144 Hayatınızı Aydınlatacak Ayçiçeği Dövmeleri

Ayçiçeği tüm çiçeklerin en tanınan ve en güzellerinden biridir. İsmi, sarı merkezi ve yaprakları güneş ışınları gibi altın olduğu için uygun olarak adlandırılmıştır. Ayçiçekleri tek bir yeşil saptan, daima güneşe doğru çok uzar. Herkesin ayçiçeklerini sevdiğini ve dövme dünyasını da sevdiğini söylemek oldukça güvenli. Bu nedenle, eğlenmeniz için internetteki en iyi ve en kötü ayçiçeği dövmelerinin bir listesini hazırladık.

ayçiçeği dövmesi

İşte siyah beyaz bir ayçiçeği dövmesi. Açıkçası, bu bölüm renginin dövmesi için gerekli olmadığını ya da henüz bitmediğini düşünmedi. Anahat ve gölgeleme olsa da oldukça iyi. Umarım bir gün yeterince para biriktirir ve renkli olur.

Omuz ayçiçeği dövme

Omuz, ayçiçeği gibi yuvarlak dövmeler için harika bir yerdir. Bu bayanın güzel renkli ayçiçeği dövmesi var. Gerçek çiçeğin üzerindeki detay oldukça nefes kesici. Sanatçı bu sanat eseri üzerinde bir patlama yaptı. Yapraklarda kullanılan yeşil rengi seviyorum.

Bacak Ayçiçeği Dövmesi

İşte üç ayçiçeği içeren büyük, eski bir bacak dövmesi. Merrier ne kadar çoksa, özellikle ayçiçeği dövmeleri söz konusu olduğunda. Kalın siyah anahat ve canlı renkler gerçekten bu bebeği ateşe verdi.

Kol Ayçiçeği Dövmesi

İşte bir ayçiçeği diğer siyah ve beyaz banger. Gölgeleme tanımda verir. Eğer renk almıyorsanız, dövmenizi hayata geçirmek ve patlatmak için karmaşık gölgelendirme çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz.

Bir Buket Ayçiçeği

Bir ayçiçeğinden daha iyi olan nedir? Elbette ayçiçeği bir buket. Bir dahaki sefere özel birine hediye almayı düşünürsen, onlara bir buket ayçiçek ver. En iyisi onlara dövme şeklinde bir ayçiçeği demeti olsun. Daha uzun süre dayanırlar ve yok olurlar ve bir su vazounda ölmezler, daha sonra sadece dünkü ekmek gibi atılırlar. Yaşam boyu bir armağan olduğundan doğru insan olduğundan ve buna değer olduklarından emin olun. Ayrıca dövme yaptırmaya istekli ve hazır olmaları gerekir.

Aşk İçin Ayçiçeği Dövmesi

Yukarıdaki resim altında çok özel bir mesaj ile harika bir ayçiçeği dövmesidir. Bu kişi dövme şeklindeki birine duyduğu sevgiyi dile getiriyor. Bunu yapmayı planlıyorsanız dikkatli olun çünkü bugünün aşkı yarının düşmanına dönüşebilir. İstediğiniz son şey, vücudunuzdaki düşmanın bir dövmesi ile hayatın etrafında koşuşturmak. Tabii söylemediğiniz sürece. Arkadaşlarını ve düşmanlarını daha yakın tut. Öyleyse, düşmanın dövmesini almakta hiç zorlanmayacaksın. Ayak parmaklarında kalman sürekli bir hatırlatma olacak.

Bacak Ayçiçeği Dövmesi

Bacak dövmeleri bomba. Bomba derken, harika olduklarını kastediyorum. Bacak süper büyük dövmeler için harika bir yer ve bu adamın yaptığı tam olarak bu. Bacağında kocaman bir ayçiçeği var ve harika görünüyor. Bu birinci sınıf bir iş ve sanatçı biraz kredi almaya hak ediyor. Ayçiçeği dövmesini nereden alırsın?

Renkli Ayçiçeği Dövmeleri

Ayçiçekleri güzel bir manzaradan daha fazlasıdır. Ayrıca başka fonksiyonları da var. Onları yiyebilir ve onlar da yemeklik yağ yapmak için kullanılır. İnsanlar bu listeyi yazdığım Vietnam’da yaygın bir uygulama olan tohumlarını da yerler. İnsanlar kahve dükkanlarında oturacaklar ve ayçiçeklerini çiğnerken ve kabuğunu tükürürken kabarcık çayı içerler. Tabii önce onları kızartmanız gerekir, sonra lezzet için biraz tuz ekleyin.

Kroki tarzı ayçiçeği dövmesi

Yukarıdaki ayçiçeği biraz kabataslak. Bir kaykay numarası aldığın zaman değil ve sakıncalı görünüyor. Bir şeyi kaba bir şekilde çizerken olduğu gibi kabataslak. Yine de hala havalı görünüyor. Yarım yamalak dövmelerin çok fazla karakteri var ve doğru yapıldığında harika görünüyorlar. Satırların bu dövmede nasıl bir araya gelmediğini seviyorum.

Geri Ayçiçeği Dövmesi

Büyük kıç dövmelerinde duvar resmi almak için harika bir yer. Bazı insanlar korkutucu ve sert bir şey alırlar. Diğer insanlar ayçiçekleri alır. Bu tamamen size kalmış ve kimsenin size farklı bir şey söylemesine izin vermeyin. Akran baskısına yenik düşmeyin. Sırf etrafta olanlar kafatasları, ateşleri ve kükürtleri alıyorlar, bu senin yaptığın anlamına gelmiyor. Kendi patronun ol ve hayallerini gıdıklayan şey buysa, ayçiçeklerini al. Cehennem, istersen hercai menekşe al. Fakat hatırlayın ki, kendini korumayı öğrenmek zorunda kalabilirsiniz, çünkü sert dövmeli insanlar sizi seçebilir ya da olmayabilir. Kiminle takıldığına bağlı. Çiçek ve uğur böceği dövmeleriniz varsa, arkadaşlarınız sizi tam olarak ne şekilde kabul etmelisiniz.

Kafatasları ve Ayçiçeği

Yaratıcı olun ve karıştırın. Bu kişi, badass kafatasları ile güzel ve hoş çiçeklerin kutupsal karşıtlıklarına gitti. Bu dövme, yaşamdaki dualiteyi ve erkek olmanın zorluklarını temsil edebilir. Sert ve cesur olmalısın ve sonra bazen savunmasız olmak istiyorsun ama yapamazsın. Çiçekler açıkça kırılgan olduklarından ve genellikle toplandıktan sonra öldüklerinden dolayı kırılganlıkları temsil eder. Kafatasları hayatın da kırılgan olduğunu ve biz de doğduktan kısa bir süre sonra öleceğiz. Bir çiçeğin hayatı, bir insanın yaşamına ya da bu konudaki herhangi bir doğaya çok benzer. Doğduğumuz anda ölmeye başlarız, böylece iyi vakit geçirebilirsiniz.

Önkol SunflowerTattoo

Önkol bir dövme için başka bir harika nokta. Aslında vücudun herhangi bir kısmı dövme için harika bir yer. Penis, yüz, herhangi birisinin aklınıza gelebilecek her yerde vücutlarının o bölümünü dövme yaptırmış. Dövme yaptırmayı düşünmeyeceğiniz net bölgelerde bile, birisinin vücudunun bu bölümünü dövme yaptırdığını garanti edebilirsiniz. Birinin dövme yaptırdığını duyduğun en garip yer neresi? Yorumlar kutusunda bize ulaşın ve bize bildirin.

Omuz bıçak ayçiçeği dövme

Vaov! Bu dövmedeki arka plana göz atın. Çok neon ve güzel. Dövmenizi tasarlarken bütünsel bir yapıda sanat eseri düşünün ve hangi vücut parçasını alacağınıza göre tasarlayın. Dövmenizi tasarlarken vücudun çevresini kullanın. Örneğin, omurganızda bir ayçiçeği dövmesi yapacak olsanız, o kadar uzun ve omurganız boyunca ilerlemek üzere tasarlamak isterdiniz. Eğer omzuna bir tane sokacak olsaydın, omzunun tamamını dövme ile doldurmak isterdin.

İki Ayçiçeği Dövmesi

Bu bayan her iki bacağında da aynı dövmeleri yaptığı ayçiçeği dövmelerini seviyor. Bu harika bir etki ve simetri ekler. Vücudunu dünyayı ifade etmek için tüm vücudunu bir tuval olarak kullanıyor. Toprakta yetişen çiçeğe bile uyuyor. Ayçiçekleri çok sert bitkilerdir ve her yerde yetişebilirler. Ayrıca yeni başlangıçlar ve mutluluğu temsil edebilirler. Ne de olsa, ayçiçeği tarlasını geçerken kim sinirlenebilir? Ben birisinin yapabileceği ama pek fazla insan olamayacağım. Öfkeli bir kişi ellerinde onları oyalayıp durdurarak orak ile sahada atlardı.

Torso Ayçiçeği Dövmesi

Justin Timberlake’in dediği gibi, seksi güzelliğinizi geri getirin, midsection’ınıza seksi bir ayçiçeği dövmesi yaparak bu güzel kadının sahip olduğu gibi. Erkek ya da kadın, kulüpte olduktan sonra bir gece eve birini almayı hayal etmiyorlar ve tişörtünü yukarı kaldırıyorlar, ancak seksi ayçiçeği dövmesini altın ışık ışınlarına ışınladığını ortaya koyuyorlar. Vahşileşeceklerinden ve elbiselerinizi daha hızlı yırtmaya başlayacaklarından emin olabilirsiniz. Elbette ayçiçeklerinden nefret etmezler ve onları tekrar takmaya başlarlar.

Siyah ayçiçeği dövmesi

Bu, ayçiçeği parlamasını sağlamak için renklendirmeniz gerekmiyor. Bu dövme bir resmi mükemmel çiçek iletmek için ayrıntılı gölgelendirme ve şaşırtıcı çizgi çalışması kullanır. Renkli mi yoksa siyah mı tercih edersin? Karar veremiyorum, ikisi de muhteşem görünüyor. Belki iki tane almak zorundayım.

Boyama tarzı ayçiçeği dövme

Bu dövmenin tarzını seviyorum. Ayçiçeği cildi akrilik boyalar kullanarak boyanmış gibi görünüyor. Bu sanatçı bu etkiyi yaratmak için iyi bir iş çıkardı. Meraklarının ne olduğunu merak ediyorum.

Daha Kafatasları ve Ayçiçeği Dövmesi

Resmin yukarıdaki resimde elde etmesini seviyorum. Kutunun dışını, bu kafa kuşunun kafasına gözler yerine ayçiçeği koyarak düşünüyorlar. Bu gerçekten bir fark yaratıyor ve önyükleme yapmak için harika görünüyor. Ayçiçeklerinin yerini alabileceğini başka ne düşünüyorsun? Yorumlar kutusuna bizi vurdu. Şahsen benim için tekerlek yerine ayçiçekleri olan bir araba alabilirim. Ayçiçeği ile birlikte güzel bir ekici kutu alabilirim. El arabası veya benzeri bir şey gibi. Ne düşünüyorsun?

Erkek Kol Dövmeleri hakkındaki yazıyı okuyabilirsin.

Kelebekler ve Ayçiçeği Dövmeleri

Kelebekler ve çiçekler kahve ve sigara, mısır ve havuç gibi bir araya gelirler ya da bezelye ve havuç olurlar. Forrest Gump’ın o filmde ne dediğini hatırlayamıyorum ama sen anladın. Nedense kelebekler çiçekleri sever. Mantıklı, çiçekleri severim ve bir kelebek değilim belki de insanlar gibi güzel şeylerden etkilenirler. İkisi de doğanın yarattığı olağanüstü sanatın bir kısmı. Bu liste gibi çok ilham verici. Ben doğalım ve bu listeyi yaptım, bu yüzden kelebek gibi ol, güzel ol, doğal ol ve en önemlisi mutlu ol, çünkü mutluluğun sonunda tüm dünyaya diğer insanlara yayılacak. Herkes bunu yaparsa dünya çok daha mutlu bir yer olacak.

Bilek Ayçiçeği Dövmesi

Bileğindeki dövmeler harika görünüyor ve küçük bir şey elde etmek için güzel bir yer. Bu kişinin küçük ve zarif bir küçük ayçiçeği var. Süper sevimli ve süper rock and roll aynı anda.

Kalça ayçiçeği dövmesi

Hippy hippy sallamak mı! Bu kalça üzerinde çok güzel bir ayçiçeği. Bence bu bir kalça. Bunun hangi vücut kısmı olduğunu biliyor musun? Aşağıdaki yorum kutusuna beni vur ve hangi vücut kısmını düşündüğünü söyle.

Elmaslar ve Çiçekler

Dövmenin etrafında bir sınır bulmayı hiç düşündün mü? Kenarlık elde etmek dövmeye daha fazla derinlik ve boyut kazandırır. Bu kişinin bir elması var ve kenarlık, cildi gerçekten patlatması gibi gösteren bir çiçek tarafından kırılıyor.

Eski okul tarzı

Bu eski bir okul tarzı ayçiçeği dövmesidir. Eski okul tarzı, ona retro bir his vermek için temel gölgelendirme ve renkleri kullanır.

Eşsiz Ayçiçeği Dövmesi

Bu ayçiçeği üzerinde kök ellerden oluşur. Kim düşünebilirdi? Sanatçı yaratıcı, zeki ve çerezdir. Sonuçta bizler, insanlar gibi doğa da var.

Pazı Ayçiçeği Dövmesi

Şişkin pazı var mı? Pazılarını daha iyi göstermek ister misin?

Senin için bir çözüm buldum mu? Basitçe yerel dövme dükkanınıza gidin ve üzerlerinde bir dövme yapın. Bir ayçiçeği pazı üzerinde almak için dövme güzel. Belki silah kelimesini alabilirsin. Pazıdaki gibi silahların da, insanları ezip öldürebileceğin öldürücü silahlar gibi. Tabii ki böyle iğrenç şeyler yapacağınız için değil.

Her Yerde Küçük Ayçiçeği

Peki, bu güzel ayçiçeği bir göz atmazdım. Boyama işi harika. Arka planda tavus kuşu tüyü seviyorum. Dövmelerin bir eş çekmenin harika bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Tavus kuşu, ortaklarını çekmek için çok güzel renkli tüylere sahiptir. Barda veya kulüpte güzel renkli dövmelerinizi kullanabilirsiniz. Tek yapman gereken dövmelere kapılmak ve karşı cinsle kesin bir hit olacaksın.

Karanlık bir bükülme ile ayçiçeği dövmeleri

Hepsi siyah sızıntıyla kaplı olan bu ayçiçeklerine bakın. Aynı zamanda serin ve biraz karanlık görünüyor. Siyah ve parlak arka plan, çiçekleri cildin dışına çıkarır ve kendi hayatlarına girmelerini sağlar.

Babam bir ayçiçeği sever

Baban ayçiçeklerini seviyor mu? Bu kişinin babası, sizi ayçiçeği dövmesi yaptırmaktan ziyade iyi bir insan olarak yetiştiren adama saygı duymanın daha iyi bir yoludur. Bir baba ile çocuk arasındaki aşk büyüdükçe, tarladaki ayçiçekleri de büyür. Kum saati boyunca geçen kumlar gibi bunlar da yaşam günleri ya da onun gibi bir şey.

Göğüs ayçiçeği dövmesi

Göğsüne bir ayçiçeği alın. Çok büyük ve gömleğinizi sahilde çıkardığınızda insanlar sizi omzuna kaldıracak ve sahil boyunca ve okyanusa taşıyacaktır. Dövmeniz taze ise, gömleğinizi açık tutmak isteyebilirsiniz, çünkü ilk yaptıktan sonra onları ıslatmamanız gerekir. Silahları çıkarmadan ve göğsünü çıkarmadan önce birkaç hafta bekleyin. Bu, dövmenizin iyileşmek için vakti olmasını sağlar.

Bakım Sonrası Dövme

Tamamlandıktan sonra dövmeye özen göstermek süreçte çok önemli bir adımdır. Dövmeniz bittikten sonra, kıymetli mürekkebin soyulmasını önlemek için özellikle temizleyici evrede nemli kalmanız gerekir. Ayrıca onu suyun dışında tutmanız gerekir. Bu mürekkebi donuklaştıracak ve rötuş yapmak için dövme dükkanına geri dönmeniz gerekecek.

Mürekkep ayırma tarzı

Bu ayçiçeği dövmesi ink splodge tarzında yapıldı. Bu stile bayılıyorum, çünkü renkli ve eğlenceli ve geleneksel dövmeyi eşsiz bir şekilde alıyor.

Kaburga ayçiçeği dövmesi

Biraz eğlenceli ve biraz seksi bir şey arıyorsanız kaburga kafes dövmesi için gidin. Yukarıda da görebileceğiniz gibi bu bayan, yan göğüs kafesinde bir ayçiçeği ile çok iyi görünüyor. Dövmenin kendisi parlaklıktan başka bir şey değil. Bana şunu hatırlatır. Dövmenizi alırken daima iyi bir dövme sanatçısı seçin ya da sadece bir sersemlemiş olabilirsiniz, o zaman hayatın geri kalanını onunla yaşamak ya da örtbas etmek zorunda kalırsınız. Öncesini planla ve bu saçmalığı önlemek için önce iyi ol.

Bu ayçiçeği dövmelerinin listesi millet ve iyi değil miydi? Bazı ciddi dövmeler vardı ve bir sonraki dövme salonuna gitmeniz için listeden fikir ve ilham aldığınızı umarız. Unutmayın ki dövmeler hayat ve dövmeler hayat içindir, o yüzden pişman olmayacağınız iyi bir tane alın. Ve elbette iyi bir hayat sür.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın