Erkekler için Popüler 50+ Dövme Modeli Önerisi

Dövme yaptırmanın zamanının geldiğine karar verdiyseniz, ancak sürece nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, erkekler için dövme fikirlerinin bu galeri size harika bir temel sağlayacaktır.

Elbette, mürekkeplenmeden önce vermeniz gereken çok önemli kararlar vardır, çünkü dövmeler artık kalıcı olmasa bile, kaldırma teknikleri sayesinde, bir dövme bir yatırımdır ve dikkatlice düşünülmelidir. Gerçek dövmenin dışında ilk büyük kararınız, makul fiyatları alan ve kişisel tarzınıza uyan mükemmel işler yapan bir sanatçı bulmak. Size uygun olan sanatçı hakkında fikir sahibi olmak için arkadaşlarınıza sorun, sanatçıların web sitelerini ve hatta gerçek stüdyoları ziyaret edin.

Bir sonraki düşüncen, dövme istediğin bölgede olmalı. Göstermek istediğiniz, kolayca gizleyebileceğiniz veya gösterebileceğiniz bir şey mi, yoksa yalnızca sizin göreceğiniz daha kişisel bir proje mi? Vücudunuz tuvaliniz olacak, bu yüzden anatominizin bir bölümünü sanatınıza uygun olarak seçmek önemlidir. Geri parçalar, gelecekteki bir tarihte genişletmek isteyebileceğiniz daha büyük konseptlere son derece uygundur. Sadece küçük başlamak istiyorsanız, pazı veya ön kol, daha fazla yer alan gösteri parçaları, daha sonra yarı veya dolu olarak “kollu” olarak kullanılabilecek ayrı amblemler için idealdir.

İlk dövmenizi alıp almadığınızı veya işlemin usta olup olmadığını dikkate almanız gereken önemli bir not sinir sisteminizdir. Derinin ince olduğu her yerde – ayaklar, eller veya klavikula – daha fazla hassasiyet yaşayacaksınız. Aynı zamanda, bol miktarda sinir yüzeye yakın yerlerde – üst iç kol, diz arkası, kalça ve kasık bölgesi ve alt sırt – yerlerde dövme yapmak daha acı verici olacaktır. Bu nedenle sizi hem anlamlı hem de estetik olarak memnun eden bir dövme tasarım ve renk şeması seçmeniz hayatidir.

Ne tür bir tasarımdan hoşlandığınızı bilmiyorsanız, bu fikir kılavuzu ve diğerleri çekici bulabileceğiniz resimlerden bir örnekleme sağlayabilir. Diğer ilham kaynakları sanat galerileri, sanat ve mitoloji kitapları, diğer kültürlerden vücut sanatlarını ve el sanatlarını içeren antropolojik metinler ve hatta bahçecilik kitaplarıdır. İlham heryerde.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın