Kadınlar için 30 Mükemmel Dövme Önerileri

Kalbiniz, ruhunuz ve şimdi cildinizdeki dövmeler

Dövmeler kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Farklı tasarımlar ve alıntılar sayesinde kalbinizi kolunuza takabilirsiniz (bazen kelimenin tam anlamıyla). Bu kendini ifade etme biçimi güzel ve tamamen kişiseldir. Vücudun, tuvalin ve ne giydiğini seçersin. Elbette bazen hepimiz biraz ilham alabiliriz, bu yüzden kadınlar için en büyük, küçük ve anlamlı dövme tasarım fikirlerini aşağıdaki koleksiyonda topladık – size yardımcı olmak için.

Bazı insanlar kendileri için dövme yapmaya çok hevesli değiller ve bu tamamen sorun değil. Kendini ifade etmek için mürekkeplenmene gerek yok. Bunu yapmanın birçok yolu vardır. Ancak, bazı insanların sahip olmayı seçtiği sanatı kesinlikle takdir edebilirsiniz. Doğru dövme tasarımını seçmek ilginizi çekebilir. Müziği seviyorsan bunu göstermenin bir yolu var. Hayvanlar konusunda tutkuluysanız, bunun için de tasarımlar var. İsterseniz, tam bir kol kadar büyük veya çoğu insanın asla görmeyeceği bir yere gizlenmiş küçük bir kalp kadar küçük olsun, kendi yaratıcılığınızı her zaman yakalayabilirsiniz.

Kendinizi bir şey ya da birisini motive etmek ya da hatırlatmak için bir dövme yaptırın. Sevilen bir sevgili geçerse, onları anmak için bir dövme yaptırmak terapötik olabilir. Birkaç aydır zorluysanız ve biraz cesaretiniz varsa, bir dövme sizin için güçlü olmanın bir hatırlatıcısı olabilir. Belki de her gün muhteşem bir tasarıma bakmak istersiniz – gördüğünüzde sizi gülümseten ve mutlu hissetmenizi sağlayan bir şey.

1 yorum

Bir Cevap Yazın