Harika 180 Deniz Kızı Dövmesi

Doyumsuz deniz kızı. Balıkçıları kayalara güzelliği ile çeken siren ve baştan çıkarıcı. Çıplak bir vücuda ve geniş bir kuyruk yüzgecine sahiptirler. Denizkızı dövme dünyasında popülerdir, çoğu kadın alsa da, çoğunlukla kadınlar için popülerdir. Cinsellik ve özgürlüğün sembolüdürler. Geniş okyanusta yüzebilme özgürlüğü ve insanlar gibi karada yaşayan canlıların sıkıntılarından özgür ve engelsizdir. İnternetin tadını çıkarmanız için sunduğu en iyi deniz kızı dövmelerinin bir listesini hazırladık. Hadi çatlayalım mı yoksa denizkızı dünyasında yüzelim mi demeliyim.

denizkızı-dövmeler

Bacak denizkızı dövme

Bu bayanlar bacağındaki büyük bir deniz kızı dövmesi. Bacağını kıvırıp çeviren ve ardından masmavi maviye dönen güzel renklerden oluşan bir diziye sahiptir. Deniz kızı boğucu bir pozisyonda, muhtemelen en son kurbanında kullandığı poz ve şimdi de gemileri kayaların üzerinde mahvoldu. Bu seni parçalayan lezzetli bir içecek gibi geliyor. Kayaların üzerinde enkaz, bir çift teşekkür alacağım.

Omuz denizkızı dövme

Bu omuz dövmesi güzel bir denizkızı. O renkli ve sanatçı bir denizkızı bu güzel dövme yapmak için sağlam bir taslak ile suluboya bir stil kullandı.

Mavi Denizkızı Dövmesi

Deniz kızları yarı balık ve yarı insandır. İlk günlerde, denizciler bu görkemli yaratıkları okyanusta gördüğünü bildiriyorlardı. Diğer insanları görmeden denize çok uzun zaman geçirmek için halüsinasyonlar görüyor olabilirler. Diğer bir teori, deniz kızlarının aslında haydutlar ve denizcilerin azgın olmaya alıştıkları ve etrafta kimse olmadığından, haydutlarla seks yapıp onları denizkızları olarak hayal edebilecekleridir.

Kol Denizkızı Dövmesi

Bu dövme kolunda mükemmellik için yürütülen bir denizkızı bulunuyor. Sanatçının, belirsiz olan arkaplanı yapma şeklini seviyorum; ancak denizkızı tünemiş suyu ve kayaları temsil ediyor. Sırtını döndüğü zaman oldukça boğucu görünüyor, ama kanmayın ya da deniz kızlarını sevdiğimi söyleyebilmeniz için batık olacaksınız. Titanik’in böyle battığını merak ediyorum. Kaptan araba sürerken romunu içiyordu, sonra vizyonunda onu buzdağına doğru çağıran bir deniz kızı göründü. Sonra patlama, yüce gemi içine düştü ve öğle yemeğinde bir torba cips gibi iner.

Küçük Deniz Kızı Dövmeleri

Disney klasiğini, Küçük Denizkızı’nı hatırlıyor musunuz? Bu bir hit oldu ve herkes dünyayı sevdi. Yengeç en sevdiğim karakterdi ve bir dövme yaptırmak isteseydim kesinlikle yengeç olurdum. Adını hatırlayamıyorum ama şarkı söyleyip dans eden komik küçük bir adamdı. Keşke bütün yengeçler de onun gibi olabilseydi. Bunun yerine, seni alma şansı ile ısırırlar ve dans bile etmezler. Onlar olsa süper lezzetli. Yengeç sandviç benim en sevdiğimlerden biri. En sevdiğin sandviç hangisi? Aşağıdaki yorum bölümünde bize ulaşın ve bize bildirin? İnsanları neyin zorladığını görmek için her zaman merak ediyoruz. Ne tür sandviçleri sevdikleri konusunda halk karakterine dair iyi bir değerlendirmedir.

Karikatür denizkızı dövme

İşte bir çizgi film deniz kızı dövmesi örneği. Sanatçı, bu güzel sanat eserini yapmak için her şeyi doğru miktarda kullandı.

Denizkızı Dövmesinin Gerçek Renkleri

Denizkızı güzel ve tuhaf olabilir ve ayrıca geminizi mahvedecek ve yıkayabilecek pis zehirler olabilir. Bu sonunculardan biri ve sanatçı oldukça hoş bir şekilde aktardı ve onu gerçekten canlandırmak için renk ve gölgeleme kullandı. Denizkızı arifesinde, biraz havalı olan kendi dövmelerine sahip. Denizkana hangi dövmeleri yaptırırsın? Yorumlar kutusunda bize haber verin ve bize bildirin. Duymak için can atıyoruz.

Vücut denizkızı dövme

Bu, bu kişinin vücudunun yanındaki bir denizkızı için eşsiz bir dövme. Bütün denizkızı resmini boyamak yerine bir şablon efekti kullanır. Işığın ve renklerin kullanımını seviyorum ve gölgelendirme ve çizgilerin olmayışı, hayal gücünüzü resmin geri kalanını boyamak ve boşlukları doldurmak için kullanmanıza izin veriyor.

Siyah ve Beyaz Denizkızı Dövmesi

Bu siyah-beyaz dövmenin, çağlar boyunca yankılanan, çok ciddi bir çizgisi var. Sorabileceğiniz yaşlarda nasıl yankı duyuyor? Dövmelerin kalıcı olduğunu bilmiyorsanız, bu kişi ölecekleri güne kadar elinizde olacak. Bu yüzden en az bir yaştan yankılanıyor sanmıyorum?

Düşmüş deniz kızı dövme

Bu deniz kızı, yukarıdaki resimde altüst olduğunu görebildiğiniz için zarafetten düştü. Bir denizkızı sormak isteyebileceğiniz zarafetten düşmek için ne yapmalı? Pek çok teori var ve şimdi bazılarına daha yakından bakacağız. İlk teori, enkaz ettiği tüm gemiler için kefaret ödüyor ve denizciler onları kayalara çekerken yaşadığı hayat. Başka bir teori, bir yengeçle seks yapmış olması ve bu su aleminde yasaklanmasıdır. Kral Neptün, onu çok uzak bir yere götürdü. Diğer bir teori, senkronize yüzme yapıyor olmasıdır. Düşmüş deniz kızı teorisiniz nedir?

Deniz kızı siluet dövme

İyi bir siluet dövmesini çok seviyorum ve yukarıdakilerden biri dahi değil. Sanatçı, denizkızı ortamını suyla beslemek için noktalar kullandı. Deniz kızı daha parlak bir geleceği ve daha iyi şeyleri temsil edebilecek şekilde yüzüyor. Aynı zamanda temiz bir nefes almak için su yüzüne çıktığı anlamına da gelebilir. Deniz kızlarının su altında nefes alıp almadıklarından emin değilim. Bu asırlık sorunun cevabını biliyorsanız, yorum bölümünde bize bildirin. Küçük Denizkızı adlı filmdeki cevapları bile bulabilirsiniz. Tekrar yazabilirim ve bu makaleyi bitirdikten sonra.

Eski okul deniz kızı dövme

Bu deniz kızı dövme Sailor Gerry tarafından ünlü yapılan eski okul tarzında yapıldı. Şimdi, şerefine, birisi bir muamele aşağı giden lezzetli bir baharat rom yaptı ve bu dövme gurusu için mükemmel bir saygı. Dövme sanatçınızı seçme zamanı geldiğinde iyi bir tane aldığınızdan emin olun. Dünyada çok fazla tehlikeli dövme sanatçısı var ve istediğin en son şey kötü bir iş çıkaran ve seni bitirememeni isteyen biri. Bundan geçtim ve en büyük düşmanımın olmasını dilemiyorum. Belki yapabilirim ama bu konunun dışında.

Omuz denizkızı dövme

Bu deniz kızı ünlü Instagram saç swish yapıyor. Saçınızı ve suyunu koyduğunuz ve hızlıca geri çevirdiğiniz yer, böylece yedekte su izi bırakır. Bu arada, bazı zayıf saplar, anı yakalamaya hazır olan telefonlarıyla elinde bekliyor.

Kol Deniz Kızı Dövme

İşte denizci şapkası olan bir deniz kızı ile güzel ve renkli bir kol. Acaba denizin altında yüzmekten bıkıp cepheye yardımcı olmak için donanmaya katıldı mı? Teknelerin önünde yüzebileceği ve gemiler için güvenli geçiş sağlayan mayınları tespit edebileceği için savaşta iyi olurdu.

Çapa deniz kızı dövme

Bu hain deniz kızı, meni uyurken geminin çapasını söküp gemilerinin kıyıya akmasına neden oluyor. Daha sonra ıssız bir adada, sadece telefonlardan ve internetten uzakta hindistancevizi içmeyi yaşamak için mahvolurlar. Sonsuza dek mahkum oldum ve asla havalı dövmeler listesini göremedim.

Ayak Bileği Denizkızı Dövmesi

Bu deniz kızı dövmesi, hayal gücüne çok şey bırakır. Akıllıca hazırlanmış ve bilinmeyen bir deniz kızı dalış gösteriyor. Belki de bu bayan kokmuş ayakkabının içine. Yüzmek için gidilecek en ideal yer değil, ancak hava sıcak olduğunda doğru bir yerde yüzmeniz gerekir.

Geri denizkızı dövme

Vay, şu büyük, cesur deniz kızı dövmesine bak. Kesinlikle çok büyük. ve bataklık eski kale de bulunuyor. Sırt dövmeleri, yukarıdakilerden gördüğünüz gibi duvar resimleri almak için mükemmeldir. Sırtında bir dövme duvar resmi yapsaydın ne olurdu? Aşağıdaki yorum kutusuna bizi vurdu.

Omuz denizkızı dövme

Bu bir deniz kızı için çok detaylı bir dövme. Sanatçı, bu dövmenin olağanüstü bir işini yaptı. Renk ve detay şaşırtıcı ve gerçekten onu hayata geçiriyor. Eğer saça yakından bakarsanız, dövme sanatçısı bir işin ne kadar iyi yaptığını gerçekten anlar ve bazı ödülleri hak eder. Bu yüzden doğru dövme sanatçısı seçmenin çok önemli. Vücudunuzda bir başyapıt olması veya bir abominasyon olması arasındaki fark anlamına gelebilir.

Çıplak Denizkızı Dövmesi

Listeden de görebileceğiniz gibi, deniz kızları, eğer varsa, çok fazla kıyafet giymezler. Yukarıdaki denizkızı elbisesi giymiyor ve saç uçlarını tutuyor. Bazen hayal gücüne biraz az bırakmak her şeyi göstermekten daha iyidir. Bu durumda, çok farklı seviyelerde çalışır. Arka plan hoş bir dokunuş ve dövmeyi canlandırıyor.

Siyah ve Beyaz Detaylı Mermaid Tattoo

Bu siyah beyaz dövme mükemmelliğin özüdür. Çizgi çalışması harika, o kadar güzel ve ayrıntılı ki bu kişinin böyle muhteşem bir dövmesi olduğu için kendilerini şanslı sayması gerekiyor. Bu sandalyenin tamamlanması oldukça uzun zaman alacaktı. Kuyruk kesinlikle çok etkileyici ve yeteneklerini seviyorum. Kendimden alacağım benzersiz, tek renkli bir denizkızı dövmesi. Sen nasılsın? Bu dövme hakkında ne düşünüyorsun?

Bilek denizkızı dövme

Bu bir denizkızı olan bir süper havalı bilek dövmesidir. Siluet onu ilginç kılıyor ve deniz kızı muhtemelen bir denizci ile temas eden suyun yüzeyine uzanıyor. Aşık olacaklar mı? Arkadaşlarıma sadece zaman söyler. Sadece zaman gösterecek.

Başka Bir Büyük Sırt Dövmesi

Vaov! Sırf büyüklüğüne ve güzelliğine hayran kalırken sizi nefessiz bırakacak başka bir şaşırtıcı tam ölçekli sırt dövmesi. Kollarına sarılı yılan, deniz kızlarının kurbanlarını kıyıya çekebilecekleri kötü doğayı temsil edebilir. Tüm bu dövme bir yana, olağanüstü. Ölçeklerde çizgi çalışması sadece şaşırtıcı ve bu konuda tüm dövme. Sanatçı mutlak bir şampiyon.

Bir kavanoz denizkızı

Bu deniz kızı bir kavanozun içinde kalmış. Oraya nasıl gittiğini merak ediyorum. Belki de daha sonraki bir tarihte birinin hamburgerinde kullanılmak üzere bir kornişon gibi turşusu yapılıyordur. Fermente edilmiş deniz kızları eski bir uygulamadır ve vitaminlerini ve minerallerini geliştirir, böylece onları yerken beslenmiş ve doyurulmuş hissedersiniz.

Deniz kızı hamak

Deniz kızı olmak zor bir iştir ve insanlar gibi bazı kesinti sürelerine ihtiyaç duyarlar. Bazı deniz kızları video oyunları oynarken, diğerleri kitap okur. Bu deniz kızı bir hamakta dinlenmeyi ve dünyaya hiç bakım vermeden dünyayı seyretmeyi sever. Bir sonraki okyanusta yüzmeyi beklerken ya da şarkı söyleyen yengeçlerle müzikal olarak gün sallanır.

Deniz kızı dövme öpüşme

Bu deniz kızı çocuğunu öpüyor. Deniz kızlarının da çocukları var ve insan çocukları gibi, deniz kızı gençlerin de sevilmesi ve beslenmesi gerekiyor. Daha önce bir denizci görmemiştim, bu yüzden deniz kızlarının nasıl çoğaldıklarını merak ediyorum. Aseksüel olabilirler, bu da çoğalmak için karşı cinsten bir ortağa ihtiyaç duymadıkları anlamına gelir. Bu sorunun cevabını biliyorsanız yorumlarda bize bildirin. Deniz kızları aseksüel mi?

İyi. Bu liste ve ne listesi. Hepimiz denizkızı dövmelerinin güzel bir listesini severiz, değil mi? Ben de öyle eminim. Hoşunuza gittiğini umuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın