Erkeklerde Havalı Duran Üst Kol Dövmeleri

Erkeklerin en sık dövme yaptırdıkları bölgelerden biri üst kol bölgesidir. Güç gövdesi ve sanat bir arada, gayet havalı bir seçim. Yazın tişört ve atlet ile daha da belirginleşen üst kol dövmeleri, belki de erkeğe en yakışan bölgelerden biridir. Birbirinden güzel erkek üst kol dövme modellerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Belki de sizin hayalinizi süsleyecek dövme aşağıdaki görsellerde.

Şimdilik içerik sayımız bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda galeri şeklinde yüzlerce dövme modellerini inceleyebileceksiniz.

Erkek kol dövmelerini incelemişseniz ve yeterli gelmemişse, 2019 yazına damga vuracak Trend Erkek Dövmeleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir daha kum torbasına çarptığınızda, kendinizi erkekler için en iyi 50 kol dövmesinden biri ile sallanırken bulabilirsiniz. Pazıdaki vücut sanatından triceps’e kadar her usta tasarım sizi fikirlerle dolduracak. Bununla birlikte, kaslarınıza dikkat çekmek bir bedel ödemeniz gerekmiyor. Yeni başlayanlar için, tam olarak servikal omurganız, deltoidler (omuz kasları) ve triceps (üst kol kasları) üzerinde bir koltuk altı dövme yaparken bir antrenman alacaksınız. Bu bölgede bezler çok fazladır ve ana aksiller sinir ağrınıza toleransı sınırlandırabilir.

Ama beyler rahatça dinlenin, koltuk altından kaçının ve dış kolun dövmeyi almak için en az acı veren yer olduğunu keşfedeceksiniz. İç kol karışık bir çantadır ve insandan insana değişir. İşleri daha da kolaylaştırmak için, havalıdan kabile, haç kafatasına ve üst ve alt tasarımlar dahil olmak üzere diğer birçok çeşit arasında değişen bir dizi kol dövmesi elde ettim.

Bu yazıyı incelemediysen çok şey kaçırırsın!

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın