50+ Erkekler İçin Havalı Müzik Dövmeleri (2019)

Müzik dövmeleri en çok talep edilen dövme tasarımları arasındadır. Müzikle ilgili dövmelerin geniş bir tasarım yelpazesi olmasına rağmen, benzer tasarımların tekrarı nedeniyle sanatçılar fikirlerden kurtulurlar. Öncelikle, bir nota dövmesi veya bir müzik aleti dövmesi veya bir müzisyen dövmesi veya hatta bir müzik çalar dövmesi tasarımına sahip olmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz.

Bu tasarımı yaptıktan sonra Pinterest, Tumblr ve DeviantArt gibi sitelerde çevrimiçi olan yüzlerce tasarım arasında gezinebilirsiniz. Burada kadınlar ve erkekler için en iyi 50 ve eşsiz müzik esintili dövmeleri seçtik –

Erkekler için Küçük Müzik Dövmeleri

1. Genç neslin bir diğer ortak müzik dövme fikri de müzik çalar dövmeleridir. Müzik çalar dövmelerinize oynat, duraklat, ileri ve geri tuşlarını ekleyebilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


2. Gitar muhtemelen en popüler müzik aletidir, bu yüzden birçok erkeğin vücudunda böyle gitar dövmeleri yapmayı sevmelerine şaşmamalı.
kadınlar için alt sırt dövmeler


3. Hem bacaklarda hem de kollardaki eşleşen bir müzik dövme tasarımının iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum. Ancak, kardeşlerin böyle müzik dövmeleri yapması iyi bir fikir olacaktır.

dövme müziği


4. Müziğin sesi, yaşayan bir kişinin duyduğu en güzel ses. Öyleyse neden önkol veya bacakta böyle bir müzik dövme tasarımına sahip değilsiniz?
Müzik Dövmeleri


5. Müzik senfonisi dövmeleri oldukça yaygındır, bu yüzden arkadaşlarınızla kolayca konuşabileceğiniz müzik notası dövmelerini almanızı öneririm.
Müzik Dövmeleri


müzik şarkı sözleri dövmeler

6. Müzik notası dövmelerini tercih ederseniz, anlamlı bir müzik notasına sahip olmak daha iyidir, aksi takdirde ortakları anlamak kafa karıştırıcı ve zor olacaktır.
Müzik Dövmeleri


7. Büyük boyutlu bir müzik notası dövmesi yapabilirsiniz. İşte kalp şeklinde büyük bir müzik notası dövmesi. Bu dövme tasarım mükemmel çiftler için uygun.
Müzik Dövmeleri


8. Eğer istekli bir şarkıcı veya şarkı söylemeyi seviyorsanız, o zaman güzel mikrofon dövme tasarımına aşık olacaksınız.
Müzik Dövmeleri


9. Burada dövme sanatçısı zekice bir müzik symbony kullanarak büyük boy müzik nota dövmesi yaptı.
Müzik Dövmeleri


10. Küçük boyutlu bir nota dövme tasarımını da tercih edebilirsiniz, ancak büyük boyutlu bir müzik senfonisi dövmesi kadar güzel görüneceğini sanmıyorum. Gitar öğrenmek istiyorsan bunu okumalısın.
Müzik Dövmeleri


11. Zeki bir dövme sanatçısı, parlak bir tasarıma sahip olmak için çeşitli dövme tasarımlarını karıştırabilir. Mesela burada bir çiçek asma dövme tasarımı ile karıştırılmış bir müzik notası dövmesi.
müzik dövmeler


12. Bu resimde dövme sanatçısı mikro dövmeyi biyomekanik dövmeler tarzında zekice çizdi ve bu yüzden birçok yönden anlamlı. Kullanıcının kan damarlarında müzik olduğunu gösterir.

Müzik Dövmeleri


13. Bir mikrofon dövme tasarımı müzik severler tarafından her zaman beğenilir, ancak böyle bir müzik kaseti dövmesi ekleyerek daha da iyi hale getirilebilir.
Müzik Dövmeleri


14. En sevdiğiniz vokal sanatçısını mikrofon dövmenizle birlikte de gösterebilirsiniz. Bir mikrofon dövmesiyle Freddie cıva dövmesi tasarımına sahip olmak isterdim.

Müzik Dövmeleri


15. Bu, sanatçının gitar şeklinde hizalanmış çeşitli ağaçlar ve bitkiler gösterdiği, çift pozlu bir dövme tasarımıdır.
Müzik Dövmeleri


müzik teklifi dövmeler

16. Dövme sanatçısı bu dövme tasarımında negatif gölgelemeyi zekice kullanarak beyaz bir müzik notası dövmesi yaptı.
Müzik Dövmeleri


17. Hevesli bir gitaristseniz o zaman sadece en sevdiğiniz şarkının bir müzik senfonisi dövmesine sahip olmak gerekir.
Müzik Dövmeleri


18. Bir müzik notası ya da müzik senfonisi dövme tasarımı almak için en iyi vücut kısmı kulağın arkasında. Boynun arkasından da deneyebilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


19. Müziğe ve matematiğe aynı derecede aşıksanız, geometrik şekilleri ve sembolleri kullanarak bir gitar dövme tasarımına sahip olmak daha da etkileyici olacaktır.
Müzik Dövmeleri


20. Eğer bir gitarist değilseniz, o zaman en sevdiğiniz müzik aletiyle dövme yaptırmalısınız. Mesela bu çocuğun omzunda saksafon dövme tasarımı var.
Müzik Dövmeleri


22. Sen de eski müzik aletleri ile dövme yapabilirsin. Örneğin, bu çocuğun kol kovanı üzerinde bir kabile davul dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


23. Gerçekçi bir gitar dövme tasarımını elde etmek zor değildir, ancak böyle bir önkolda dövülmüşse daha da gerçekçi görünecektir.
Müzik Dövmeleri


24. Müzik notası dövme tasarımınızı etrafına başka bir tasarım ekleyerek mahvetmeyin.
Müzik Dövmeleri


25. Müzik notası dövmelerinin güzel tarafı, onu kullanarak herhangi bir şekil verebilmenizdir. Örneğin, burada sanatçı nota kullanarak güzel bir kuş dövmesi yaptı.
Müzik Dövmeleri


müzik notası anlam dövmeler

26. Ayrıca, örneğin 3B müzik notası dövme tasarımını da seçebilirsiniz; burada bu tasarım, nota ciltle dikilmiş gibi bir izlenim verir.
Müzik Dövmeleri


27. En iyi müzik notası dövme fikirlerinden biri, müzik notasını bileğin etrafında bir kalp atışı dövme tasarımıyla birlikte mürekkeplemek olacaktır. İşte daha iyi anlamak için resim.
Müzik Dövmeleri


28. Müzik dövme tasarımınızla en sevdiğiniz müzik türünü de gösterebilirsiniz. Örneğin burada, kullanıcının metal sevdiğini gösteren bir kafatası ile müzik notası dövmesi var.
Müzik Dövmeleri


29. Pek çok insan Gramofon dövmelerini tercih ediyor, ancak bence genç neslin CD’lere müteşekkir olması gerekiyor. İşte müzik çalar ile birlikte bir Kompakt Disk dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


30. Suluboya müzik dövme tasarımını tercih edebilirsiniz ve geçici müzik dövmesi arıyorsanız iyi bir seçenek olabilir. İşte suluboya sıçrama ekleyerek daha da iyi yapılan bir Mic dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


32. Bu dövme tasarımında, sanatçı iki ayrı tasarımı karıştırmıştır. Sanatçı iki gitar teli kullanarak kompakt bir disk dövmesi yaptı.
Müzik Dövmeleri


33. Müzik ilk önce birçok insanın aşkıdır ve burada sanatçı açıkça bir saksafon dövme tasarımına bir kalp ekleyerek gösterdi.
Müzik Dövmeleri


34. Çok sayıda müzik enstrümanı var ama en sevdiğiniz şarkıyı seçip dövme yaptırmanızı öneririm. İşte bu çocuğun göğsünde bir piyano dövmesi tasarımı.
Müzik Dövmeleri


35. Davulcular genellikle ihmal edilir, ancak her grubun ayrılmaz bir parçasıdır. İşte bu adamın iç pazı üzerinde bir davul seti dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


Müzik Kol Dövmeleri

36. Müzik dövmeleri dövmeleri çok iyi gizleyebilir. Bu şekilde örtbas etmek istediğiniz vücut kısmının etrafına çeşitli müzik aleti dövmeleri ekleyebilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


37. Sert bir müzik aşığıysanız, o zaman sık sık bir müzik kılıfı dövme tasarımı almayı düşündüğünüzden eminim. İşte bu kız üzerinde düşünebileceğiniz bir müzik kol dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


38. Birçok insan dövmelerine garip semboller eklemeyi sever. Örneğin, bu adam göğsünde çift gramofon dövme tasarımı seçti ve sonra ona melek kanatları ve Illuminati göz ekledi.
Müzik Dövmeleri


39. Bir kulaklık dövme tasarımını tercih edebilirsiniz. Sanatçının bir nota görünümünü ortaya çıkarmak için negatif beyaz gölgeyi zekice kullandığı bu tasarıma bir göz atın.
Müzik Dövmeleri


40. Eğer ağır metal veya alternatif rock ya da progresif rock müziği hayranıysanız, müzik dövmenize bir kafatası dövmesi tasarımı eklemenizi öneririm.
Müzik Dövmeleri


42. Bu bir erkek mi, kız mı? Çivi sanatı kız diyor ama pazı boyutu – kafam karıştı. Her neyse, burası sizin için yarım kollu bir müzik dövme tasarımı.
Müzik Dövmeleri


43. Müzik dövme tasarımlarına zarif mesajlar ekleyebilirsin, basit bir tasarımla bile kolayca saklanırlar.
Müzik Dövmeleri


44. Küçük nota dövmeler kalp tarzında şekillenmişlerse daha da güzel görünürler. Parmaklarınızda da böyle küçük nota dövmelerine sahip olabilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


45. Birçok kız ve erkek, şarkı sözleri dövmelerine bakar. Onlardan uzak durmanızı öneririm çünkü bir süre sonra onlardan bıkabilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


Müzikle İlgili Dövmeler

46. ​​Başka bir popüler müzik dövmesi fikri, kulaklık dövmesi takmış bir kafatasıyla mürekkeplenmektir. İşte pastel renklerle daha da güzelleştirilen dövme tasarımlarından biri.
Müzik Dövmeleri


47. Müzik nota dövmelerinize dini semboller ekleyebilirsiniz ve müziğin sizin dininiz olduğuna işaret ettiği gibi çok anlamlı olacaktır.
Müzik Dövmeleri


48. Eğer bir dansçıysanız, o zaman uzmanlaştığınız dansı yapan bir erkeğin veya kadının siluet dövmesini ekleyebilirsiniz. Burada kuşlarla birlikte bu kadının alt kısmında bir balerin dövmesi tasarımı var.
Müzik Dövmeleri


49. Müzik notası dövmeleri, karmaşık tasarımları nedeniyle nadiren kaybolur. Fi bile kaybolup giderlerse, hala anlamlı görüneceklerdir.
Müzik Dövmeleri


50. En sevdiğiniz müzisyen veya müzik grubunun portresi ile dövme yaptığınız bir müzik portre dövme tasarımına sahip olabilirsiniz.
Müzik Dövmeleri


Peki yukarıdaki fotoğraf galerisinde en çok hangi müzik dövmesi hoşuna gitti?

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın