En İyi Erkek Dövme Fikirleri

Bugün, bir dövme yaptırmak birçok erkek için beyin jimnastiği yapmaz. Ne de olsa, bazı mürekkepler kişiliğinizi sergilemenin çok güzel bir yolu olabilir. Ancak, iğnenin altına girme seçimi kolay olsa da, vücudunuzda tam olarak neyin dövüleceğine ve nerede zorlanabileceğine karar verebilirsiniz. Son on yılda tattan pişmanlık duymamanı sağlamak için, sürece düşünceli yaklaşmak önemlidir. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, erkekler için en iyi dövmeleri nasıl seçeceğiniz konusunda tavsiyelerle dolu bu nihai rehberi oluşturduk.

Erkekler İçin Dövme Fikirleri

Küçük Dövme

Dövmeler söz konusu olduğunda, daha büyük her zaman daha iyi anlamına gelmez. Sonuçta, küçük dövme tasarımları gerektiğinde gizlenebilir ve kişiliğinizi veya stilinizi gölgede bırakmaz.

Küçük Dövme

Küçük Dövme

Tribal Dövme

Eski kökleri sayesinde, kabile dövmeleri uzun zamandır güç ve gücün sembolü olmuştur. Kalın, birbirine kenetlenmiş desenlere sahip, aynı zamanda inanılmaz derecede dikkat çekici ve zamansız derecede serin.

Tribal Dövme

Basit dövme

Dövmeler, havalı olmak için fazla ayrıntılı olmak zorunda değildir. Günümüzde basit, minimal tasarımlar, baylar için en şık ve modaya uygun mürekkep seçeneklerindendir.

Küçük Yazı Dövme

Hayvan dövmesi

Hayvan dövmeleri, güç, özgürlük, güç, sadakat ve daha fazlası gibi çeşitli anlamları iletmek için idealdir. Yapmanız gereken tek şey, size en uygun olan türü seçmek. Bazı popüler seçenekler kuşlar, kaplanlar, kurtlar, filler, aslanlar ve ejderhalar ve anka kuşları gibi efsanevi yaratıklardır.

Hayvan dövmesi

Portre dövme

Portre dövmesi, hayatınızdaki önemli bir figürü kutlamak veya anmak için idealdir. Elbette, bu dövme türünün ustalaşması çok zor olduğundan, gerçekçi bir sonuç almak istiyorsanız deneyimli bir sanatçıyı ziyaret etmeniz önemlidir.

Portre dövme

Yazı Dövme

Dövme yazılarında, anlam sadece kelimelerden değil, aynı zamanda senaryo tarzından da gelir. Bu nedenle, dövmenizin söylediklerini vurgulayan bir tasarıma karar vermek önemlidir.

Yazı Dövme

Kafatası Dövmesi

Kafatasları, günümüzde erkeklerin en popüler dövme tasarımlarından biridir. Aynı zamanda inanılmaz derecede çok yönlü olabilirler, yani sizinki istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilir.

Kafatası Dövmesi

Çapraz Dövme

Çarpıcı ve sembolik tasarımları sayesinde çapraz dövmeler baylar için en iyi stillerden biridir. Haçı yorumlamanın sonsuz bir yolu var ve onu çok yönlü bir seçenek haline getiriyor.

Çapraz Dövme

Yıldız Dövmesi

Son yıllarda yıldız dövmeleri erkekler için çok daha popüler hale geldi. Bu nedenle, şimdi şık, erkeksi ve zamansız yıldız kuyrukları için pek çok harika ilham kaynağı var.

Yıldız Dövmesi

Para dövmesi

İster günlük bir hatırlatma ister başarı ve zenginlik için çaba sarfetmek ister veya bir balerin gibi bakmak istiyorsanız, bir para dövmesi şık ve yaratıcı bir seçenek yaratabilir.

Para dövmesi

Melek Dövmesi

Meleklerin gerçek olduğuna inanabilir veya sembolizmini takdir edebilirsiniz. Her iki durumda da, vücudunuzdaki bu dini figürlerden birini mürekkeplemek mükemmel bir fikir olabilir.

Melek Dövmesi

Müzik Dövmesi

Müzik tutkusu olan beyler için, sanata olan sevgilerini dövme ile ifade etmek mükemmel bir anlam ifade eder. Müzik notaları, şarkı sözleri ve enstrümanlar bunun için sadece birkaç tasarım fikridir.

Müzik Dövmesi

Ok dövmesi

Ok dövmeleri basit, şık ve vücudun her yerinde harika görünüyor. Bu nedenle, ilk kez başlayanlar ve zaten mürekkeplenmiş olanlar için harika bir seçenek.

Ok dövmesi

Tüy dövmesi

Tüy dövmeleri, erkekler için en çok arananlar arasındadır ve nedenini anlamak kolaydır. Fantastik görünmenin yanı sıra tüy atma taları da çok yönlüdür ve kültürel sembolizm açısından zengindir.

Tüy dövmesi

Taç Dövmesi

Bir taç dövmesi bir insanı kral gibi hissetmesine neden olabilir. Bu nedenle, uzun süredir hem ünlü hem de günlük kapılar için son derece popüler bir mürekkep seçeneği olmaları şaşırtıcı değil.

Taç Dövmesi

Araba Dövmesi

Erkekler, icatlarından bu yana motorlu taşıtlara takıntılı durumdalar ve tesadüfen, birçok araba tutkunu da büyük mürekkebi takdir ediyor. Bu nedenle, kendi ilham almak için çevresinde mükemmel ve zamansız araba dövmeleri bir sürü var.

Araba Dövmesi

Aile dövmesi

Özel önemlerinden ötürü, aile dövmeleri her zaman favori seçenek olacaktır. Sevgi ve aidiyetin bir ifadesi olan bu dövmeler, isimler, aile merkezli alıntılar, portreler, soy ağaçları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok biçimde gelir.

Aile dövmesi

Akrep Dövmesi

Akrep, pek çok dövme meraklısı tarafından sevilen bir hayvandır. Her kullanıcının kendi tercih sebebini seçmekle birlikte, ön plana çıkaran doğası, dövüş ruhu ve Akrep burcu ile bağlantısı temyizlerinden birkaçıdır.

Akrep Dövmesi

Anlamlı Dövme

Bir alıntı, isim, portre, sembol veya başka bir şey olsun, anlam taşıyan bir dövme, gelecek yıllar boyunca seveceğiniz ve seveceğiniz bir dövmedir.

Anlamlı Dövme

İsim Dövmesi

İsim dövmeleri eşlerine, kardeşlerine, çocuklarına, arkadaşlarına vb. Sevgilerini göstermek isteyenler için mükemmel bir seçenek olabilir. Bunların da basit olmaları gerekmez. Birçok isim dövmesi zarif el yazısı fontu ve süslemeler içeriyor.

İsim Dövmesi

Dövme Nereden Alınır?

Vücudunuzda bir dövme yapmak için nereyi seçmek, hangi tasarımı alacağınızı seçmek kadar zor olabilir. Dikkate almanız gereken birkaç faktör, istediğiniz dövmenin büyüklüğü ve türü ile ne kadar görünür olmanız gerektiğidir.

Kol dövmesi

Kolunu örtmek, erkekler için kol dövmeleri ciddi şekilde etkileyici olabilir. Bu nedenle, renkli şapkaları, kabile tasarımlarını, Japon stillerini ya da başka bir şeyi seviyorsanız, sizi temsil eden bir seçenek seçtiğinizden emin olun.

Kol dövmesi

Boğumlu Dövme

Gizlenmesi zor olsa da, parmak eklemi dövmeleri cesur beyler için harika bir seçim yapabilir. Özellikle, iki dört harfli kelime, bir sekiz harfli kelime veya sekiz sembol içeren mürekkebi göstermek için idealdirler.

Boğumlu Dövme

Omuz Dövmesi

Omuz dövmeleri oldukça çekici ve havalı olabilir. Ayrıca, omzun benzersiz yuvarlak şekli bazı ciddi sanatsal ve benzersiz tasarımlara izin verir.

Omuz Dövmesi

Göğüs Dövmesi

Erkeklerin göğüs dövmeleri harika görünebilir, bu nedenle kuşkusuz bölgenin mürekkeplenmenin en popüler olduğu alanlardan biri olduğu açıktır. Elbette, sanatçıyı akıllıca seçmezseniz, gerçekten de kötü görünebilirler. Yani dikkatli ol.

Göğüs Dövmesi

Önkol Dövmesi

Önkol dövmeleri söz konusu olduğunda, seçenekleriniz çok geniş. Ancak, bir T-shirt veya kısa kollu bir gömlek giymek istediğinizde ne olursa olsun ekranda olacağınızı unutmayın.

Önkol Dövmesi

Geri dövme

Sırtın, biraz mürekkep bekleyen boş bir tuval gibi. Demek yeni bir dövme için mükemmel bir yer. Yapmanız gereken tek şey yazın gelmek için gurur duyacağınız harika bir tasarıma karar vermek.

Geri dövme

Bacak Dövmesi

Bir dövme istiyorsanız, istediğiniz zaman gösterebilirsiniz, bir bacak tasarımı mükemmel bir seçenek yapar. Tek yapmanız gereken şort giymek ve harika resimleriniz sergilenecek.

Bacak Dövmesi

İç bilek dövme

İç bilek dövmeleri şık bir şekilde ince olabilir. Ek olarak, küçük alan, gözler, baş harfleri, semboller ve daha fazlası gibi çeşitli harika tasarımlara mükemmel bir şekilde kendini verir.

İç bilek dövme

Mide dövmesi

Gizlenmesi kolay olan seksi bir görünüm için mide dövmesi düşünebilirsiniz. Ancak, tonlu vücutlara en iyi şekilde bakma eğiliminde olduklarına ve kilo alırsanız gerilebileceklerine dikkat edin.

Mide dövmesi

Ayak Bileği Dövme

Kırpılmış pantolonların yükselmesi ve çorapsız ayakkabı giymesi bileği şu anda mürekkeplenecek en iyi yerlerden biri yapar.

Ayak Bileği Dövme

Kaburga dövmesi

Dövme yaptırmak için en acı alanlardan biri olsa da, göğüs kafesi geniş, karmaşık, renkli ve karmaşık detaylar için mükemmel bir tuval oluşturur.

Kaburga dövmesi

Boyun Dövmesi

Kıyafetler üzerindeyken bile görünür olsa, riskli bir seçim olabilir. Ancak, kabul edildikleri bir sektörde çalışacak kadar şanslıysanız, dikkat çekici tasarımlar alabilirsiniz.

Boyun Dövmesi

Yüz dövmesi

Yüz dövmeleri daha fazla kabul görüyor olsa da, hala biraz aşırı bir stil. Bu nedenle, bir karar almaya karar vermeden önce artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Yüz dövmesi

Dövme Nasıl Gidilir?

Ne tür bir dövme yaptırırsanız yapın, mürekkebinize pişmanlık duymamanız için bu adımları izlemeniz önemlidir.

Doğru Dövme Sanatçısı Seçin

Cildinizi harika sanat eserleri ile boyamak, bir profesyonelin yardımını gerektirir. En iyi sonucu almak istediğiniz dövme tarzında uzmanlaşmış, uzman bir dövmeci seçtiğinizden emin olun.

Doğru Dövme Sanatçısı Bulun

Profesyonelleri Dinleyin

Dövme sanatçınızın tavsiyesini dinlediğinizden emin olun. Bir profesyonel olarak, hem şimdi hem de cildiniz yaşlandıkça neyin işe yarayacağına ve neyin iyi görüneceğine dair uzman görüşleri sağlayabilirler.

Profesyonelleri Dinle

Anlamı olan bir şey seçin

Yıllarca seveceğiniz bir dövme için, anlamlı bir tasarım seçmek en iyisidir. Ancak, mürekkebinizin duygusal olduğu kadar şık olmasını sağlamak için anlamı estetik ile dengelemeyi unutmayın. Oh, kız arkadaşınızın adını almayı düşünüyorsanız, ilişkilerin sona erebileceğini unutmayın.

Anlamı Olan Bir Şey Seçin

Güvenli oyna

Birçok işyerinde dövmeler ortaya çıkarken, bazı kurumlar ve ordu gibi bazıları örtbas edilemeyen mürekkebin üzerine kaşlarını çattı. Bu yüzden, o katil boynunu tatmadan önce, şu anki istihdamınızı ve gelecekteki iş fırsatlarınızı nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Güvenli oyna

Acı için Endişelenme

Dövme yaptırmanın bir zararı olurken, muhtemelen hayal ettiğin kadar kötü değildir. Genel olarak, çoğu insan deneyimi acı verici olmaktan çok rahatsız edici bulmaktadır. Tabii ki, vücudun bazı bölgelerinde, gövde üzerindeki gibi, diğerlerinden daha hassastır.

Acı hakkında Endişelenme

Dövme ile ilgilen

Dövmenle ilgilenmek, en iyi şekilde görünmesini sağlamanın önemli bir parçasıdır. Uygun olmayan bakım sonrası solmaya ve hatta enfeksiyonlara yol açabileceğinden, mürekkebinizi aldıktan sonra dövme sanatçınızın talimatlarına uymanız çok önemlidir.

Dövme ile ilgilen

Bir Dövme Sizi Daha Çekici Yapar mı?

Bir dövmenin sizi daha çekici yapıp yapmayacağını merak ediyorsanız, yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Soru, yıllarca sorulan ve tartışılan bir sorudur. Konuyla ilgili bu videoda tartışılanlar gibi çalışmaların konusu bile oldu.

HABER BÜLTENİMİZE ABONE OL

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzla ilgili ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın