Erkekler ve Kızlar İçin 125 Havalı Önkol Dövme Tasarımları

Gençler her zaman kendilerini ifade etmenin yollarını ararlar. 18 yaş ve üstü gençler için dövmeler kalıbı kırmanın basit ve şık bir yoludur. En sevdiğiniz sanat eserini (veya anlamlı bir kelime / cümleyi) her zaman yanınızda taşıyabileceksiniz. Açıklama yapmak ya da umursadıkları şeyleri ölümsüzleştirmeye çalışan gençler için mükemmel olan, ince ve göz alıcı arasında değişen 125 modern önkol dövmesi bulduk.

 1. Suluboya Tilki

önkol-dövme-tasarım-1

Suluboya dövmeleri basit, zevkli ve önyükleme yapmak için giderek daha popüler hale geliyor. İnce omurgalı efekti ve zarif bir şekilde yerleştirilmiş çizgileri ile bu kurnaz, muhteşem tilki size tüm gözlerle bakacak!

 1. Alıntı, Güller ve Hançer

önkol-dövme-tasarım-1

Güzelce yürütülen bu tasarım, gerçekten benzersiz bir tasarım oluşturmak için sert ve yumuşak görüntüler gerektiriyor. Metninizi kendi değerlerinizle konuşacak şekilde kişiselleştirin ve benzersiz bir dövmeye sahip olacaksınız.

 1. Sürrealist Kafatasları

OLYMPUS DİJİTAL KAMERA

Bu kesinlikle nefes kesici. Yetenekli gölgeleme ve yenilikçi konu, insanların kesinlikle konuşmasını sağlayacaktır. Farklı kültürlerden gelen görüntüleri farklı görsel stillerle birleştirmek, ifade vermenin kesin yoludur.

 1. Şirin kedi

önkol-dövme-tasarım-2

Miyav! Bu minimalist tasarım, kedi meraklıları için mükemmeldir; zarif ve narin. Evde vücudunuzun hemen her yerinde olacak olan zarif bir önkol dövmesi.

Regal Asası

önkol-dövme-tasarım-3

Grafik romanlar, peri masalları veya mitoloji hayranlarıysanız, bu sizin için. Asa ve kolye tasarımı telif hakkını uyandırırken, parlak renkler ve çizgi film benzeri gölgeler doğrudan çizgi romandan çıkarılmıştır.

 1. Romantik Alıntı

önkol-dövme-tasarım-3

Ah, her zaman bir klasik. Neredeyse vücudun herhangi bir yerine yerleştirilmiş italik bir yazı tipinde romantik alıntılar kalbinizi kolunuza (veya omuz ya da ayak bileğine…) takmanın mükemmel bir yoludur.

 1. Punk Rock Mükemmellik

önkol-dövme-tasarım-4

Kaykaycı erkek veya kız kendini ifade etmek için: doğru yere geldiniz. Bu basit ama grafik kaykay dövmesi, dünyaya olan tutkunuzu çığlık atmanın mükemmel bir yoludur.

 1. Klas Fransız Alıntı

önkol-dövme-tasarım-4

Kesinlikle güzel. El yazısıyla yazılan script benzeri yazı tipi, Fransız alıntı – bu gerçekten de sofistike bir dövme. Kim dövmelerin şık olamayacağını söylüyor?

Motivasyonel Alıntı ve Grafik

önkol-dövme-tasarım-5

Devam edecek gücü bulamadığınız günler için bir hatırlatma. Bu dövme ile ilhamınızı her zaman yanınızda taşımak kolay olacak, aynı zamanda cesur ve şık bir ifade oluşturacaksınız.

 1. Eklektik Obje Koleksiyonu

önkol-dövme-tasarım-5

Ne dövmek istediğine karar vermedin mi? Sadece birini seçmen gerektiğini kim söyledi? Bu ilginç şaheser çeşitli tasarımları bir araya getiriyor ve kullanıcının ne söylemeye çalıştığını merak etmemizi sağlıyor.

 1. Gemi ve tüy

önkol-dövme-tasarım-6

Karşı kollardaki tamamlayıcı dövmeler her zaman harika görünür. Bu, bazı script benzeri metinlerin (şaşırtıcı bir Modest Mouse şarkısının adı da dahil!) Vurguladığı zarif gölgeli tasarımlara sahiptir.

 1. Dünya haritası

önkol-dövme-tasarım-6

Uluslararası ilişkiler büyük? Seyahat maven? Cartographer? Hippi? Eğer bütün dünyayı seviyorsan ve yardım edemem ama gösteremiyorsan, bu senin için. Temiz çizgileri ve sadeleştirilmiş tasarımı onu anında klasik hale getirir.

 1. İlham Verici Alıntı ve Grafik

önkol-dövme-tasarım-7

Favori teklifinizi nasıl daha iyi hale getirirsiniz? Elbette, resimleyerek. Bu sevilen ifadenin sonundaki küçük kuş gerçekten onu hayata geçiriyor. Olumlu kalmayı ve uçmaya devam etmeyi unutmayın! Bu dövme ile, bu çok zor olmayacak.

14. Inkblot Saati

önkol-dövme-tasarım-7

Vay. Bu gerçekten bir sanat eseri. Klasik bir grafik tasarım almak ve onu inkblot deseni ile süslemek fark yaratır. Siyah renkli ayrıntılar, saat yüzünün daha hassas ve zarif görünmesini sağlar.

 1. Tamamen Badass Alıntılar

önkol-dövme-tasarım-8

Asi genç için gerçek bir açıklama yapmak isteyen. Ancak dikkat: böyle bir dövme kesinlikle bazı ilginç sohbetler başlatacak! Yine de idare edemezsin.

16. Esprili Telif Hakkı

önkol-dövme-tasarım-8

Bu, oradaki yarı ironik şakacılar için. Sadece doğum yılını ekle ve gitmeye hazırsın!

 1. Çapa ve Alıntı

önkol-dövme-tasarım-9

Bu klasik tasarım deniz eğilimi için mükemmeldir. Burada öne çıkanlar gibi, sanatsal gölgeli, sade şekillerle yanlış gidemezsiniz. Uzak tutturur! Bu bir kaleci.

 1. Kusursuz Çiçek Kollu

önkol-dövme-tasarım-10

Zengin, canlı renkler ve bu dövmenin gölgelenmesi onu gerçekten canlandırıyor. Manşet dövmeleri baskın hale gelebilirken, bu hala biraz kenar sağlarken güzel kalmak için yeterince hassas.

 1. Macera zamanı

önkol-dövme-tasarım-11

Macera zamanı, arkadaşlarınızı kapın, çok uzak diyarlara gideceğiz… dövme salonu gibi! En sevilen karakterleri kutlayan bu sevimli tasarım, Jake ile Köpek ve İnsan İnsan’ı eğlenceli, esprili ve güzel bir şekilde yürütülmüş.

 1. Yarım Kafatası

önkol-dövme-tasarım-13

Şimdi bu daha önce hiç görmediğimiz bir şey. Kafatasları klasik bir dövme motifidir ancak standart bir tasarıma sahip ve üzerine modern bir dönüş koyarak gerçekten burada karşılığını verdi. Bunun gibi bir dövmeyle kesinlikle başını döneceksin.

 1. Spooky Ağacı

önkol-dövme-tasarım-14

Kırmızımsı sepya altı alt tonları ve garip bir şekilde büyüleyici bükülmüş büyümesiyle, bu ağaç dövmesi bir şiir parçası kadar çekicidir. Saçınıza neredeyse bir Ekim rüzgarı hissedebiliyorsunuz.

 1. Huzurlu Alıntı

önkol-dövme-tasarım-15

Vay canına, bunlar gerçekten yaşanacak kelimeler. Yazdıkları hassas senaryo, hepsini daha güçlü kılar. Bu güzel bir göğüs kafesi veya önkol dövmesi yapacaktır – gerçekten, her yerde harika görünecektir.

 1. Kaligrafi Bilgelik Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-16

Bu dövmenin cesur mesajı ve benzersiz yerleşimi, şok etmenin ve korkmanın garantili olmasını sağlar. Cilveli, feminen kıyafetlerle eşleştirmek, burada görülen resimdeki gibi kesin bir moda ifadesidir.

 1. Zürafa önkol dövmesi

önkol-dövme-tasarım-17

Doğa severler, bu sizin için dövme! En sevdiğiniz hayvanın güzel bir yorumunu almak her zaman gitmek için harika bir yoldur. Güzel gölgeli noktalara sahip bu temiz çizgili zürafa, herhangi bir kolda evde olur.

25. Silme Çevresi Grafiği

önkol-dövme-tasarım-18

Geometrik şekilleri ve aşiret esintili renkleri ile bu dövme bize her şeyden çok bir turkuaz mücevher parçasını hatırlatıyor. Herhangi bir makyaj görünümünü veya kıyafetini tamamlayacak kalıcı bir aksesuar arıyorsanız, budur!

 1. Pusula

önkol-dövme-tasarım-19

Hayatında yön ister misin? Bu sizin için tasarım! Tüm şakalar bir yana, bu şık ve minimalist dövme herkes için kesinlikle güzel bir süsleme olurdu.

 1. Bebek el izi

önkol-dövme-tasarım-20

Ayyy nasıl da tatlı! Bu duygusal mürekkep lekesi tasarımı benzersizdir ve çok fazla duygusal değere sahiptir. Bir çocuğu kutluyor veya bir çocuğunu dört gözle bekliyor olsanız da, bu ümidi dünyaya iletmenin muhteşem bir yoludur.

 1. Küçük Denizkızı Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-21

Çarpıcı! Bu minimalist deniz kızı, aynı zamanda estetikle ilgilenen Disney hayranı için mükemmel. Bu dövme sanatçısının sadece birkaç mükemmel renkli, mükemmel yerleştirilmiş çizgilerle bu kadar çok şeyi nasıl aktardığı gerçekten şaşırtıcı.

 1. Ay döngüsü

önkol-dövme-tasarım-22

Dışarıda ay tanrıçası (veya tanrı) olan var mı? Ay döngüsünü gösteren bu incelikle yerleştirilmiş daire, doğanın ve mevsimlik geçişin gerçekten harika bir kutlamasıdır. Hafif sepya yıkamaları zevkli bir şekilde yapılır ve bu parçalara bazı güzel gölgeler enjekte etmeye yardımcı olur önkol dövme tasarımı.

 1. Grafiksel Düzenlenmiş Metin

önkol-dövme-tasarım-23

Bu ne kadar güzel bir kombinasyon. Güzel üçgenlenmiş göz ve ilham verici göğüs kemiği dövmesi, gerçekten hayranlık uyandıran ve uyandıran, ancak yine de ince bir ekran oluşturuyor.

 1. Aslan ve Üçgen

önkol-dövme-tasarım-24

Gerçekten de ormanın kralı. Bu aslan derisinden sıçradı; derinliği ve gölgeleme gerçekten dikkat çekicidir. Bu görkemli canavarla bir akrabalık hisseden bir Leo ya da sadece bir regal, gururlu bir bireyseniz, bu dövme en iyi niteliklerinizin mükemmel bir kutlaması olacaktır.

 1. Gül Kol

önkol-dövme-tasarım-25

Gorgeous, bunu tarif etmeye bile yaklaşmadı. Jet-siyah yapraklar ve boş taç uçları arasındaki keskin kontrast, tasarıma çok derinlik katıyor. Böyle bir dövme, bir araya getirebileceğiniz herhangi bir kıyafeti tamamlar.

 1. Basit Çiçek Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-26

Bazen daha az. Bu minimalist çiçek ezici olmadan zarif – gerçekten hassas bir şaheser. Böyle bir dövmeyi bir omuzu kaplayacak şekilde ya da küçük bir parmak / kulak arkası tasarımı olarak görebiliriz.

 1. Pusula dövmesi

önkol-dövme-tasarım-27

Bunun gibi basit, grafik dövmeleri seviyoruz. Birkaç satırda ne istediğini söyleyebilirsen neden olmasın? Minimalist tasarımlar, deneyimli kullanıcının koleksiyonuna iyi katkılar sağlar, ancak dövme acemileri için de mükemmel seçeneklerdir.

 1. Barok Güzeller

önkol-dövme-tasarım-28

Bu tasarım, Gotik bir sanat müzesinde evdeymiş gibi görünüyor. Kemik beyazı ve yakut kırmızısı unsurları, kullanıcının soluk tenine ve dövmelerinin koyu renkli ve süslü çerçevelerine karşı kesinlikle çarpıcıdır. Belirli bir estetik için gidiyorsanız, bunun gibi bir set almayı düşünün.

36. Kuşlar ve Kafatasları

önkol-dövme-tasarım-29

Bu tasarım kombinasyonu gerçekten eşsiz bir dövme yapar. Kullanıcının parlaklığındaki kuşlar, ön kolunda oluşturulan gerçeküstü kafatasına doğrudan zıt bir zindelik hissi taşır. Herkesin tahmin etmesini bırakmak için bu gibi tematik çelişkileri eklemeyi deneyin.

 1. Önkol eğrelti otları dövme

önkol-dövme-tasarım-30

Vay. Bu narin yapraklar, eski zamanların biyoloji ders kitaplarından çıkan bir litografa benziyor. Doğal dünyaya olan sevginizi zamansız, ilgi çekici bir tasarımla ifade etmenin mükemmel yolu budur.

 1. Robot Kolu

önkol-dövme-tasarım-31

Şimdi bu akıllıca! Vücut modifikasyonu fikriyle oynamanın içindeki makineyi “açığa vuran” bir dövme yaptırmanın daha iyi bir yolu var mı? Bu tasarım o kadar iyi uygulanmaktadır ki gözlerinizi kısarsanız, bunun gerçek olmadığını söylemek zordur.

39. iç içe üçgenler

önkol-dövme-tasarım-32

Bu tasarım, Celtic düğümlerini çarpıcı grafik sadeliği ile hatırlatıyor. Her şeyle iyi giden zamansız bir dövme arıyorsanız, basit şekillere sahip böyle bir tane düşünün.

 1. Çerçeveli Çiçek

önkol-dövme-tasarım-33

Bu size anında mücevherleri hatırlatan dövmelerden bir diğeridir. Radyal simetrisi ve zarif bezemeleri egzotik vücut bezemelerini andırıyor; Bu tasarım günlük görünümünüzü renklendirmenin mükemmel bir yoludur.

 1. Suluboya Çiçek

önkol-dövme-tasarım-34

Buna kesinlikle âşıkız. Çok hassas, ama çok çarpıcı. Kullanıcının ön kolundan kopabileceği için çok gerçekçi görünüyor, ancak sadeliği ve tuhaf renk kullanımında çekici. Bu incecik, uber-feminen dövmenin, lütfen garantilidir.

 1. Geometrik Kol

önkol-dövme-tasarım-35

Kol dövmesinde yeni çekimler görmeyi seviyoruz. Bu nilüferden esinlenen fraktal desen bizi gerçekten kazandı – klasik çiçek motifini manşet dövmesinin keskinliği ve taze bir modernite nefesi ile birleştiriyor.

 1. Beyaz mürekkep çiçek

önkol-dövme-tasarım-36

Beyaz mürekkep, yeni “trend” eğilimidir ve bunun gibi yüzen dövmelerle nedenini anlamak zor değildir. Eski bir standarda (dışa doğru yayılan çiçek) olan bu hassas görünüm tamamen zarif kalırken bir açıklama yapar.

 1. Yayılan çiçek

önkol-dövme-tasarım-37

Modern kullanıcı için güncellenmiş bir başka klasik tasarım. Bu güzel gri tonlamalı tasarım, birkaç iyi yerleştirilmiş kesikli çizginin eklenmesiyle yenilikçi, keskin ve modern bir şeye dönüştürülür. Hepsi ayrıntıda!

 1. Ölçek benzeri Kol

önkol-dövme-tasarım-38

Şimdi bu yavrulaşmaya değer bir kol! Elin arkasına uzanmasını çok seviyoruz – gerçekten fark edilmenizi sağlayacak eşsiz bir dokunuş. Tüy benzeri dövme dokusu ve bazı boş alanların zevkli olarak dahil edilmesi de ilgi çekmektedir.

46. ​​Kalp Labirenti

önkol-dövme-tasarım-40

Bir başka akıllı, güzel tasarım. Bu kullanıcı, kelimenin tam anlamıyla bize bu uyarıcı dövme yoluyla “kalbine harita” veriyor.

 1. Kaprisli manzara

önkol-dövme tasarımı-41

Yüksek sesle söylemekten korkmayan doğa aşığı için. Bu muhteşem, grafik tasarım dikkatli bir el ile gölgeli yerel bitki örtüsü harika bir kutlama.

 1. Güneş Sistemi

önkol-dövme-tasarım-42

Bu tasarım, yardım edemeyeceğimiz, sevebileceğimiz tuhaf bir kaliteye sahip. Bu çocuksu harikası, ustaca gölgeli bir gezegen dizisiyle birleşince, bu dövmeyi olmazsa olmaz kılan

Yayılan Dirsek Çiçek Önkol Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-43

Çiçek dövmesini sağlam ve erkeksi yapmanın bir yolunu arıyorsanız, doğru tasarıma geldiniz. Bu dövmeyi sınırlayan sivri uçlu yaprakların ona çok ihtiyaç duyulan bir avantajı vermesini seviyoruz.

 1. Aşiret kuşu

önkol-dövme-tasarım-44

Güzel, basit ve eski zamanlara bir gerileme. Farklı sanat stillerini kullanmak, sizi kalabalıktan ayıracak bir dövme yapmak için kesin bir yoldur. İster mirasınızı kutluyor olun, ister sadece eski bir medeniyete saygı gösterin, bunun gibi tasarımlar stil yapmanıza izin verir!

 1. İmkansız Üçgen

önkol-dövme-tasarım-45

Biraz inek ve bir sürü havalı. Bu dövmeye bakmaktan vazgeçemeyiz – galaksi baskısının ve optik illüzyonun kombinasyonu bizi büyüledi. Kullanıcı, yalnızca zaten mükemmel bir tasarım geliştiren, iddialı bir dokunuş (mürekkep lekesi ve damlama ilavesiyle) vermeye karar verdi.

 1. Köpek Portreleri

önkol-dövme-tasarım-46

Bu kelimeler için çok tatlı! Duygusal tipiyseniz, sevimli evcil hayvanların size dövme yaptırmasını deneyin. Bu kesin bir sohbet konuşmasıdır ve tüylü en iyi arkadaşlarınızı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Önkol Çiçek ve Ay Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-47

Bu dövme, gölgelemenin neden tüm farkı yarattığının mükemmel bir göstergesidir. Bu çiçekler kendi başlarına çok güzel olurlardı, ancak yarı gölgeli bir ayın zeminine kesinlikle çarpıyorlar. Ön plan ile arkaplan arasındaki dokusal kontrastı gerçekten kazıyoruz – onlar tasarımı “patlatıyor”.

 1. Doğrusal Ay Döngüsü

önkol-dövme-tasarım-48

Bu, popüler ay döngüsü tasarımında minimalist bir yaklaşım. İncelik gerçekten olağanüstü; Sadece cesur olmadan açıklama yapabileceğini göstermeye gider.

 1. Suluboya Haritası

önkol-dövme-tasarım-49

Bu tuhaf dövmede rengin kullanımı gerçekten onu hayata geçiriyor. Gerçekten çarpıcı bir tasarım oluşturmak için suluboya öğelerinin gittikçe büyüyen cazibesini, çizgi çizimlerin klasik güzelliği ile birleştiriyor.

 1. Üçgen Çiçek

önkol-dövme-tasarım-50

Bu dövme aşırıya dokunmadan feminen ve incedir. Kendine uygun olmayan bir çiçek tasarımı arıyorsanız, bu grafiksel modern güncelleme sizin için mükemmel olurdu!

 1. molekül

önkol-dövme-tasarım-51

Bu, oradaki inekler için. En sevdiğiniz molekülü neden dövmediniz? Benzeri düşünen kimya meraklıları için hemen bir konuşma başlatıcı olacak (düşünmeye başlamanız için bazı popüler seçenekler şeker, dopamin ve kafeindir).

 1. Suluboya Şemsiye

önkol-dövme-tasarım-52

Bu esprili ve güzelce oynanan kelimeleri seviyoruz. Yağmuru temsil etmek için suluboya kullanmak çok zekice bir fikir! İnce, ancak oradaki çizgiler, bunu geleneksel bir dövmeden çok bir sanat eseri gibi hissettiriyor.

 1. Wraparound Tema Parkı

önkol-dövme-tasarım-53

Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştik, ama seviyoruz. “Bileklik” dövmesi yaptırmak eğlenceli ve orijinaldir – iç mekan için seçtiğiniz tasarımın yapısını değiştiriyor. Bu unutulmaz tema parkı, kelimeler için çok fazla andırıyor.

 1. Pusula ve Harita

önkol-dövme-tasarım-54

Bu tam boy dövmenin bir temayı nasıl aldığını ve gerçekten onunla çalıştığını seviyoruz. Tasarım bize eski zaman haritalarını hatırlatıyor; Sağlam bir estetiğe sahip bir kullanıcı için mükemmeldir ve dışarıdaki tüm seyahat fanatiği için bir hayal olurdu!

 1. Hırıltılı kurt

önkol-dövme-tasarım-55

Yabani seni çağırıyorsa, o zaman bu dövme de öyle! Bu çarpıcı tasarım, en sert adamlar ve kızlar için mükemmel. Detaylar bu kurdu canlandırıyor.

 1. Ürpertici çocuklar

önkol-dövme-tasarım-56

Bu dövmeyi anlamıyor olabiliriz, ama bundan etkilendik. Keskin bir baş döndürücü yapan Burton esque, büyüleyici derecede korkunç bir havası vardır.

 1. Majestic Kurt

önkol-dövme-tasarım-57

Başka bir muhteşem suluboya dövmesi! Bu tasarımda rengin ve gölgenin derinliğini seviyoruz; bu tasarımı paketten farklı kılan üç boyutlu görünüyor. Yardımsever görünen bu kurt, kullanıcının zarar görmesini engellemeye tamamen hazır görünüyor.

 1. Ağaç, dalga, dağ

önkol-dövme-tasarım-58

Bu adamın bir doğa aşığı olduğunu söyleyebiliriz. Favori bir dış mekan özelliğini seçemiyorsanız, en sevdiğiniz doğal unsurlarınızı bunun gibi bir dövmeyle anmayı deneyin. Temiz çizgiler ve çarpıcı yerleşimler bu tasarımı gerçekten farklı kılar.

 1. Kısmi İskelet

önkol-dövme-tasarım-59

Morbid henüz güzel – ne sevilmez? Kafatasları ve iskeletler klasik süslemelerdir, ama bir şekilde onları görmekten asla bıkmayız. Etrafta yüzen bunun gibi ustaca yapılan dövmelerle, bu gerçek bir sürpriz olmaz.

 1. Sarmaşık Çiçekleri

önkol-dövme-tasarım-60

Vay. Bu neredeyse bir sanat öğrencisinin eskiz defterinden sökülmüş gibi görünüyor. Bu tasarımın saf inceliği şaşırtıcı; standart bir çizgi çizim yerine hızlı bir taslak gibi görünmesini seviyoruz.

 1. Ananas

önkol-dövme-tasarım-61

Piña coladas’ı seviyorsanız, yağmurda yakalanırsanız… o zaman bu dövme tam size göre! Üst üste olmadan herhangi bir kıyafet için tropikal bir twist ödünç verir. Bunun gibi eğlenceli tasarımlar asla modası geçmez.

 1. Çiçek kafatası

önkol-dövme-tasarım-62

Bu kafatasının dış çizgisinin içine çizilen çiçekler, muhteşem gölgelemeyi vurgular ve tasarımı tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu dövme, bugünlerde pek çok kızın spor yaptığı sinirli, feminen estetiği göstermektedir.

69. Güve ve Kristaller

SONY DSC

Bu sevimli tasarım, dışarıdaki manevi doğa severler için mükemmeldir. Flora, fauna ve ışıltılı kristallerin birleşimi, sihir ve gizem için cazip önerilerde bulunur. Bu gerçek bir “kişilik dövmesi”.

 1. Düzlemsel El ve Kalem

önkol-dövme-tasarım-64

Paramız, bu kullanıcı için oldukça yaratıcı bir tür. Bu tasarım, herhangi bir sanatçıda ya da aday sanatçılarda harika görünecektir – elin uçaklarından kalemin asılı olduğu gökkuşağının sisine kadar her şey bize ilham veriyor.

 1. Geometri ve Soyutlama

önkol-dövme-tasarım-65

Hemen dışarı çıkıp söyleyeceğiz: Bu tasarım bir müzeye ait. Işık, gölge, form, soyutlama ve tekrarlama ile oynama şekli gerçekten dikkat çekicidir. Mutlak hacimlerden bahseden bir dövme arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken harika bir seçenek.

 1. Daktiloda Alıntı

önkol-dövme-tasarım-66

Bu yayındaki muhteşem dövmelere olan minnettarlığımızı takdir ederken, aynı zamanda büyük bir minimalizm hayranıyız. Bu daktiloda yazılan onaylama, var olduğumuz ve yetenekli olduğumuz yaşamı takdir ettiğimiz kadar moral bozucu bir hatırlatmadır.

 1. Pusula

önkol-dövme-tasarım-67

Basit ve seksi – Bu kız gerçekten mürekkep çevresinde yolunu biliyor. Birkaç yerde dövme yaptırıyorsanız, temiz çizgilerle ve grafik tasarımlarla gitmek asla başarısız olmaz.

 1. Galaxy Cat

önkol-dövme-tasarım-68

Bence hepimiz bu küçük kediyle ilişki kurabiliriz. Dışarıdaki tüm hayalperestler için bu tasarım mükemmel bir seçim olacaktır: güzel, eşsiz ve umut dolu.

 1. Suluboya Yaprağı

F2 önceden ayarlanmış VSCOcam ile işlendi

Çizgi çizme ve sulu boya kombinasyonunun büyük hayranlarıyız. Muhteşem sonbahar renklerinin bu kusursuz çizilmiş yaprak üzerine sıçramasına bayılıyoruz – biraz sanatsal bir havasa sahip temiz bir ifade.

 1. ağaç

önkol-dövme-tasarım-70

Kış gibi görünen bu ağaç, soğuk hava topluluğunuza mükemmel bir katkı sağlar. Basit, grafik ve estetik açıdan hoş.

 1. İkili Manzaralar

önkol-dövme-tasarım-71

Tematik olarak ilgili iki tasarımı eşleştirmek her zaman işe yarar. Bir hikaye anlatan dövmeleri seviyoruz ve önyüklemek için harika görünüyorsun. Aynı zamanda stil ve maddeye sahipken, neden tercih edilsin?

 1. Minimalist Dalga

önkol-dövme-tasarım-72

Basit bir hattın bu kadar güç ve anlam taşıyabilmesi şaşırtıcı. Bir sörfçü, bir deniz biyoloğu, bir okyanus aşığı ya da sadece dalgaları seven biri olsun, bu dövme, her türlü görünüme çok hoş bir düşük anahtar ekidir.

 1. Kökleri olan ağaç

önkol-dövme-tasarım-73

Bu, daha büyük bir parça haline geleceği kadar detaylı olarak yapılmış basit bir tasarım örneğidir. Bu ağaca kök ilavesi kazıyoruz – bu bütün görüntünün temelini atıyor.

 1. Suluboya Lotus

önkol-dövme-tasarım-74

Bu sevimli nilüfer hemen hemen mükemmel bir dövme. Rengin çizgi çiziminden dökülme biçimini seviyoruz; harika bir sanatsal karar.

 1. Fil Başı

önkol-dövme-tasarım-75

Bu Hint esintili tasarım arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı etkilemek için garanti edilir. Gölgelendirme ve karmaşık detaylar, bunu bazı manevi notlara sahip, eşsiz güzellikte bir hayvan dövmesi yapar.

 1. Dairesel Çiçekler

önkol-dövme-tasarım-76

Bu klasik çiçek desenindeki başka bir modern twist. İçlerinde zarif gölgeli tasarımlarla grafik şekilleri seviyoruz – bu zarif ancak çarpıcı dövme istisna değil.

 1. Atom Kalbi

önkol-dövme-tasarım-77

Bu tasarım, yaşamı tüm seviyelerinde kutlayan bir dövme için iç ve dış mekanı mükemmel bir şekilde birleştirir. Gölgelendirmeyi ve ağacın bulut benzeri bitki örtüsünü gerçekten çok seviyoruz. İyiden iyiye, dövmeyi yapabilenler gibi küçük detaylar.

84. Sinirli Çiçekli Kol

önkol-dövme-tasarım-78

Bunun gibi bir dövme, kadınsı bir şeyler yapmaktan başka bir şey istemeyen bir bildiri yapımcısı gal için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcının estetiği karıştırmasını ve eşleştirmesini sağlayan tasarımları seviyoruz!

 1. İç içe Üçgenler

önkol-dövme-tasarım-79

Bu ünlü suluboya tekniğinin başka bir etkili kullanımı. Canlı renkleri ve grafik şekilleri ile, bu büyük bir yumruk dolduran küçük bir dövme!

 1. Silme Dalgası

önkol-dövme-tasarım-80

Vay, ne güzel! Bu dövme bir dalganın (veya su sıçramasının) hareketini ve gücünü yakalayabilme kabiliyeti ile inanılmaz. Bu akışkan, zarif bir şekilde çizilmiş tasarım, herhangi birimizin övünmekten gurur duyacağı bir tasarımdır.

 1. Güller

önkol-dövme-tasarım-81

Bu güllerin muhteşem şam kıpkırmızı rengi gerçekten çarpıcı. Bu dövmeye etkileyici bir gotik etki veren genel koyu tonları seviyoruz.

 1. Güneş Sistemi Silhouettes

önkol-dövme-tasarım-82

Bu eşsiz tasarım gerçekten göz alıcı. Çoğu insan güneş sistemi dövmeleri için ışığa karşı kararmayı tercih ediyor, ancak burada negatif alan kullanımı bu gezegenlerin içeriden parladığını gösteriyor. Kolayca elde edilebilecek gerçekten büyülü bir etki!

89. Çiçekler ve Böcek

önkol-dövme tasarımı-83

Bu dövme bizim için güzel bir bahar bahçesine benziyor. Tüm atmosferleri uyandıran bu tarz tasarımları kesinlikle yeniyoruz. Sadece çiçekleri koklayamaz mısın?

 1. Gölgeli Daire

önkol-dövme-tasarım-84

Bu dövmenin ayı veya gölü veya tamamen farklı bir şeyi temsil etmesi gerekiyorsa, onu kazıyoruz. Maviden yeşile ince bir gradyan etkisi muhteşem bir şekilde gerçekleştirilir ve tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlar.

 1. Göl kenarındaki ağaçlar

önkol-dövme-tasarım-85

Bu, kelimelerin söyleyebileceğinden daha fazlasını söyleyen andıran dövmelerden bir diğeridir. Ağaçların tabanlarının etrafındaki dalgalanmalar ve yapraklarının etrafına sallanan kuşlar gibi, sanatçının dahil ettiği ince ayrıntıları çok seviyoruz.

 1. Kısmi Kol

önkol-dövme-tasarım-86

Bu zeki sanatçı yaprakları aldı ve güzel bir geometrik desen oluşturmak için onları yeterince soyutladı. Kısmi manşon, bu tasarımı cesurlaştırır, ancak çok fazla para etmez – “dışarıda” bir şey isteyen ancak çılgın olmayan sinirli gençler için mükemmeldir.

93. Ağaçlar

önkol-dövme-tasarım-87

Bu güzel ağaç koleksiyonu sadece çok zevkli ve hassastır; Basit ve zarif bir dövme yapmak istiyorsanız, sadece bir tasarım seçmeniz gerekmediğini kanıtlar.

 1. Çember Sahne

önkol-dövme-tasarım-88

Buradaki anlamcılıkçılığın kullanımı gerçekten etkileyici. Güzel bir gece manzarasının küçük bir dilimini mükemmel bir şekilde aktarmasını çok seviyoruz. Neredeyse ağaçlara bakarken rüzgarı hissedebiliyorsun.

Geometrik Eskiz Önkol Dövme

önkol-dövme-tasarım-89

Şimdi bu sadece nefes kesici. Işık çizgileri ve bu önkol dövmesinin sahip olduğu kasıtlı yerleştirme, darbenin yerinden çıkmamasını sağlar. Her şey gerçekten çarpıcı bir etki yaratmak için bir araya geliyor.

Çapraz Tesisler

önkol-dövme-tasarım-90

Bunu çok sık görmüyoruz. Bu bitkilerin ne dendiğinden bile emin değiliz, ama kesinlikle muhteşemler. Bunun gibi daha az ana tasarımların, soruları kışkırtması ve konuşmaları başlatması garanti edilir.

97. Crescent Wave ve Origami Teknesi

önkol-dövme-tasarım-91

Ne kadar tuhaf! Bu gibi tasarımlar, aynı anda cesur ve şık bir ifade verirken iç çocuğunuzu kucaklamanıza izin verir. Görünüşe göre gerçekten hepsine sahip olabilirsin…

 1. Çiçekler ve Yapraklar

önkol-dövme-tasarım-92

önkol-dövme-tasarım-93

Doğal dünyaya bir başka saygı. Yakın ve aynı mesafeden eşit derecede iyi görünen bu güzel buketi seviyoruz.

Kedi yüzleri

önkol-dövme-tasarım-94

Bu fotogerçekçi kedi yavruları gününüzü aydınlatmak için çok güzel ve garantilidir. Bu, sevilen bir evcil hayvanı ya da en sevdiği hayvanı anmak için harika bir yol – kaçınılmaz şekilde yolunuza çıkacak övgü için hazırlanın!

 1. Önkol Çiçek ve Ay Dövmesi

önkol-dövme-tasarım-95

Eğer ay ışığının bahçenizi keserken izlemekten başka bir şey sevmediği romantik bir kalpse, bu sizin için mükemmel bir dövme. Gri tonda tutulması sadece şıklığını ve sessiz güzelliğini artırır.

101. Kutuda Çiçek

önkol-dövme-tasarım-96

Bu, 19. yüzyıldan kalma bir Romantik romanın sayfalarından çıkan klasik bir tasarımdır. Ne kadar basit ve muhteşem olduğunu seviyoruz!

 1. Grafik Tasarım ve Renkli Sıçramalar

önkol-dövme-tasarım-97

Bu tasarım, bu dövmeyi gerçekten özel kılmak için bir araya gelen iki farklı sanat stilini (suluboya ve koyu renkli çizgiler) içerir.

 1. Lakeside Ağaçları

önkol-dövme-tasarım-98

Bu, mürekkebin ardında yepyeni bir dünya olduğunu öne süren sözde tasarımlardan bir diğeridir. Sadeliği, temiz çizgileri ve güzel bulanık kenarları için seviyoruz.

Küçük Grafik

önkol-dövme-tasarım-99

Bu minik, zarif çiçek görünümlü tasarım vücudun herhangi bir yerinde harika görünebilir, ancak önkol dövmesi olarak gerçekten takdir ediyoruz. İnce ve minimalist, samimi ve iyi idare edilmiştir.

Güneş, Dünya ve Ay Önkol Dövmeleri

önkol-dövme-tasarım-100

Bu fantastik dövmede çeşitli cennetsel bedenleri betimlemek için kullanılan farklı stilleri seviyoruz! Temiz hatların ve daha fazla nokta görüşçü yaklaşımın birleşimi, gerçekten güzel bir tasarım oluşturur.

 1. Ay

önkol-dövme-tasarım-101

Bu aynı zamanda zarif ve eğlenceli! Ayın meraklı ifadesi, güzel bir tasarım oluşturmak için çeşitli çizgi ağırlıklarını içeren bu dövmeye yepyeni bir derinlik katıyor.

 1. Bilge Bir Alıntı

önkol-dövme-tasarım-102

Vücudun herhangi bir yerine yerleştirilmiş basit, küçük bir alıntı için çok ilham verici bir şey var. Bu fikir veya ifadeye gerçekten bağlı olduğunuzu gösterir. Onu seviyorum – aynı anda hem göz alıcı hem de anlamlı.

 1. Soyut sarmal önkol dövmeler

önkol-dövme-tasarım-103

Bu küçük eskizin ne olduğunu ya da ne anlama geldiğini bilmiyoruz, ancak göründüğü gibi sevdiğimize eminiz!

 1. Parantezli Ağız

önkol-dövme-tasarım-104

Bu tasarımın sunduğu parlak, eğlenceli renkleri ve pop sanat stilini seviyoruz. Gençlerin çoğu daha keskin görünen dövmeleri tercih eder; Bu son derece benzersiz ve kesinlikle kalabalıktan sıyrılıyor.

 1. Karınca ve ev

önkol-dövme-tasarım-105

Bu küçük bir ev mi yoksa dev bir karınca mı? Bilmeyebiliriz, ama bildiğimiz şey, bu dövmenin bir ifade vermesi! Hafifçe karikatürize ediyor ama aşırı derecede değil, fazla soyut olmadan gerçeküstü.

Dalgalar ve Origami Teknesi

önkol-dövme-tasarım-106

Bu sadeleştirilmiş dalgalar çerçevelerini dolduruyor, bu mürekkeplenmiş görüntüye göz ve kalbi yakalayan bir hareket veriyor. Yetişkinliğin ve çocukluğun en iyi kısımlarını birleştiren eğlenceli ama şık dövmelerden bir başkası!

Aşk ve Çiçekler

önkol-dövme-tasarım-107

Sadece “aşk” kelimesini dövmeli yapmak yeterince güçlü bir ifadedir, ancak çiçeklerin içine bu harfleri koymak daha güzel kılar: kadınsı ve güçlü, tıpkı bu tasarımın kullanıcısı gibi.

Kükreyen aslan önkol dövme

önkol-dövme-tasarım-108

Vaov! Canlı renkler, büyük ölçekli ve grafiksel olarak karikatürize tasarım, bu dövmeyi gerçek bir öne çıkarmaktadır. Delici gözleri ve sıkıcı ifadesi, dövmeyi şüphesiz bir yatırım haline getiriyor, ancak gerçekten etkileyecek olanı (eğer buna hazırsanız!).

El ve Güneş Sistemi

önkol-dövme-tasarım-109

Bu klasik güneş sistemi motifinde yeni bir bükülmedir. Her zaman eski favorilerde yenilikçi çekimleri seviyoruz ve bu bir istisna değil!

Devlet anahat

önkol-dövme-tasarım-110

Kendi ülkenize veya şu anki ikamet ettiğiniz yere saygı göstermenin güzel ve basit bir yolu. Her iki durumda da, dövme salonunu sizin için çok önemli olan bir devlet için çok güzel küçük bir anıta bırakacaksınız.

Boya fırçası önkol dövme

önkol-dövme-tasarım-111

Bu ne kadar uygun, listemizdeki son tasarım. Bir boya fırçası, dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların aracı – bireysellik ve yaratıcılığınızı kalıcı olarak ifade etmenin daha iyi bir yolu var mı?

Vay, her estetik ve tercihe uygun 125 seçenek. Burada her şeyi alamamış olabiliriz, ama çok yakındık. Bu listenin size büyük kol dövmeleri için bazı fikirler verdiğini umarız; Şimdi öne çık ve mürekkeplen!

Ayrıca bakınız

2 yorum

Bir Cevap Yazın