Erkekler İçin En İyi Küçük Dövmeler (2019)

Erkekler için yapılan küçük dövmeler listesi, size yalnızca bir sonraki dövme tasarımınız için bir fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda vücudunuzda bir dövme denemeniz için bir neden sunar. Çoğu erkek işle ilgili sorunları nedeniyle dövmelerden kaçınır. Ama küçük dövmelerin de, istediğin zaman saklayabileceğin bir faydası var. Ayrıca, el, göğüs, el bileği, kol, önkol, omuz veya sırt arasından değişen herhangi bir vücut parçası üzerinde deneyebilirsiniz.

İşte anlamı olan erkekler için 77 basit küçük dövme fikirleri –

Erkekler İçin Harika Küçük Dövmeler

1. Herkesin dövmesini erkekler için en küçük dövme olarak tanımlayabilirsiniz, ancak dürüst olmak gerekirse, bazı dövmeler bu başlığa çok yakındır. Örneğin, bu küçük kol bandı dövme göz ardı etmek için çok güzel.
Erkek Küçük Dövmeler


2. Genellikle insanlar göğsün üstündeki büyük dövme parçalarını tercih ederler ancak bu batman logosu gibi küçük dövmeler göğüste inanılmaz derecede güzel görünür.
Yılan dövmeleri


3. Dağlar çok büyük fakat yine de küçük el dövmeleri için çok güzel ve mükemmel bir seçim yapıyorlar.

erkekler için küçük dövmeler


4. Erkeklerin kollarında deneyebilecekleri çok sayıda küçük ağaç dövmesi vardır. Benim favorilerim palmiye ağaçları ve çam ağacı dövmeleri.
Erkek Küçük Dövmeler


5. Bileğinizdeki sevimli ve güzel bir küçük penguen dövme tasarımını sevmez misiniz? İşte reddetmekte zorlanacağınız küçük sevimli dövme.
Erkek Küçük Dövmeler


Erkekler İçin Küçük El Dövmeleri

6. Çiftler, kardeşler ve en iyi arkadaşlar için en uygun dövmelerin boyutu küçüktür. Sevdiklerinizle eşleşen küçük bir dövme yapmak çok anlamlı ve açık bir seçimdir.
erkekler için küçük dövmeler


7.zodyak işaretleri ilgini çekiyorsa bunu denemelisin.
Small Tattoos for Men


8. Kumarbaz mısın? Küçük bir kral kartı dövmesine ne dersin?
Small Tattoos for Men

9.  Bu ise renkli ve dalga motifi sevenler için:
Small Tattoos for Men


10. Eğer 3 boyutlu dövme seviyorsanız bu model tamda sizin için.
Small Tattoos for Men


İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın