101 Havalı ve Klasik Romen Rakamı Dövmeleri

Sıra dışı sunum şekli, dikkat çekici yazı tipleri ve 3B efekti ile ünlü. Rakam olarak, herhangi bir sayıyı görüntülemek için harika bir yol sağlar, özellikle sevilenler arasında popüler yapar.

Romen rakamları her zaman sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizin ve yaşamınızdaki belirli bir günün o güzel eski anılarını nasıl canlandırmak istediğinizin bir işareti olarak görülmüştür. Çok aldatıcı, gizemli, ilginç ve her yönden çarpıcı olan bu dövmeler, sıra dışı fontları ve sıra dışı görünümleriyle ünlüdür.

Doğum tarihi, düğün tarihi, çocukların doğum tarihi veya özel birisi veya diğer önemli yaşam olayları olabilirler. Nümerolojiye inanan ve sayınızı şanslı, ya da sizin için özellikle önemli olarak kabul eden bir kişiyseniz, şimdi aynı dövmeyi kazanma şansınız da var !!

1. Köprücük Kemiği Dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri1

Güzel ve sevimli, “Muhteşem” den daha çok hissetmenizi ve görünmenizi sağlar.

2. Oyma Seksi Geri Boyun Dövme

Romen rakamı dövme desenleri2

Sırtınızdan farkedilmek hoş değil mi? Halka açık bir yerde çalışan, vücudunun kapsanması gereken kadın için en iyisidir. Etrafta gezerken çok tatlı.

3. Önkol Roma Dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri3

Bu dövmeler süper değil mi? Yaygın olmayan font ve siyah mürekkep sihrini döktü. Her iki uçtaki küçük kalp sembolleri, bu güzel ilişkinin sıcaklığını gösterir. Tarihi sevgileri kadar özel kılmak.

3. Seksi arka boyun dövmesi

Romen rakamı dövme tasarımları4

Bu dövme birkaç kişinin sayısının artması, bireyin yaşamında önemli bir değer taşıyor. Karşılaştıkları, nişanlandıkları veya evlendikleri tarihi oymak, her iki taraf için de harika bir görsel zevktir. Sadeliği ve açıkça doğru yerleştirme nedeniyle çok çekici görünüyor.

4. Sağ köprücük kemiği dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri5

Bu dövme güzellik, basitlik ve zerafetin bir özetidir. Sadelik ve gizli mesaj nihai büyücüdür. Bu dövme mükemmelliğin ötesinde. Mükemmel elbise cazibesini daha da arttırır.

5. Mükemmel önkol dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri7

Basit mesajı taşıyarak, bu dövme hala diğerleri için bir gizemdir. Yerleştirme ve oyma mükemmel. Çekici dövme belirgin ve dikkat çekicidir. Seçilen yazı tipi çok güzel yapar!

6. Mükemmel çift dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri8

Her iki eline oyulmuş aynı sayılar çok güzel. Cennetsel sevgiyi içine alan bu dövme, saflığın bir sembolünün de ötesinde. Yaşam için iki ruhun bir araya geldiği tarihi “hatırlıyorlar” diyerek hatırlamanın özel bir yoludur!

7. Stenciled rakamları Gül dövmesi

Romen rakamı dövme desenleri9

Rose her zaman sevginin sembolü olarak görülmüştür. Şablon yazı tipi rakamlara canlı sanatsal bir görünüm kazandırdı. Ve yandan oyulmuş gül dövmeyi çok güzel yapıyor! Yerleşim o kadar akıllı ve açık ki, önemli bir tarih çok önemlidir. Bu dövme tek kelimeyle harika.

8. Yan ön kol rakamları dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları10

Bu dövme basit ama güçlü. Yükseltilmiş yazı tipi daha parlak ve güzel yapar. Sadece ebeveynlerin doğum tarihlerini taşıyarak. Hiçbir şey şık ama henüz aileniz için büyük bir hediye olamaz. Justin Bieber’ın ünlü ayak izlerini takip ederek, bu dövme şimdiki neslin stil trendi haline geldi.

9. Bilek rakamı dövmeler

Roma rakamlı dövme tasarımları12

Dövmelerdeki son trend sadelik ve bu onu tanımlar. Sadece tarihi bileklerine ayırarak, bu muhabbet kuşları bu tarihin ne kadar önemli olduğunu çoktan bahsetti! Bu çok şirin. Zaman izlemeye meyilli olduğunuzda ve bu tarihte hatırlanacaksınız. Hiçbir şey daha güzel bir anma yolu olamaz!
10. Göğüs kafesi sayısal dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları13

Bu dövme içinde belirli bir mesaj taşıyarak çok seksi. Yerleşim harika. Doğuştan sevgi göstermenin yolu sağlıklı bir ilişkinin anahtarıdır. Zarif bir stil imzası taşıyan bu dövme cesur ve güzel.

11. Önkol kardeş dövmeler

Roma rakamlı dövme tasarımları14

Bu dövme kardeşler arasında nihai sevgi ve sevgi gösterir. İlişkinin sıcaklığını yansıtan bu dövme kardeşlerin ayrılmaz sevgisini simgeler. Hiçbir şey bundan daha sevimli olamaz.

12. Yan göğüs kafesi sayıları dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları15

Bu dövme, birbirine bağlı olması nedeniyle eşsizdir. Yazı tipi, kalın yüz ve noktalar onu çok çarpıcı ve çekici kılar. Hiçbir şey bu kadar cesur ve boğucu olamaz.
14. Çok Satırlı Rakamlar Dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları16

Çok satırlı sayılar dövme, birinin hayatında büyük önem taşır. Oyma tarihleri ​​zekice yerleştirilmiştir ve cesur bir mesaj taşır. Basit siyah mürekkep, tarih boyunca gizemi taşıyarak çok çekici görünüyor.
15. tek bilek rakam dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları17

Basitlik güzel. İfade yukarıdaki dövmede açıklanmıştır. Bu çok basit ve tek sayı oyma dövme. Hala çok cesur ve göz alıcı. Birinin hayatındaki en önemli tarihi yaşatmak için eşsiz ve şık bir yoldur.
16. Yan göğüs kafesi çizgi sayısız dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları18

Dövme çok özel ve kendine özgü bir özgünlük taşıyor. Nokta veya çizgi çizgileri eksik. Bağlantıyı sembolize eder. Tarihi ayrı bir fontla birlikte taşır. Göğüs kafesindeki yatay yerleştirme, kişiye özel ve özel olması için başka bir yoldur.
17. Basit bilek tarihi dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları19

Bu dövme çok özel ve basittir. Oyma bilekte oldu. Damarlar, el bileğinin bu bölümünden kaynaklanan kalbe doğrudan bağlanır. Özel tarih ve yerleşimini taşıyarak özel. Hiçbir şey bu kadar dokunaklı ve zeki olamaz.

18. akılda kalıcı omuz tarihi

Roma rakamlı dövme tasarımları20

Bu dövme çok akılda kalıcı ve kapana kısılmış. Yazı tipi ve mürekkep sihir yarattı. Dövme çok çarpıcı ve belirgin görünüyor. Önemini vurgulayan dövme, insanları büyülenmiş halde bırakacaktır.

19 Dayak sayıları

Roma rakamlı dövme tasarımları21

Bu dövme, sanat ve gerçekliğin mükemmel bir uygulamasıdır. Yaşamın devamlılığını ve önemini yansıtıyor. Gizli mesaj çok özel. İnsan hayatı sadece kalp atışlarının birikmesidir ve her ritmi ile bu tarihi hatırlar. Hiçbir şey bu kadar gerçekçi ve romantik olamaz.

20. gösterişli omuz tat

Roma rakamlı dövme tasarımları22

Daha basit görünen omuz dövmesi gerçekten çok güzel. Mürekkep cilt üzerinde çok belirgindir ve çok gösterişli hale getirir. Asla yeteri kadar elde edemezsin!

21. Şık ön kol sayıları

Roma rakamlı dövme tasarımları23

Bu dövme çok şık ve yaratıcı. Yerleşim daha da iyi dikkat verir. Birlikte tarihleri ​​taşıyan, bu dövme çok yaratıcı.

22. Yatay önkol tat

Roma rakamlı dövme tasarımları24

Bu dövmenin güzelliği yerleştirme ve yatay doğadır. Kendi yolunda özel ve çok güzel görünüyor.

23. Sonsuzluk rakamı tat

Roma rakamlı dövme tasarımları25

Sonsuz yılan dövmesi sonsuzluk demektir. Dövme çok yaratıcı ama daha az acı verici. Bu en ilginç tasarımlardan biri olarak kabul edilir. Dövme boyunca sayıları taşıyan çok çekici görünüyor.

24. Sürekli sayılar dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları26

Bu dövme herhangi bir boşluk, çizgi veya nokta sembolü olmadan süreklidir. Bu çok büyüleyici ve güzel. Bağlılık mesajını başka hiçbir şey olmadan taşır. Onun sadece ilahi.

25. Çiftlerin rakamları

Roma rakamlı dövme tasarımları27

Rakamların bu sunumu çok sevimli. Tarih, her iki bireyde de oyulduğunda özeldir. Büyük aşkı yansıtan bu dövme basit ama çok şirin.

26. Sorumlu çift tat

Roma rakamlı dövme tasarımları28

El ele giderler. Her geçen gün birlikte kalın ve birbirinizi sevin. Evet, çok özeldirler ve bilekte özel tarihi oymak suretiyle ömür boyu bir arada olma sorumluluğunu üstlenirler. Çok sevgi dolu ve sorumlu!
27. Çarpıcı köprücük kemiği dövmesi

Eşinizi en iyi yıldönümü hediyesi ile şaşırtmak mı istiyorsunuz, ancak fikirler hakkında emin değil misiniz?

İşte sizin için cevap. Yıldönümü randevunu dövme yaptır. Tarihi kalbinize çok yakın tutmanın en iyi yolu bu. Bu dövme bakım ve sevgi derinliğini gösterir. Yaşamınızdaki belirli tarihi hatırlamak için bir fırsat sağlar. Köprücük kemiği üzerinde olmak, cesaret ve kadınlık sembolüdür.

28. Nihai stil ikonu rakamları tat

Roma rakamlı dövme tasarımları30

Bu dövme çok şaşırtıcı ve güzel. Kaya fontu, siyah mürekkep ve yan sanat onu çok cennetsel hale getirir. Bu dövme, güzelliği ve benzersizliği sembolize ediyor. Bu mükemmel stil ikonu dövme, gözlerinizi çıkaramayacağınız bir şey.

29. diva bilek tat

Roma rakamlı dövme tasarımları31

Bu dövme çok basit ama çok çekici. Tarih mükemmel fontta oyulmuş ve basit çizgiler nokta ile birlikte büyülü bir etki yaratıyor. Bu çok güzel ve kadının kimliğinin bir sembolü.

30. Stenciled sayıları dövme yükseldi

Roma rakamlı dövme tasarımları32

Rose her zaman sevginin sembolü olarak görülmüştür. Şablon yazı tipi rakamlara canlı sanatsal bir görünüm kazandırdı. Ve yandan oyulmuş gül dövmeyi çok güzel yapıyor! Yerleşim o kadar akıllı ve açık ki, önemli bir tarih çok önemlidir. Bu dövme tek kelimeyle harika.

31. Sayısal pençe dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları33

Bu dövme renkli çiçek ve rakamlarla çok güzel. Pençeleri, kişinin ölmüş bir hayvan aşığı olduğuna özel bir dikkat verir! Bu bana güzel bir evcil hayvan ile evde büyüyen eski güzel günlerimi hatırlatıyor. Sadık ve sevimli evcil hayvanınıza çok güzel bir övgü.

32. Şık topuk dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları34

Solda oyulmuş basit oyuk kalp ile bu dövme çok hoş. o tasarım ve yerleştirme o kadar basit ama aynı zamanda güzellik farklı bir boyut vermek için zor.

33. diva ayak bileği dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları35

Ayak bileği dövmeli yüksek topuklu ayakkabılar diva için mükemmel bir kombinasyondur. Bu dövme siyah mürekkeple oyulmuş çok belirgin ve ona bakmaya devam ederken büyüleyici bırakır!

34. Şık omuz çantası

Roma rakamlı dövme tasarımları36

Bu dövme gözler için mutlak bir muameledir. Siyah mürekkeple oyulmuş ve mükemmel gölgelendirme ile bugüne kadar mutlak boyutlar sağlıyor. Yerleşim de mükemmel.

35. İkonik sandık parçası

Roma rakamlı dövme tasarımları37

Bu dövme cesur yüz ve daha büyük yazı tipi için çok akılda kalıcı. Rakamlarla gösterilen dövme mutlak bir şaheser yaratır.

36. Vintage kuzey yıldızı pusula dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları38

Kuzey yıldızı, önceki günlerde insanları yön ve zamanla yönlendirirdi. Bu dövme, sayılarla birlikte yol gösterici ışık kavramını gösterir. Mükemmel şekilde özetlenen ve siyah mürekkeple gölgelenmiş olan bu dövme çok sanatsal.

37. Bağlı sayılar Dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları39

Kalplerinizi tazelenin ve tarihler birbirine bağlı tutun. Bu dövme, bu belirli tarihin hatıralarına gömülen bağdaki bağlantıyı gösterir. Çok basit ama etkili.
38. Şık önkol dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları40

Yazı tipi ve mürekkep onu belirgin ve çarpıcı kılıyor. Basit çizgi ve çizgilerin birleşimi birlikte harika bir sanat eseri yarattı.

39. Sayısal Ok dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları41

Sayısal ok dövmeleri süper seksi ve modaya uygun. Bu oklar ilişkideki her ortağı simgelemektedir. Yön N, S yerine verilmiştir ve yaşamdaki en önemli tarihlere yönlendirir. Oklar ve sayılar birlikte bu dövmeyi şaşırtıcı kılar.

40 Yan kaburga Rakamları Dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları42

Bu dövme sevgi, samimiyet ve şefkatin simgesi. mükemmel siyah mürekkeple oyulmuş olan bu dövme basit ve güzel. Bu, tarihin bu kişi için daha önemli olduğunu sembolize eder.

41. Korkak kolye dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları43

Bu dövme tek bir hazır bilgi olarak oyulmak için eşsizdir. Siyah mürekkebin önemini vurgulayan roma anlamıyla, cazip bir fontun boynun arka tarafına oyması, cesaret ve kadınlık bir epitopudur.
42. Renkli sidearm dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları44

Renkli bir sanat eseri olarak oyulmak, bu arkadaşlar ve eşler kıskanç yapmak için kesinlikle güzel bir dövme! Benzersiz gölgeleme efekti, büyük kalın yazı tipi ve katı mürekkep nedeniyle, bu dövme çok göz alıcı olur.
43. Şık çapraz rakam dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları45

Çapraz dövmeler, sosyo kültürel değerlerle, kişisel inançlarla ve dinle ilişkilerinden dolayı çok popülerdir. Siyah mürekkeple oyulmuş bu dövme, kişinin inançlarının sembolik bir temsilidir ve belirli bir tarihle kutsal birliğidir.

44. Şaşırtıcı sayısal bel dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları46

Bu dövme, koyu siyah mürekkeple ve büyük fontla oyulmakta olan bir erkekliğin özüdür. Rakamların dikey gösterimi, dövmeyi daha muhteşem kılan sanatsal bir düşüncedir.
45. Sayısal saat dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları47

Bu dövme inanılmaz bir 3D efekti verir. Mükemmel şekilde özetlendiği gibi, bu sanat eseri harika düşünce ve icraat kombinasyonudur. İzleyicileri büyülenmiş halde bırakır. Favori teklif, önemli tarih, özel kişinin adı; hepsi sanatsal bir biçimde temsil edilir ve sonsuza dek omzuna oyulur! bundan daha iyi icra ne olacak?

46. ​​Yan ön kol numara dövmesi

B1 önceden ayarlanmış VSCOcam ile işlenmiştir

Bu dövme basitliğin bir simgesi. İki tarihin arasında iki nokta üst üste bir sütun simgesi bulunan basit ama güçlüdür. Bu dövme bakımı basit bir sunum. İnsanlar genellikle her eşin, ebeveynin veya çocuğun doğum tarihlerini ayırırlar. Bu sevdiklerinize özen göstermenin epik bir yolu.
47. Büyüleyici isim rakamı

Roma rakamlı dövme tasarımları49

Bu dövme, sevilen kişinin isminin farklı bir fontla ve roma rakamlarıyla tarihlendiği yerlerde çok farklıdır. Romen rakamı dövmelerin modası devam ediyor, ona özel bir sanat biçimi veriyor.

48. Oval saat dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları50

Bu dövme süper şık ve göz alıcı. Oval saati andıran gösterimi, tarihi bir araya getirme ve bu zamanı unutulmaz bir zamanın kendi kollarınızda hapsolmuş ve oyulmuş halde tutma algısı verir. Bundan daha büyüleyici hiçbir şey görünemez!

49. Tüylü sayılar

Roma rakamlı dövme tasarımları51

Eşsiz dövme, dahice bir aklın sonucudur. Yumuşak gölgeli gül, kraliyet görüntüsü verir. Etrafını saran tüyler, bu kraliyet sanat eserinin gizemini korur. Roma harfleri sadece buna parıltı katar. Cesur çarpıcı özellikleri, onun güzelliğini daha da artırır.
50. sevimli parmak dövmeler

Roma rakamlı dövme tasarımları52

Parmak dövmeleri sevimli, minyatür ve güzel sanat eserleridir. Bu dövmeler evliliklerinin tarihini simgeleyen yüzük parmağı dövmeleridir. Birbirlerine olan sevgiyi ifade etmenin çok romantik bir yolu.

51. Küçük yazı tipi önkol dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları53

Bu dövmeler eşsizdir ve küçük font onu daha da güzelleştirir. Eşsiz sunum şekli çok şık.

52. Şık omuz rakamları

Roma rakamlı dövme tasarımları54

Bu dövmeler çok cesurca oyuluyor. Onlar sadece bir kadının cesaretini ve kibirliğini temsil eder.
53. Ultra kalın yan kol dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları55

Tarih çok yüksek sesle konuşuyor! Ve aşağıda oyulmuş kişinin adı, dövmeye farklı bir boyut kazandırmaktır. bundan daha çekici ne olabilir?

54. Seksi göğüs çift dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları56

Yıldönümü tarihini her bir ortağın göğüs kafesine oymak. Hiçbir şey bu dövme kadar seksi görünemez. Siyah mürekkeple oyulmuş olan bu dövme, nihai romantizmi sembolize ediyor.

55. Basit göğüs kafesi tat

Roma rakamlı dövme tasarımları57

Bu göğüs kafesi dövmesi kadınsı güzelliğin ve karizmanın bir özetidir. Daha basit ancak cesur yüzlü romen rakamı, sevgi ve anıların en saf saflığının simgesidir.

56. Cesur roman harfleri

Roma rakamlı dövme tasarımları58

Koyu siyah mürekkeple boyanmış, bu istikrarlı bir ilişkinin temsilidir ve basit temsil çok güzel.

57. Şık yan dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları59

Bu dövme çok şık ve cesur. Daha basit gösterimlerinden yoksun olan çarpıcı renk ve yazı tipi göz alıcıdır.

58. Seksi omuz dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları60

Roma rakamları, en son stil imzaları için dövülmüştür. Ünlülerden oyunculara, hepsi arasında ünlü. Bu omuz dövmesi bir başka çarpıcı sunum.

59. Kapana kısılmış rakam dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları61

Işıltılı tuzağa düşmüş rakam dövmeleri, normal olanlardan sadece bir varyasyon. Pırıltılı ve kapana kısılmış olarak, tarihin tadını çıkaran ilişkinin benzersizliğini ve dayanıklılığını temsil ediyor.
60. Ultra romantik çift dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları62

Eşe dövmelerdeki sevgiyi göstermek; başka ne daha iyi bir hediye olabilir? Bu aşk tanrısı vurulan aşıklar, aşklarını temsil etmenin başka bir yolunu seçti. Özel tarihin, bağlı romen rakamların stil imzasının ve aşk mesajının belirtilerini taşıyan bu dövme, çok eksiksiz ve romantik.
61. Ruh dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları63

Özel tarihi yüzük olarak oymak, muhteşem ve sevimli. El ele tutuşup tarihi ilahi aşkları olarak ebedi kılmak. Çok masal bir sevgili geliyor!

62. Çok tarih roman dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları64

Bu dövme, sanatsal bir biçimde birçok önemli tarihi temsil eder. Romen rakamlarının yazı tipi ve stili onu daha belirgin ve çekici kılar.

63. Sayısal aşk dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları65

Bu, doğum yerine, tarih yerine aralarında sevimli bir içi boş kalp simgesi olan, sansasyonel bir eyeconic dövme. Çok sanatsal ve sevimli.

64. sonsuzluk aşk çift dövme

Roma rakamlı dövme tasarımları66

Bu dövme, sonsuzluk simgesiyle sevginin devamlılığını ve uzun ömürlü olduğunu gösterir. Sonsuzluğa oyulmuş “Aşk” harfleri onu çok özel kılar. Oyma tarihi açık bir nedenden dolayı. Bir araya gelerek sizi “Aww .. çok sevimli !!” yaparlar.
65. Kötü bilek dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları67

Bu bilek dövmesi, çok sayıda tarih olarak oyulmaktan ötürü harika. Günün anılarını, özel duygularını ve her gün ve daha sonra baktığınız günlerde gizlice gizlice girme sıkıntısını taşıyor. Süper smarty uygulaması değil mi?

66. Sinsi küçük yazı tipi rakamları

Roma rakamlı dövme tasarımları68

Bu dövmeler bileğe oyulmaktan süper havalı. Ayrıca küçük yazı tipi özel tarihlere ikonik imza ekler ve birlikte çok hoş görünüyor!

67. Seksi Kol dövmeleri

Roma rakamlı dövme tasarımları69

Bu dövmeler süper modaya uygun ve şık. Onları kolaylıkla gösterince çok harika görünüyorlar. Romen rakamları, alçakgönüllü bir şekilde seksi olma biçimini heceler.

66. Pazı sonsuzluk rakamı tat

Roma rakamlı dövme tasarımları70

Bicep, bu sonsuzluk rakam dövmesini mürekkeplemek için harika bir tuval oluşturur. Asla bitmeyen sevgiyi ve beraberliği temsil eder. Bu dövme böyle bir başyapıt.
67. Zor omuz numarası dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları71

Bu dövme bu tarihin önemini taşıyor ve çocuğunuzun doğum tarihini sorumlu omuzlarınızda taşımak süper dokunaklı! Bu süper zor ve dokunaklı bir dövme.
68. Güzel rakamlar tat

Roma rakamlı dövme tasarımları72

“Kalpler” yıllardan beri sevginin sembolüdür ve yine de neşeyle kutlanırlar. Bu, genellikle her ortağın ellerine oyulmuş, yanlarındaki minik aşk sembolü ile yaşamlarındaki tarihin önemini vurgulayan bir roman düğünü dövmesi.

69. mükemmel düğün tarihi romen rakamı tat

Roma rakamlı dövme tasarımları73

Bu dövmeler, bu özel günün anısına, her bir ortağın bileğinde düğün tarihini taşıyan romen rakamlarıyla oyulmuştur. Bu dövme basittir ancak romen rakamlarının siyah çizgileri onu çarpıcı derecede önemli ve güzel kılar.

70. Romen rakamıyla nikah yüzüğü dövmesi

Roma rakamlı dövme tasarımları74

Düğünün en güzel temsil şekli yemin eder ve sözleri birbirlerinin yüzük parmağına tarihlendirerek söz verir. Sinirin bu parmaktan kalbe doğrudan bağlantısı vardır. Alyans dövmesinin bu tatlı uygulaması ile etki katlanarak artar. Mide kelebekler hissetmek? Özel olanı bulma ve buna benzer bir şey oyma sırası sizde olabilir!

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın