125 Büyülü Düşkapanı Dövmeleri ve Anlamları

Rüya yakalayıcı, yatağınızın üzerine yerleştirebileceğiniz büyülü bir öğedir ve fikir, kötü rüyalar göreceğinden, onları kendiniz yaşamak zorunda kalmayacağınızdır. Bunlar, üzerinde asılı boncuklar veya tüylerle ağ veya ağ içeren bir söğüt kasnaktan oluşur. İyi rüyalar sahibin üzerindeki deliklerden ve topraklardan düşmesine izin verilirken, kötü rüyalar ağda birbirine karışıyor. Popüler bir dövme fikridir, çünkü çok tatlı ve büyülü görünüşlüdürler. Pek çok insan bunu arkasındaki sembolik anlam için dövme yaptırırken, diğerleri sadece güzel bir dövme yaptırdığı için yapacaklardır. Aynı anda hem büyülü hem de moda olan dövmelerden biri. Onlar narin ve küçük bırakılabilir veya büyük bir tane alabilirsiniz.

Tasarımda benzersizdirler ve sizin için benzersiz kılmak için birçok şekilde kişiselleştirilebilirler. Rüya yakalayıcılar, onlardan çok farklı varyasyonlara sahipler; aynı şeyi iki kez görmeniz pek mümkün değil. En güzel tasarımlardan bazıları, kendilerine renk veren tasarımlardır. Özellikle kadınlar için popüler tasarımlar, ancak bu bir erkeğin de bir rüya yakalayıcı olamayacağı anlamına gelmiyor. Bir erkek tasarımı için, dövme sadece daha az kadınsı unsurlara sahip olacaktır. Tüyler, boncuklar, mücevherler ve desenli tasarımlar gibi rüya yakalayıcı dövmelerine birçok farklı şey ekleyebilirsiniz. Anlamları ile bu Magical Dream Catcher Dövmeler göz atın:

1. Silahlardaki Dreamcatchers

Rüya yakalayıcılar için popüler bir alan kolda. Biz sadece bu tarzdaki zarif mücevherleri seviyoruz.

rüya yakalayıcı dövme

2. Tatlı Tarzlar

Bu akan stil güzel ve benzersiz.

3. Sırtın Ortası

Bu bir dövme için harika bir yer ama yine de kontrol etmeniz zor.

4. Kişisel Mesajlar

Bu havalı rüya yakalayıcı, internetteki aile üyelerinin isimlerini taşıyor. Kız kardeşler için bir dövme ve hepsinde aynı olabilir.

5. Gül Tasarımları

Bu şaşırtıcı tasarım sadece hassas ve büyülü değil, aynı zamanda ekli gül tasarımı sayesinde de çarpıcı.

6. Çiçek Tasarımları

Çiçekler bir rüya yakalayıcı dövmesine eklemek için kadınsı bir dokunuş.

7. Yumuşak Stiller

Bu dövmede yumuşak bir görünüm veren siyah bir çizgi yoktur. Bu güzel tasarımdaki renkleri seviyoruz.

8. Kısmi Stiller

Bu çok eşsiz bir rüya yakalayıcı, çünkü daire yerine ay şeklinde. Size eşsiz bir görünüm verir ve siyah renkte oldukça çarpıcı bir tasarımdır.

9. Yeni Tasarımlar

Çiçeğin sadece rüya yakalayıcının ağına uyum sağlaması gerçeğini seviyoruz. Tasarımınız için farklı bir şeye sahip olmanın benzersiz bir yolu.

10. Boyun Dövmeleri

Bu boynun arkasından sarkıyormuş gibi görünen çarpıcı bir tarz. Bu zarif ve zarif ve bir dahaki sefere kumsalda hayran kalacaksınız emin bir şey.

11. düş kapanı kalpleri

Küçük ve eşsiz bir stil. Buradaki rüya yakalayıcı kalp şeklindedir ve onu seveceğinize eminiz.

12. Soğuk Tasarımlar

Sevdiğinizden emin olduğunuz bir diğer basit tasarım.

13. Özel Stiller

Bu nefes kesici tasarımda çift güllerimiz var.

Rüya Avcısının Kökenleri

Rüya avcısını Yerli Amerikan Kültüründen alıyoruz. Muhteşem tasarımı yaratan ilk insanlar Anishinabe halkıydı. Bu insanlar Orta Amerika ve Güney Kanada sınırında yaşıyorlardı. Bu özel yerli klanın adı, kendileri hakkında düşündükleri “orijinal insanlar” anlamına geliyordu. Amerika’da Chippewa halkı olarak bilinir ve Kanada’da Ojibwa halkı olarak bilinir.

14. Saat Rüya Yakalayıcıları

Bu, rüya yakalayıcıyı biraz farklı kılmanın harika yoludur. Rüya yakalayıcının içi bir saat ya da kronometre biçimindedir.

15. çizgi film rüya yakalayıcı

Çizgi film seviyorsanız, o zaman bu tarzı seveceğinizden emin olabilirsiniz. Rüya yakalayıcının şekli Mickey Mouse’dur ve bundan asılı birçok karikatür unsur vardır. Karakter veya öğeler görüyoruz Winnie the Pooh, Noel Öncesi Kabus, ve Mary Poppins. Sevdiğiniz karakterlere olan sevginizi temsil etmenin harika bir yolu.

16. Dünya Tasarımı

Bu, rüya yakalayıcının içine dünya olarak sahip olan bir başka harika görüntü. Herkesin seveceği karanlık ve ayrıntılı bir tasarım.

17. Çizgi Film Görüntüleri

Bu karikatürize bir görünüme sahip çok basit bir tasarım. Rüya avcısının ağına takılan küçük galaksiler var.

Dream Catcher’ın Arkasındaki Efsane

Rüya yakalayıcıların arkalarında çok ilginç bir efsane var. Anishinabe halkı Örümcek Kadın adında bir bayan hakkında bir hikaye anlatır. Eskiden dünyayı dolaşıp beşiklerinde yeni doğan bebekleri ziyaret eden bir gezgindi. Büyülü ağları beşiklerin üzerinde örebilen güçlü bir kadındı. Bu ağlar bebekleri kötü rüyalardan korumak içindir. Yalnızca web’den geçen iyi rüyalar görmelerine izin verdi.

Elbette, kabileler genişledi ve insanlar farklı bölgelere göç ettiler, bu yüzden Örümcek Kadın’ın tüm yeni doğmuş bebeklere zamanında ulaşması çok daha zordu. Bu nedenle, kabiledeki diğer kadınların, bebeklerin her zaman korunmasını sağlayacak şekilde rüya yakalayıcıları ele geçirip yaratmaları gerekiyordu.

Kabilede kadınların yarattığı rüya yakalayıcılar çok uzun sürmedi çünkü doğal malzemelerden yapılmışlardı, böylece sürekli yenileri ile değiştiriliyorlardı. Bu rüya yakalayıcılar bebeğe bir sonraki yaşam döngüsüne kadar eşlik etmeyi amaçlıyordu.

18. suluboya tasarımları

Bu çarpıcı tarzın şaşırtıcı renkleri var ve çizgide kalmamalarını seviyoruz. Suluboya desenleri çok popüler tasarımlar.

rüya yakalayıcı dövme

19. güzel tonları

Bu büyük bir rüya yakalayıcı ve bacağın uzunluğunu aşağı gidiyor. Bazı harika renkler ile inanılmaz bir stil arıyorsanız, o zaman bu sizin için olanıdır.

20. Kuş Tasarımları

Bu rüya yakalayıcı, bazı harika renklere sahip ve gerçekten sıcak bir dövme tasarımı. Rüya avcısının ortasında oturan kuşu seviyoruz.

21. baykuş tasarımları

Bu durumda, rüya yakalayıcıyı bulacağınız baykuşun içidir. Bunlar rüya yakalayıcıyı kendi kişiliğinize uydurmanın harika yolları. Siz, diğer herkesle aynı tasarıma sahip olmak zorunda değilsiniz.

22. Nefes kesen rüya yakalayıcı

Bir sürü farklı renkten oluşan çarpıcı bir tasarım. Bu dövme ile daha yumuşak bir görünüm veren geleneksel bir anahat yoktur. Stile bağlı tüm farklı tüyleri seviyoruz. Yaratıcı ve benzersiz.

23. Ay Rüyası Avcısı

Bu, geleneksel bir rüya yakalayıcı yerine ay şeklinden sarkan tüylere sahip başka bir eşsiz rüya yakalayıcı tasarımı. Ay hala rüyalarla ilişkilidir, bu yüzden birbirine iyi uyuyor.

Dream Catcher Eğlence Gerçekleri

  • Tüylerin düşlerin geldiğini ve mal sahibi için güzel bir hayal haline geldiğini göstermesi durumunda hareketin olduğuna inanılmaktadır.
  • Tüyler alıcıda olduğu gibi bebekleri de eğlendirmek için bir araç olarak düş kapana yerleştirilir. Bununla birlikte, tüyler için daha derin bir anlam vardır, Bir tüy genellikle nefes almayı ve havayı ifade eder. Yaşam için gerekli olan bu şeyleri. Tüyler, iyi rüyalar için bir geçit görevi görür.
  • Rüya yakalayıcıda birçok farklı tüy kullanabilirsiniz. Fakat tasarımları yaratan kabile kadınlarının çoğu baykuş tüylerini kullanacak. Bunun nedeni baykuşun bilgeliğe sahip olduğu bilinmektedir. Kullanılan diğer bir popüler tüy ise kartalın tüyüdür çünkü cesaret sunar.
  • Bir rüya yakalayıcıya genellikle sekiz puan vardır ve Örümcek Kadının sekiz ayağını temsil eder.
  • Bazen bir rüya yakalayıcıda sadece bir mücevher göreceksiniz ve bu sadece bir yaratıcının olduğunu gösterir. Dört değerli taş görürseniz, bunun dört sıra yönünü temsil ettiği anlamına gelir.

24. Şube Tasarımları

Böyle havalı ve yaratıcı bir tasarımla nasıl yanlış gidebilirsin? Benzersiz bir şey arıyorsanız, bu stille yanlış gidemem.

25. Eşsiz Tasarımlar

Biz sadece bu muhteşem tasarımı seviyoruz, çünkü gerçekten bir tür. Renkler sadece parlak ve büyülü değil, tasarımın da kendine özgü bir özelliği var. Bir kez daha bir ay şeklinde ama rüya yakalayıcıdan sarkan kurdeleler gibi görünüyor. Size çok iltifat edecek güzel bir tasarım.

26. rüya yakalayıcı kelebekler

Bu, erkeklerin tasarımı için harika bir rüya yakalayıcı, çünkü bir kelebek olmasına rağmen, hala mavi renkle temsil edilen erkeksi bir tasarım. Kol için harika bir stil çünkü uzaya güzel bir şekilde uyuyor.

27. Parlak Mavi Tasarımlar

Bu stilin en iyi kısmı parlak mavi renktir. Sadece kolundan dışarı çıkar. Göze çarpacak bir stil istiyorsanız, o zaman bu sizin için olandır.

28. Çarpıcı Gölgeler

Plajda gösteriş yapmak için mükemmel dövme tasarım budur. Tüylerin üzerindeki renkler nefes kesicidir ve size birçok iltifat getireceğinden eminiz. Mavi, dövme yapmak için çok ayırt edici bir renktir.

29. Basit Stiller

Bir başka harika tasarım ve bunun da bir renk dikişi yok. Bu, renge ihtiyacı olmayan bir dövmenin harika bir örneği. Basit ve zarif ve bu dövmeyi her yere sığdırabilirsiniz. Sizinle konuşan bir şey istiyorsanız, bu sizin için stil olabilir.

30. Kulak Dövmelerinin Arkasında

Rüya yakalayıcı dövmeleri tüm şekil ve tarzlarda gelir. Büyük bir kol dövmesi istemeyebilirsiniz ama bu tarz kulağın tam arkasına yerleştirilmiş.

31. Harika Tasarımlar

Farklı renkli çiçekleri olan başka bir harika dövme tasarımı.

32. Birçok Rüya Avcısı

Bu tarzda rüya yakalayıcıların rüya yakalayıcıları var gibi görünüyor. Harika bir sırt dövmesi ve sevdiğinizden emin olun.

33. İsimlerle Rüya Yakalayıcılar

Dizeler yerine rüya yakalayıcısından çıkan isimlerin nasıl olduğunu seviyoruz. Yaşamınızdaki aile üyelerini veya çocukları temsil etmenin harika bir yolu. Bunu seviyoruz çünkü sadece sizin için kişiselleştirilmiş bir tarz.

34. Dağ Stilleri

Dağlara olan sevginiz varsa, o zaman rüya yakalayıcı tasarımınıza dahil etmek istediğiniz bir şey olabilir.

35. Dönen Gölgeler

Bu, seveceğinizden emin olduğunuz çok gizemli bir tarz. Rüya yakalayıcısındaki renklerin ve ağaçlara doğru nasıl titreştiğini seviyoruz. Sevdiğinizden emin olduğunuz benzersiz ve renkli bir tarz.

36. Soğuk ve Renkli

Bazı cesur renkleri olan bir başka harika tasarım.

37. Küçük Rüya Avcısı Tasarımları

Herkes büyük bir dövme tasarımı istemez ve sorun değil. Bu eşsiz bir tarz çünkü geleneksel rüya yakalayıcıların görünüşüne benzemiyor. Sevimli, küçük bir dövme arıyorsanız, o zaman bu boyutta için deneyin.

38. Dövmeler Eşleştirme

Rüya yakalayıcılar mükemmel eşleştirme dövmeleri yapar. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilecek tatlı stillerdir. Siz de kişiselleştirmek istiyorsanız, bu fotoğrafta gördüğünüz gibi bir ad kullanılabilir. Bu havalı stilleri seviyoruz!

39. Bükülmüş Halat

Daha kalın çizgilere ve daha koyu gölgelere sahip serin bir tasarım.

Dream Catcher Anlamı

Genelde, arkasında kültürel mirası olan bir dövme ile uğraşırken, genellikle bunun bir anlamı vardır. Rüya yakalayıcı, Yerli Amerikalılar arasındaki zengin kültürel mirası temsil eder. Hem erkeklerin hem de kadınların sembolik bir anlam olarak geliştirdikleri ve kullandıkları bir şey. Rüya yakalayıcıyı, negatif enerjiden kurtulmak ve onlardan kötülükten kurtulmak için kullanıyorlar. Bu rüya yakalayıcılar insanları kötü rüyalardan veya kabuslardan korumak içindir. Amaç, sadece iyi hayalleri akıllarına getirmenin yanı sıra barışçıl bir zihniyet getirmeye yardımcı olmaktır.

40. Güzel Tonlar

Bu da harika bir stil. Bu daha büyük bir dövme ama biz içindeki renkli parçaları çok seviyoruz. Pembe, mor ve mavi katılıma sahibiz ve her zaman gösterebileceğiniz çarpıcı bir tasarım yaratıyor.

41. Kalın Daireler

Bu büyük dövme, sırtın çoğunu kapsıyor ve bu, erkekler için harika olan bir rüya yakalayıcı dövme türünün harika bir örneği. Bu eşsiz bir tasarım ve hiçbir kadınsı unsur yok. Burada birçok rüya yakalayıcı var ve sağlam tüyler var. Dövme karanlık ve gizemlidir ve bu da bir adama daha sert bir stil verir.

42. Basit ve Tatlı

Bunun gibi basit bir stil, kültürel mirasınıza olan sevginizi temsil etmek için ihtiyacınız olan şeydir. Bu tarz daha çok seninle birlikte giydiğin bilezik gibi görünüyor.

43. Büyüleyici Stiller

Ondan sarkan katları ile büyük bir rüya yakalayıcı olan başka bir büyük kol tasarımı. Bu, erkekler için bir rüya yakalayıcının başka bir harika örneğidir.

44. Cool Dream Catchers

Hala güzel olan basit bir tasarım arıyorsanız, o zaman bu konuda yanlış gidemem.

45. Erkekler İçin Rüya Yakalayıcıları

Bu, erkeklere çekici gelecek olan kol için bir başka harika rüya yakalayıcı dövmesi. Bu sadece kadınlar için bir dövme değil ve burada gördüğünüz gibi bölgeye çok yakışıyor. Farklı bir dövme tasarımı arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.

46. ​​Papatya Tasarımları

Dövmelerinize her türlü çiçek tasarımını ekleyebilir ve harika görünecektir. Bu durumda, papatyaların en sevdiği çiçek olması muhtemeldir ve bu yüzden onu seçti. Papatya dostça bir çiçek olarak görülür ve gerçekten her şeyle uyumludur.

47. Hareketli Kurdela

Bu resimde ahtapot veya mürekkep balığı olduğu gerçeğini seviyoruz. Hayalinizdeki alıcıya koyabileceğiniz şeyler için sınırsız seçenek var. Tutkunuzu bu tarzlarda temsil edebilir ve dövmeyi gerçekten kendiniz yapabilirsiniz. Karışıma bir ahtapot eklemenin ardındaki hikayeyi bilmek isteriz.

48. Omuz Dövme

Bu dövme ile daha zarif çizgiler yerine daha belirgin bir görünüm veren daha kalın çizgiler var. Tüm tarzı ısıtır ve dövmeyi etkiler. Bu dövmeyle sihir ve zarafet görmüyorsunuz ama daha çok bir savaşçının giydiğini göreceğiniz bir şey gibi. Yeni ve havalı bir dövme arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.

49. Kalın Seçenekler

Kızlar bile büyük dövme tasarımlarına sahip olabilir ve bu harika bir örnek. Rüya yakalayıcı, kolunda hem geniş hem de uzun olduğu için harika görünüyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın