı VSCOcam ile işlenmiştir

Yukarıdaki, basit geometrik sembollerin nasıl büyük parmak dövmeleri yapabileceğinin harika bir örneği olarak sunulan bir fotoğraf. Chanel sembolü, şimşek, aşk kalbi gibi tasarımlar, basit doğası gereği iyi çalışır. Parmakla küçük bir alanda çalıştığınız için mümkün olduğu kadar basit tutmak her zaman harika bir fikirdir.

Bacak betiği.

Fotoğrafta okumak zor olsa da, daha geniş atış size senaryoların farklı dövmelere katılmak için gerçekten nasıl iyi çalışabileceğini gösterir. Çapraz temalı bir dövmenin altına oturur, bu yüzden potansiyel olarak kişiye değerli bir anlam taşıyan veya ilham veren İncil’den bir geçiştir. Senaryo bacağında ve sırtında harika çalışabilir ve aynı zamanda güzelce sarılır. Bir senaryo dövmesini seçerken güzel yazı yazarken deneyimli birisine sahip olun.

Geri düş kapanı.

Dreamcatcher-Dövme

İşte bayanlar sırtındaki güzel bir düş kapanı dövmesinin başka bir örneği. Kızılderili kültüründe kendi başına bir anlam ifade eden tüyler ve asıl rüya yakalayıcıdaki deseni gördüğünüz gibi çiçeklerin kopyalanması için uyarlanabilir.

Karahindiba.

49-sevimli-dövmeler-için-girls

Karahindiba, son zamanlarda kadınların özellikle önkollarına ve bacaklarına ulaşması için popüler bir dövme haline geldi. Özel bir anlamı olmasa da, çoğu için benzersiz bir anlamı vardır ve bu da onu özel kılan şeydir.

Çiçekli nilüfer.

50-sevimli-dövmeler-için-girls

Yeterince yakından bakarsanız, bu özel lotus çiçeğinin noktalarla gölgeli olduğunu görebilirsiniz. Bu stilin dövmeci tarafından tamamlanması uzun zaman alabilir ancak size fantastik bir sonuç verebilir.

Bacak gülleri.

bacak dövmesi gül

Güller, genellikle geleneksel Amerikan tarzı dövmelerdeki kafatasları ile eşleştirilir. Yüzüklerinden görebileceğiniz gibi ağır metal hayranıdır ve dövmeler metal kalabalığın arasında çok popülerdir, özellikle sadece klasik bir görünüme sahip olmayan, aynı zamanda hala popüler olan geleneksel tarzda olanlar Zamanın

Omuz lotus.

kızlar için lotus dövme

İşte noktalar ile gölgeli dövmeler görebileceğiniz daha yakın bir atış. Yukarıdakilerle ilgili en güzel şey, bir tema seçtikleri ve tüm tasarımlarını benzer görünmelerini sağlayarak birlikte iyi çalışmalarıdır.

Ayçiçeği.

kız dövme ayçiçeği

Bu kız gerçekten ayçiçeklerini sever. Hem elbisesinde hem de göğüs kafesinde dövme yapmışlar. Çok tutkulu olduğun ya da âşık olduğun bir dövmeyi yaptırmak harika bir şey, çünkü pişmanlık duymak ya da kaka almak istemediğin için daha az şansın var.

XX.

54-sevimli-dövmeler-için-girls

Resim tarzı tasarımlarda resim şu anda çok popüler. İçinde başka bir tane olan bir şekil veya görüntü elde etmek demektir. Dıştaki şekil, ortasında gül olan bir X’tir, yani bir tanesinde iki dövme yaptırmak gibi.

Çiçek kol.

55-sevimli-dövmeler-için-girls

Kızlar tarzında önceki nokta tarzı çiçeklerden farklı olarak, yukarıdaki stilde harika göründüğünü ancak tamamen farklı olduğunu görebilirsiniz. En iyisi en iyisidir, yukarıdakiyle aynı olan ve aynı çizgi üzerinde çalışanların renklerini koruyacağından ve daha uzun süre dayanacağından emin olun.

Çiçek kurdu

İşte daha önce değindiğimiz resim tarzı tasarımdaki resmin başka bir örneği. Bu kez, görüntünün ana parçası olarak bir kurt kullanarak ve yüzünün bir tarafını geometrik bir düzende biçimlendirmek. Bu stillerin olanakları sonsuzdur ve kesinlikle böyle bir şey yaparak daha eşsiz bir dövme elde edebilirsiniz.

Baykuş ve karga.

Yukarıdaki tasarımlarda dikkat edeceğiniz ilk şey, rengin şaşırtıcı görünmesi ve cildinizden gerçekten çıkmasıdır. Bu birkaç şey anlamına gelebilir. İlk olarak, dövmelerin nispeten yeni olduğu veya aksi takdirde dövmecinin iyi kalitede mürekkep kullandığı ve özellikle bugünlerde 1000 $ ‘a kadar bir dövme için harcayabileceğiniz için, çok önemli olan dövmeler için çok iyi önlemler almış olması.

Tavsiye edilen:

Astronot balonu

Modern tarzda bir sanat eserinin bir başka güzel örneği de harika görünümlü dövmeye dönüştürüldü. Banksy’nin sokak sanatına benziyor ya da benzeri ve gölgelendirme ve yerleştirme harika.

Omuz kuşları.

59-sevimli-dövmeler-için-girls

Omuz bıçağı bölgesine yerleştirilen yukarıdaki gibi büyük duvar parçaları kadınlarda özellikle güzel görünür. Özellikle de yukarıdaki kuşlardan biri kadar güzel yapıldığında.

Ücretsiz.

60-sevimli-dövmeler-için-girls

Aynı derecede güzel, kadın ellerinin tabanı boyunca uzanan basit tasarımlardır. Doğada basittirler ve büyük duvar resimlerinden çok daha ucuzdurlar, ancak özellikle en çok beğenecekleri “özgür” gibi sözler olduğunda onlar hakkında basit bir güzelliğe sahiptirler.

Ağaç tasarımı.

61-sevimli-dövmeler-için-girls

Dünyada pek çok farklı sembol var ve bunların çoğu büyük dövme tasarımları için üretiliyor. Büyücülük sembollerinden, dini, tarihi ve hatta bilimsel olarak farklı anlamlara gelirler. Kalıcı olarak dövme yaptırmadan önce bir sembolün ardındaki anlamı bulmak her zaman en iyisidir.

Göğüs tasarımı

Son yıllarda kadınların göğüsleri arasında veya altında dövme yaptırmaları oldukça popüler hale geldi. Göğsünde çok güzel olduğu düşünülen Mısır tarzı dövmesi olan pop-şarkıcısı Rihanna tarafından popülerleştirilebilirdi.

Fil sürüsü.

63-sevimli-dövmeler-için-girls

Filler insanların alması için popüler bir dövme olmaya devam ediyor. Onlar dünyadaki en büyük kara hayvanıdır ve bu nedenle güç, güç ve bilgeliğin bir sembolüdür. Ayrıca, gövdeleri yukarı bakacak olursa, iyi şanslar olarak kabul edilir.

Yaylar.

Kadın bacaklarının arkasındaki fiyonklar gerçekten güzel görünüyor ve hoş bir kadınsı tasarım.

Devre çalışması

65-sevimli-dövmeler-için-girls

Başka bir resmi oluşturan bir başka resim örneği, basit, modern ve kesinlikle benzersiz olan birinin sırtındaki bu devre tarzı ağaç tasarımıdır.

Bilek tilki.

66-sevimli-dövmeler-için-girls

Çocuk kitaplarından gelen resimler, en sevdiğiniz çocukluk hikayelerinin hem nostaljik hatırlatmaları hem de vücut sanatı ile kendilerini ifade etmek isteyen ancak gösterdiği manşetlere veya büyük dövmelere sahip olmak istemeyenlere yönelik basit tasarımlar kadar harika çalışan, hem popüler hem de tasarımları.

Saat.

67-sevimli-dövmeler-için-girls

Yukarıda, birinin müziğin zamansız bir sanat olduğunu öne sürmek için kendi kıvrımlarını koyduğu soyut stil dövme tasarımının bir başka harika örneği var.

Boyun yarasaları.

68-sevimli-dövmeler-için-girls

Kuşların yanı sıra, yarasalar, insanların dövme yapması için en popüler uçan hayvanlardan biri olacaktır. Gizemli bir yaratıktır ve en son Batman filmlerinin yayınlanmasından bu yana daha popüler hale gelmiştir.

Bombus arısı.

69-sevimli-dövmeler-için-girls

Arı dövmeleri, çiçeklerden ve kuşlardan daha az yaygındır, fakat hiçbiri daha az güzel görünmez. Bal hala birçok kültür tarafından tanrıların yemeği olarak kabul edilir ve bu nedenle arı çok asil ve çalışkan bir yaratık olarak kabul edilir.

Çengelli iğne.

70-sevimli-dövmeler-için-girls

Çengelli iğne gibi basit bir dövmeden daha fazla elbise yapmak veya dikmek istiyorsanız, harika bir fikir olabilir ve yaratıcı parlamanızı gösterebilir.

Gitar.

71-sevimli-dövmeler-için-girls

Rock’n roll veya blues müziği gibi bir müziği bir gitardan daha fazla yaşamaya haklıysanız, sizin için doğru tasarım olabilir. Genellikle bilek dövmeleri basit ve nesnelerin sadece siluet biçimindedir.

Robin.

72-sevimli-dövmeler-için-girls

Güzel bir robin dövmesi. Koyu kahverengi renkler elde etmek için sıradan mürekkep renkleri değildir, ancak kesinlikle bu tür tasarımlarla iyi çalışabilirler.

> <.

73-sevimli-dövmeler-için-girls

Üçgenler gibi basit şekiller çok popülerdir ve bazen borular ve açılı ayraçlar gibi klavye sembolleri de vardır.

K.

74-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir başka harika görünümlü mektup tasarımı. “K” harfiyle başlayan ismi olan herkes için harika bir fikir.

Bow.
75-sevimli-dövmeler-için-girls

Yukarıdaki gibi basit bir yay dövmeli hale getirmek için birkaç dakika sürebilir, eğer ilkini alırsanız ve uzun süre iğnenin altında olmak istemiyorsanız, harika bir seçimdir.

Marka.

76-sevimli-dövmeler-için-girls

Nezaketinizi ve mizah anlayışınızı gösterebilen komik küçük bir tasarım.

Pati izleri.

77-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir hayvan aşığıysanız ve sahip olduğunuz ya da yakın zamanda vefat eden evcil hayvanlarla ilgili bir hatırlatıcı istiyorsanız, bazı basit pençe baskılar çok güzel bir tasarım olabilir.

Dövme tabancası

78-sevimli-dövmeler-için-girls

İlk bakışta bir jartiyerin içine sokulmuş gerçek bir dövme tabancası gibi görünüyor, gerçekte biraz daha yakından bakarsanız gerçekte çok gerçekçi görünen bir 3d tarzı dövme olduğunu görebiliyorsunuz. Detay ve gölgeleme bu tasarımda istisnai bir durumdur ve kesinlikle çok yetenekli bir sanatçı tarafından yapılmıştı. Belirli bir dövme tarzını arıyorsanız, yukarıdaki gibi bir sanatçı bulmak için harika bir yer, sosyal medya olabilir.

Bir daldaki kuşlar.

79-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir dalda oturan biraz daha aşk kuşu.

Varsın olsun.

80-sevimli-dövmeler-için-girls

Ünlü John Lennon sözleri her zaman popüler tasarımlar ve bunun gibi elle yazılmış bir tarz harika görünebilir.

Dağlar.

81-sevimli-dövmeler-için-girls

Dağlarda kayak sporlarına mı yoksa trekking’e mi? Belki de son zamanlarda Himalayalara bir gezi yaptın ve bu harika seyahatini hatırlatmak istiyorsun. Dağ dövmesini yaptırmak sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha sonra bulutlara ve kuşlara kolayca ekleyebileceğiniz daha büyük bir tasarımın başlangıcı olabilir.

Aşk kalbi.

aşk kalp dövme

Basit ama yine de güzel.

Kalp atışı ekranı.

83-sevimli-dövmeler-için-girls

Kalp atış hızı stil monitörü tasarımındaki bu almayı gerçekten çok seviyoruz.

Başlık etiketi.

84-sevimli-dövmeler-için-girls

Harika görünen bir başka basit klavye karakter tasarımı.

Balon.

85-sevimli-dövmeler-için-girls

Balonlar, parmak tasarımı için mükemmel bir resim örneğidir.

Yarım ay
86-sevimli-dövmeler-için-girls

Başka bir yarım hilal ay tasarımı.

Parmak tadı.

87-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir haç ve kafatası. Birden fazla parmak dövmesine sahip olmak birlikte harika görünebilir ve oje ile iyi bir şekilde eşleşebilir.

Sembol eşittir.

88-sevimli-dövmeler-için-girls

Eşit sembol, son yıllarda çok daha popüler bir tasarım haline geldi. Bunun nedeni, insanların büyük matematik hayranları olmaları değil, genel olarak eşitliği sembolize etmeleridir.

Soru işareti.

Size biraz ilham verebilir biraz arsız bir dövme.

Ananas.

Eğer bundan daha çok meyve ve ananas aşığıysanız, sizin için harika bir tasarım.

Kamyonet.

91-sevimli-dövmeler-için-girls

Arka plandaki ilhamını görebileceğiniz gibi kişiler kırmızı kamyonetle birlikte.

Limon.

92-sevimli-dövmeler-için-girls

İyi görünümlü bir meyve dövmesi tasarımının bir başka örneği.

Satürn.

93-sevimli-dövmeler-için-girls

Dünyanın arkasında yer alan disk yüzünden satürn insanların tattırdığı en popüler gezegen olurdu.

Elmas.
elmas dövmesi

Elmaslar pahalıdır ve onları seviyorsanız, ancak bir elmas dövmesinin yapabileceğinden daha fazla parası yetmiyor. Harika görünüyorlar ve elde edilmesi çok basit.

Tavşan.
95-sevimli-dövmeler-için-girls

Cep saatini kontrol eden bir tavşan. Bu ünlü bir çocuk kitabından bir örnek, hangisini biliyor musunuz?

Göz.

kızlar için küçük göz dövmesi

Gözler bazen dövmeler gibi ürpertici görünebilir ama bu harika görünüyor.

Kedi.

97-sevimli-dövmeler-için-girls

Boynun arka tarafı, kızların istedikleri zaman daha uzun saçlarıyla örtebildiklerinden mürekkep alabilmeleri için harika bir mekandır.

Eşittir.

98-sevimli-dövmeler-için-girls

Başka bir havalı görünümlü sembol tasarımı eşittir.

Aşk kalbi.

99-sevimli-dövmeler-için-girls

Hiç popüler aşk kalp tasarımı başka bir almak.

Semboller.

100-sevimli-dövmeler-için-girls

Basit daireler ve astronomi sembolleri de kadınlar için çok popüler dövme tasarımlarıdır.

Bal arısı.

101-sevimli-dövmeler-için-girls

Başka bir arı tasarımı, bunu yukarıdaki ile karşılaştırabilir ve bunların çok farklı stiller olduğunu görebilirsiniz, ancak her ikisi de harika görünüyor.

Ok.

102-sevimli-dövmeler-için-girlsYukarıdakilerden biraz farklı bir dövme arıyorsanız, kesinlikle sol alan dövmesinden daha fazlasıdır. Noktalar bir takımyıldız olabilir ve ok yıldızların çekimlerini temsil eder.

Kahve.

103-sevimli-dövmeler-için-girls

Dışarıdaki tüm kahve severler için iyi bir tane.

Papatya.

104-sevimli-dövmeler-için-girls

Yukarıdaki, eski bir dövme ile daha taze olan arasındaki farkın harika bir örneğidir. Gördüğünüz gibi yıldız zamanla soldu ve papatya çiçeği güzel ve taze görünüyor. Neyse ki soluyorlarsa dövmelerinizi her zaman yeniden yapabilirsiniz.

Pençe aşkı.
105-sevimli-dövmeler-için-girls

Dışarıdaki tüm köpek ve kedi sevenler için bir dövme.

Ve işareti.

106-sevimli-dövmeler-için-girls

Farklı birşey. Bunun gibi dövmeler şifreli olabilir ve kişiye özel bir anlamı olabilir, ya da sadece sembol gibi olabilirler.

Silahlar.

Dışarıdaki kötü kıza yaramaz bir dövme.

Tüy.

Tüyler güzel dövme tasarımları olabilir ve seçilebilecek birçok farklı tasarım ve renk vardır.

Uğur böceği.

Küçük böcek dövme tasarımları bileğinize çok uygundur, çünkü taktığımız bir saatle gizlemek kolay olacaktır. Bu tasarım dövmesini göstermekten korkan bir kızı giymek için çok hoş.

Bileğinize yerleştirilen küçük dövmeler harikadır çünkü yapmanız gereken tek şey bir kol saati üzerine koymaktır.

Asteriskler.

110-sevimli-dövmeler-için-girls

Göğüs boyunca başka bir alternatif stil tasarımı.

Kirazlar.

111-sevimli-dövmeler-için-girls

Kirazlar kızlar için çok popüler tasarımlar olarak kullanılır ve retro görünümleri olduğu için geri dönmeye başlarlar.

Müzik.

112-sevimli-dövmeler-için-girls

Müzik evrensel bir dildir ve tüm dünyada birçok insan bu konuda tutkuludur. Şarkı sözlerinden notalara ve hatta albüm sanatına kadar müziğin dövülmesinin birçok farklı yolu var.

Kelebek.

113-sevimli-dövmeler-için-girls

Kelebek, popüler bayan dövmelerinin ve iyi bir nedenin olduğu listenin başındadır. Güzeller ve bir kızdan bir kadına dönüşümün temsilcisi.

Kalp.

114-sevimli-dövmeler-için-girls

Ayağın dibi, dövme yaptırmak için en acı alanlardan biri olmalı, bu yüzden bu sadece cesurlar için.

Beyaz ay.

115-sevimli-dövmeler-için-girls

Beyaz mürekkeple yapılan bazı dövmelere başka bir örnek. Uzaktan fark etmek zor ve bazen izler gibi görünebilirler.

Savaşçı.

116-sevimli-dövmeler-için-girls

Harika görünen senaryo tasarımı.

Dünya.

117-sevimli-dövmeler-için-girls

Kertenkelenin gerçek bir dövme olmadığını, kesinlikle dünya haritasını çıkardığını anlamak için buna bir kez daha bakmak zorunda kaldık. Gittikçe ziyaret ettikleri ülkelerde veya kıtalarda birçok insan renklendirir.

Kruvasan.

118-sevimli-dövmeler-için-girls

Bu Fransız pastacılığının sevgilisi için.

Ejderha yarım kol.

119-sevimli-dövmeler-için-girls

Ejderhalar hem erkeklerin hem de kızların dövülmeleri için harikadır. Arkasında çok fazla geçmişleri ve anlamları var ve çeşitli stillerde yapılabilir.

Güller.

120 sevimli-dövmeler-için-girls

Bu güller henüz doldurulmamış, ancak hem ana hatlarıyla hem de ortasında kırmızı mürekkeple nasıl harika görünebileceklerini gösterir.

Yavru.

Sevimli-Köpek-Dövme

Kuklalarıyla ürpertici bazı taze dövmeli bir kız.

Ölüm Yıldızı.

Bunu gerçekten seviyoruz. Herkes için olmasa da, herhangi bir Star Wars fanatiğinin takdir edeceğini düşünüyorum.

Boncuklar ve haç

123-sevimli-dövmeler-için-girls

Tespih boncuklar ve bir haç içeren serin bir tasarım. Tesbih boncuklarının bu işte nasıl sevgi kalp oluşturduğunu gerçekten seviyoruz.

Tam kol.

kızlar için tam kol dövme

Bir ejderha ve bir kız içeren tam kollu dövme tasarımlı bir kızın iyi bir fotoğrafı.

Sıcak hava balonu.

Biraz alternatif ve sıcak hava balonu üzerinde bir desen çalışmak için serin bir üs arıyorsanız iyi bir seçimdir.

Çiçekler.

126-sevimli-dövmeler-için-girls

Bazı iç içe geçmiş, gerçekten basit ama dokunaklı kaynaklanıyor.

Yusufçuk.

Boyun dibinde güzel bir sırt dövme tasarımı.

Chesire kedisi.

128-sevimli-dövmeler-için-girls

Tüm Alice Harikalar Diyarında sevenler için orada. Pembeler bir kadın dövmesi için mükemmel bir seçimdir ve bu tasarım için çok fazla övgü alacaksınız.

Modern kitap

129-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir kitabı içeren bir suluboya tasarım. Bu çok ilginç görünen ve yetenekli bir dövmeci gerektiren modern bir tarz.

İspiyoncu.

130-sevimli-dövmeler-için-girls

Kitaplardan gelen altın snitch’in harika bir Harry Potter tarzı tasarımı.

Ay.

131-sevimli-dövmeler-için-girls

Ay sadece siyah ve grilerde yapılmak zorunda değildir, bazı kırmızılar veya portakallar çok güzel görünebilir.

Pençe.

1-sevimli-dövmeler-için-girls

Gösterdiğimiz önceki pençe izleri üzerine güzel bir dokunuş.

Menekşe.

2-sevimli-dövmeler-için-girls

Boynun tabanı, dövme yaptırmayı düşünen bir kız için çok iyi bir seçimdir.

Kulağın arkasına.

3-sevimli-dövmeler-için-girls

Kulağın arkasında olduğu gibi. Peter Pan’ın resim tarzı tasarımlarında bu resmi çok seviyoruz.

Köpek.

4-sevimli-dövmeler-için-girls

“Sizin kadar güçlü” okuyor ve hiç şüphesiz kaybettikleri özel bir arkadaşınıza haraç veriyor.

Çifte ananas.

5-sevimli-dövmeler-için-girls

Bir arkadaşınızla eşleştirme dövmesi yaptırmak, size birbirinizi hatırlatmanın ve eşleşen tasarımlara sahip olmanın harika bir yoludur.

Dudak çiçeği

6-sevimli-dövmeler-için-girls

Çiçeğin dudaklarından birine benzeyen serin, modern tarzda bir çiçek.

güçlü, kuvvetli, yiğit

7-sevimli-dövmeler-için-girls

Görmesi zor olabilir ama bu tasarım birbirine bağlı M’lerden oluşuyor ve ünlü Amerikan metal grubu Metallica’nın bir simgesi.

Kuş.

8-sevimli-dövmeler-için-girls

Kolunda bir dövme yapmak istiyorsan ama aynı zamanda iç pazı görece daha kolay gizleyebilmek istiyorsan, seçmek için harika bir yer.

Güneş ve Ay.

9-sevimli-dövmeler-için-girls

Omuz bıçağı, kadınların dövme yapması için çok güzel bir mekandır. Bir hırka ile örtme seçeneğine sahiptirler veya sırtı açık bir üst veya elbise ile de gösterebilirler. Güneş ve ay, onlar için de çok anlam ifade ediyor.

Serendipity.

10-sevimli-dövmeler-için-girls

Huzurun temel anlamı, aramamış olduğunuz iyi şanslardır. Bu genellikle, mutlaka aradığınız bir yaşam sevgisi şeklinde bulunur.

3 yorum

Bir Cevap Yazın